skip to Main Content

Week 50

DatumThuisUitUitslag
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom 8Paal Centraal 4 18 - 7 Senioren BK
15-12-2018 15-12 Weidevogels 5Avanti/Flexcom 10 13 - 12 Senioren BK
15-12-2018 15-12 Excelsior (D) 7Avanti/Flexcom 9 15 - 14 Senioren BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom 7NIO 3 14 - 14 Senioren BK
15-12-2018 15-12 KOAG 5Avanti/Flexcom 6 11 - 16 Senioren BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom 4OZC 2 25 - 10 Reserve 3e klasse
15-12-2018 15-12 Sporting Delta 2Avanti/Flexcom 2 11 - 14 Reserve hoofdklasse
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom 3PKC/SWKGroep 4 23 - 17 Reserve 1e klasse
15-12-2018 15-12 Die Haghe B1Avanti/Flexcom B1 15 - 25 B-jeugd hoofdklasse
15-12-2018 15-12 TOP (A) 1Avanti/Flexcom 1 23 - 21 Hoofdklasse
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom B2Weidevogels B1 0 - 0 B-jeugd 2e klasse
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom D3KCC/SO natural D2 7 - 4 D-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Weidevogels D2Avanti/Flexcom D5 8 - 1 D-jeugd BK
15-12-2018 15-12 OZC D1Avanti/Flexcom D2 10 - 3 D-jeugd BK
15-12-2018 15-12 HKV/Ons Eibernest E3Avanti/Flexcom E6 8 - 4 E-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Nieuwerkerk E2Avanti/Flexcom E1 9 - 8 E-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Dijkvogels E2Avanti/Flexcom E4 7 - 9 E-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Nexus E1Avanti/Flexcom E5 8 - 4 E-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Refleks E2Avanti/Flexcom E2 11 - 6 E-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Meervogels/Física E1Avanti/Flexcom E3 2 - 8 E-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom C3KCR C2 2 - 2 C-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Twist C1Avanti/Flexcom C4 5 - 5 C-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom C2Vitesse (Ba) C2 19 - 3 C-jeugd BK
15-12-2018 15-12 RWA C2Avanti/Flexcom C6 4 - 6 C-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Die Haghe A1Avanti/Flexcom A1 15 - 14 A-jeugd overgangsklasse
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom A5Twist A2 11 - 12 A-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom A4WION A1 11 - 3 A-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Refleks A2Avanti/Flexcom A3 18 - 9 A-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom B5Achilles (Hg) B2 5 - 12 B-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Phoenix B1Avanti/Flexcom B3 6 - 11 B-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom B4KOAG B4 8 - 3 B-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom A2KVS/Maritiem A2 24 - 22 A-jeugd 2e klasse
15-12-2018 15-12 ONDO (G) F6Avanti/Flexcom F1 6 - 10 F-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Fortuna/Delta Logistiek F6Avanti/Flexcom F3 6 - 5 F-jeugd BK
15-12-2018 15-12 Avanti/Flexcom D1Maassluis D1 5 - 5 D-jeugd hoofdklasse

Week 49

DatumThuisUitUitslag
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom 9ONDO (G) 6 16 - 9 Senioren BK
08-12-2018 08-12 Excelsior (D) 8Avanti/Flexcom 8 15 - 21 Senioren BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom 1Meervogels/Física 1 25 - 20 Hoofdklasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom A3Vriendenschaar (B) A2 12 - 8 A-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom A6ONDO (G) A4 10 - 11 A-jeugd BK
08-12-2018 08-12 GKV (H) A1Avanti/Flexcom A5 17 - 10 A-jeugd BK
08-12-2018 08-12 KZ Danaïden 2Avanti/Flexcom 4 13 - 13 Reserve 3e klasse
08-12-2018 08-12 Oranje Wit (D) 2Avanti/Flexcom 3 20 - 19 Reserve 1e klasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom 2KVS/Maritiem 2 34 - 21 Reserve hoofdklasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom B6Nieuwerkerk B3 8 - 2 B-jeugd BK
08-12-2018 08-12 ODO B2Avanti/Flexcom B5 13 - 3 B-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom B3Twist B1 6 - 13 B-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Weidevogels 4Avanti/Flexcom 5 15 - 11 Reserve 4e klasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom A1KVS/Maritiem A1 17 - 28 A-jeugd overgangsklasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom D5Nieuwerkerk D4 0 - 8 D-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Phoenix D1Avanti/Flexcom D2 9 - 4 D-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Fortuna/Delta Logistiek D5Avanti/Flexcom D4 5 - 5 D-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom C4Fortuna/Delta Logistiek C4 5 - 4 C-jeugd BK
08-12-2018 08-12 OZC C2Avanti/Flexcom C5 3 - 6 C-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom C6RWA C2 9 - 3 C-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Valto C3Avanti/Flexcom C3 3 - 2 C-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Olympia (S) C1Avanti/Flexcom C2 4 - 9 C-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom B1KCC/SO natural B1 13 - 23 B-jeugd hoofdklasse
08-12-2018 08-12 Dijkvogels A1Avanti/Flexcom A2 10 - 13 A-jeugd 2e klasse
08-12-2018 08-12 DES (D) B1Avanti/Flexcom B2 11 - 9 B-jeugd 2e klasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom C1Refleks C1 15 - 12 C-jeugd 1e klasse
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom E5Valto E4 25 - 3 E-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom E1Valto E1 7 - 15 E-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom E8Die Haghe E3 9 - 0 E-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom E7Valto E7 2 - 18 E-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom E3Meervogels/Física E1 6 - 4 E-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom F1Ten Donck F1 20 - 6 F-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom F3ZKV (Zu) F1 7 - 4 F-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Avanti/Flexcom F2HKV/Ons Eibernest F2 9 - 8 F-jeugd BK
08-12-2018 08-12 Achilles (Hg) D1Avanti/Flexcom D1 2 - 25 D-jeugd hoofdklasse

Week 48

DatumThuisUitUitslag
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom 9Paal Centraal 5 15 - 9 Senioren BK
01-12-2018 01-12 Valto 9Avanti/Flexcom 6 6 - 9 Senioren BK
30-11-2018 30-11 PKC/SWKGroep 7Avanti/Flexcom 7 17 - 15 Senioren BK
01-12-2018 01-12 Tempo 1Avanti/Flexcom 1 21 - 25 Hoofdklasse
01-12-2018 01-12 TOP/SolarCompleet 3Avanti/Flexcom 2 23 - 22 Reserve hoofdklasse
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom 3Juliana 2 22 - 19 Reserve 1e klasse
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom 4DES (D) 5 23 - 13 Reserve 3e klasse
01-12-2018 01-12 Fortuna/Delta Logistiek B3Avanti/Flexcom B3 8 - 9 B-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom B6Meervogels/Física B3 6 - 6 B-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom B4Weidevogels B2 4 - 8 B-jeugd BK
01-12-2018 01-12 KCC/SO natural B3Avanti/Flexcom B5 8 - 8 B-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Olympia (S) A2Avanti/Flexcom A3 4 - 7 A-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom A4Phoenix A2 11 - 13 A-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom A5Phoenix A3 12 - 5 A-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom 5Paal Centraal 3 22 - 9 Reserve 4e klasse
01-12-2018 01-12 Tempo A2Avanti/Flexcom A1 17 - 22 A-jeugd overgangsklasse
01-12-2018 01-12 Fortuna/Delta Logistiek D3Avanti/Flexcom D2 4 - 4 D-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom D4Valto D3 3 - 12 D-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Die Haghe D1Avanti/Flexcom D1 13 - 8 D-jeugd hoofdklasse
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom C5Refleks C2 5 - 10 C-jeugd BK
01-12-2018 01-12 ODO C1Avanti/Flexcom C4 13 - 5 C-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom C3Valto C3 6 - 5 C-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom C6Trekvogels C1 2 - 10 C-jeugd BK
01-12-2018 01-12 ALO E4Avanti/Flexcom E4 0 - 13 E-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Phoenix E1Avanti/Flexcom E1 17 - 14 E-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Fortuna/Delta Logistiek E4Avanti/Flexcom E3 13 - 2 E-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom E5Dijkvogels E3 6 - 8 E-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom E8Valto E6 5 - 7 E-jeugd BK
01-12-2018 01-12 ONDO (G) E2Avanti/Flexcom E2 11 - 8 E-jeugd BK
01-12-2018 01-12 KVS/Maritiem C1Avanti/Flexcom C1 6 - 7 C-jeugd 1e klasse
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom B1TOP/SolarCompleet B1 17 - 22 B-jeugd hoofdklasse
01-12-2018 01-12 Refleks F2Avanti/Flexcom F2 13 - 8 F-jeugd BK
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom A2VEO A2 24 - 4 A-jeugd 2e klasse
01-12-2018 01-12 Avanti/Flexcom B2ALO B1 17 - 10 B-jeugd 2e klasse

Week 47

DatumThuisUitUitslag
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom 7Nieuwerkerk 7 15 - 11 Senioren BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom 6KCC/SO natural 7 11 - 11 Senioren BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom 10Valto 7 6 - 6 Senioren BK
24-11-2018 24-11 Valto 5Avanti/Flexcom 5 16 - 10 Reserve 4e klasse
24-11-2018 24-11 Valto 4Avanti/Flexcom 4 16 - 15 Reserve 3e klasse
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom 1DSC 1 22 - 28 Hoofdklasse
24-11-2018 24-11 Valto A2Avanti/Flexcom A2 15 - 15 A-jeugd 2e klasse
24-11-2018 24-11 Achilles (Hg) A3Avanti/Flexcom A4 7 - 11 A-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom A3DES (D) A2 4 - 7 A-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom A6HKV/Ons Eibernest A3 4 - 6 A-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Dubbel Zes A1Avanti/Flexcom A5 6 - 7 A-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom 2DSC 2 17 - 20 Reserve hoofdklasse
24-11-2018 24-11 ONDO (G) B5Avanti/Flexcom B6 5 - 7 B-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom B5DES (D) B2 2 - 13 B-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom B3Fortuna/Delta Logistiek B3 9 - 9 B-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom A1Valto A1 16 - 14 A-jeugd overgangsklasse
24-11-2018 24-11 Weidevogels C2Avanti/Flexcom C6 3 - 3 C-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Die Haghe C2Avanti/Flexcom C2 1 - 13 C-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom C4ONDO (G) C2 6 - 8 C-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Maassluis C3Avanti/Flexcom C5 6 - 4 C-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom D1Refleks D1 6 - 8 D-jeugd hoofdklasse
24-11-2018 24-11 Dubbel Zes B1Avanti/Flexcom B2 12 - 17 B-jeugd 2e klasse
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom C1Achilles (Hg) C1 11 - 10 C-jeugd 1e klasse
24-11-2018 24-11 Maassluis B1Avanti/Flexcom B1 19 - 17 B-jeugd hoofdklasse
24-11-2018 24-11 ONDO (G) D5Avanti/Flexcom D4 4 - 3 D-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom D2Dijkvogels D1 8 - 12 D-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom D3IJsselvogels D2 5 - 5 D-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Excelsior (D) D4Avanti/Flexcom D5 4 - 1 D-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom E4Refleks E4 21 - 3 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom E1ODO E1 5 - 9 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom E7Dubbel Zes E3 3 - 7 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom E2Fortuna/Delta Logistiek E2 6 - 9 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom E6Excelsior (D) E6 6 - 1 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 ONDO (G) E11Avanti/Flexcom E8 3 - 6 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Excelsior (D) E4Avanti/Flexcom E5 2 - 6 E-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Avanti/Flexcom F2LYNX F1 4 - 9 F-jeugd BK
24-11-2018 24-11 Ten Donck F1Avanti/Flexcom F1 6 - 20 F-jeugd BK

Week 46

DatumThuisUitUitslag
17-11-2018 17-11 Nieuwerkerk 1Avanti/Flexcom 1 21 - 24 Hoofdklasse
17-11-2018 17-11 Nieuwerkerk 2Avanti/Flexcom 2 23 - 14 Reserve hoofdklasse
17-11-2018 17-11 Sporting Delta B1Avanti/Flexcom B1 16 - 20 B-jeugd hoofdklasse

Week 43

DatumThuisUitUitslag
27-10-2018 27-10 Avanti/Flexcom 1DSC 1 12 - 12 Hoofdklasse
27-10-2018 27-10 Avanti/Flexcom 5Maassluis 3 10 - 10 Reserve 3e klasse
27-10-2018 27-10 Avanti/Flexcom 2Nieuwerkerk 2 14 - 18 Reserve hoofdklasse
27-10-2018 27-10 Fortis 2Avanti/Flexcom 3 15 - 14 Reserve 1e klasse
27-10-2018 27-10 Avanti/Flexcom A1PKC/SWKGroep A2 15 - 12 A-jeugd overgangsklasse
27-10-2018 27-10 KOAG 3Avanti/Flexcom 4 14 - 12 Reserve 2e klasse
27-10-2018 27-10 Avanti/Flexcom B1Groen Geel B1 18 - 13 B-jeugd hoofdklasse
27-10-2018 27-10 Fiks A1Avanti/Flexcom A2 16 - 15 A-jeugd 1e klasse
27-10-2018 27-10 Pernix C3Avanti/Flexcom C6 3 - 2 C-jeugd BK nj

Week 42

DatumThuisUitUitslag
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom 1Sporting Delta 1 21 - 12 Hoofdklasse
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom 11Reflex 2 10 - 9 Senioren BK nj
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom 7DSO (K) 3 11 - 7 Senioren BK nj
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom 2Sporting Delta 2 13 - 15 Reserve hoofdklasse
20-10-2018 20-10 Albatros 2Avanti/Flexcom 3 16 - 17 Reserve 1e klasse
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom 4Vriendenschaar (H) 2 13 - 15 Reserve 2e klasse
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom A1Sporting Delta A1 10 - 17 A-jeugd overgangsklasse
20-10-2018 20-10 VEO A1Avanti/Flexcom A2 11 - 12 A-jeugd 1e klasse
20-10-2018 20-10 Valto D5Avanti/Flexcom D5 4 - 5 D-jeugd BK nj
20-10-2018 20-10 GKV (H) A1Avanti/Flexcom A5 7 - 13 A-jeugd 3e klasse
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom C1IJsselvogels C1 4 - 11 C-jeugd 1e klasse
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom C6Velocitas C3 3 - 5 C-jeugd BK nj
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom E5DES (D) E1 5 - 3 E-jeugd nj
20-10-2018 20-10 Avanti/Flexcom E7ONDO (G) E10 4 - 9 E-jeugd nj
20-10-2018 20-10 DES (D) 5Avanti/Flexcom 5 18 - 10 Reserve 3e klasse
20-10-2018 20-10 ONDO (G) D1Avanti/Flexcom D1 14 - 8 D-jeugd hoofdklasse
20-10-2018 20-10 Velocitas B1Avanti/Flexcom B1 13 - 13 B-jeugd hoofdklasse

Week 41

DatumThuisUitUitslag
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom 5Twist 3 14 - 10 Reserve 3e klasse
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom 7DSO (K) 3 0 - 0 Senioren BK nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom 8Fortuna/Delta Logistiek 7 11 - 13 Senioren BK nj
13-10-2018 13-10 Reflex 2Avanti/Flexcom 11 7 - 8 Senioren BK nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom 6Meervogels/Física 5 9 - 11 Senioren BK nj
13-10-2018 13-10 Paal Centraal 4Avanti/Flexcom 9 16 - 14 Senioren BK nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom 3RWA 2 14 - 16 Reserve 1e klasse
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom A5ALO A3 14 - 15 A-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 Achilles (Hg) A4Avanti/Flexcom A4 3 - 13 A-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 VEO A3Avanti/Flexcom A6 2 - 4 A-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 Dubbel Zes A1Avanti/Flexcom A3 9 - 5 A-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 SDO/BlijWerkt 1Avanti/Flexcom 1 10 - 16 Hoofdklasse
13-10-2018 13-10 Vitesse (Ba) 2Avanti/Flexcom 4 11 - 9 Reserve 2e klasse
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom A2KVS/Maritiem A2 12 - 9 A-jeugd 1e klasse
13-10-2018 13-10 GKV/Enomics 2Avanti/Flexcom 2 11 - 18 Reserve hoofdklasse
13-10-2018 13-10 Tilburg A1Avanti/Flexcom A1 15 - 16 A-jeugd overgangsklasse
13-10-2018 13-10 Valto B3Avanti/Flexcom B4 8 - 7 B-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 ALO B2Avanti/Flexcom B3 5 - 19 B-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom B5Phoenix B2 5 - 7 B-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 Meervogels/Física B3Avanti/Flexcom B6 5 - 3 B-jeugd 3e klasse
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom C5DES (D) C2 2 - 7 C-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 ALO C1Avanti/Flexcom C3 8 - 7 C-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom C2Valto C2 8 - 11 C-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 Weidevogels C2Avanti/Flexcom C6 8 - 4 C-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 Meervogels/Física C2Avanti/Flexcom C4 9 - 3 C-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 DES (D) D2Avanti/Flexcom D3 6 - 4 D-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 Weidevogels D1Avanti/Flexcom D2 16 - 5 D-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom D4Valto D4 3 - 6 D-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 ONDO (G) D6Avanti/Flexcom D5 3 - 3 D-jeugd BK nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom B2Pernix B1 16 - 8 B-jeugd 2e klasse
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom E4Meervogels/Física E1 8 - 10 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 ODO E2Avanti/Flexcom E1 4 - 10 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom E3Phoenix E4 9 - 7 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom E7Valto E6 13 - 2 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 KOAG E3Avanti/Flexcom E8 7 - 1 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom E6Valto E5 7 - 0 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom E5KVS/Maritiem E3 7 - 11 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom E2Excelsior (D) E5 16 - 4 E-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom B1BEP B1 14 - 9 B-jeugd hoofdklasse
13-10-2018 13-10 Dijkvogels F3Avanti/Flexcom F2 4 - 7 F-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom F1Achilles (Hg) F2 10 - 4 F-jeugd nj
13-10-2018 13-10 Avanti/Flexcom D1RWA D1 20 - 11 D-jeugd hoofdklasse
13-10-2018 13-10 VEO C1Avanti/Flexcom C1 9 - 4 C-jeugd 1e klasse

Week 40

DatumThuisUitUitslag
06-10-2018 06-10 Valto 3Avanti/Flexcom 4 14 - 27 Reserve 2e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom A4Phoenix A2 10 - 8 A-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom A3Achilles (Hg) A3 8 - 14 A-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 KZ Danaïden A2Avanti/Flexcom A5 15 - 6 A-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom A6ODO A2 10 - 5 A-jeugd 3e klasse
01-10-2018 01-10 Avanti/Flexcom A3ALO A2 5 - 11 A-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom A2TOP/SolarCompleet A2 18 - 17 A-jeugd 1e klasse
06-10-2018 06-10 ONDO (G) 5Avanti/Flexcom 6 11 - 13 Senioren BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom 11Velocitas 8 17 - 9 Senioren BK nj
06-10-2018 06-10 Trekvogels 2Avanti/Flexcom 8 16 - 13 Senioren BK nj
06-10-2018 06-10 NIO 3Avanti/Flexcom 7 15 - 13 Senioren BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom 9ONDO (G) 6 12 - 7 Senioren BK nj
06-10-2018 06-10 Fiks 1Avanti/Flexcom 1 16 - 11 Hoofdklasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom 3KOAG 2 12 - 16 Reserve 1e klasse
03-10-2018 03-10 Avanti/Flexcom 3Twist 2 16 - 13 Reserve 1e klasse
06-10-2018 06-10 Paal Centraal 2Avanti/Flexcom 5 20 - 5 Reserve 3e klasse
06-10-2018 06-10 PKC/SWKGroep 3Avanti/Flexcom 2 12 - 18 Reserve hoofdklasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom C6Reflex C1 4 - 6 C-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom C3VEO C2 4 - 10 C-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom C4Phoenix C1 5 - 9 C-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Olympia (S) C1Avanti/Flexcom C2 2 - 11 C-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 KVS/Maritiem C2Avanti/Flexcom C5 10 - 3 C-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom B3ODO B2 7 - 1 B-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom B4Dijkvogels B2 9 - 22 B-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 KVS/Maritiem B3Avanti/Flexcom B5 3 - 8 B-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom B6ONDO (G) B5 7 - 9 B-jeugd 3e klasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom E1Dijkvogels E1 12 - 5 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom E8KCC/SO natural E3 1 - 3 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 Dijkvogels E2Avanti/Flexcom E4 5 - 13 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 Fortuna/Delta Logistiek E5Avanti/Flexcom E3 12 - 7 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 ODO E5Avanti/Flexcom E6 3 - 7 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 ONDO (G) E4Avanti/Flexcom E2 9 - 10 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 DES (D) E1Avanti/Flexcom E5 2 - 10 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 ONDO (G) E10Avanti/Flexcom E7 8 - 1 E-jeugd nj
06-10-2018 06-10 Fortis A1Avanti/Flexcom A1 8 - 21 A-jeugd overgangsklasse
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom B1KZ/Thermo4U B1 11 - 14 B-jeugd hoofdklasse
06-10-2018 06-10 ONDO (G) D3Avanti/Flexcom D4 2 - 5 D-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom D3Phoenix D2 8 - 4 D-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom D5Dubbel Zes D2 8 - 0 D-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom D2ODO D1 3 - 8 D-jeugd BK nj
06-10-2018 06-10 VEO F2Avanti/Flexcom F1 11 - 3 F-jeugd nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom F2Fortuna/Delta Logistiek F5 9 - 4 F-jeugd nj
06-10-2018 06-10 Avanti/Flexcom C1Kinderdijk C1 11 - 4 C-jeugd 1e klasse
06-10-2018 06-10 ALO B1Avanti/Flexcom B2 8 - 15 B-jeugd 2e klasse
06-10-2018 06-10 Maassluis D1Avanti/Flexcom D1 5 - 7 D-jeugd hoofdklasse

Week 39

DatumThuisUitUitslag
29-09-2018 29-09 DeetosSnel 3Avanti/Flexcom 3 27 - 15 Reserve 1e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom 5Dijkvogels 3 16 - 17 Reserve 3e klasse
29-09-2018 29-09 Excelsior (D) 8Avanti/Flexcom 8 9 - 12 Senioren BK nj
29-09-2018 29-09 Meervogels/Física 7Avanti/Flexcom 11 9 - 7 Senioren BK nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom 6SDO/BlijWerkt 5 14 - 9 Senioren BK nj
29-09-2018 29-09 Nieuwerkerk 7Avanti/Flexcom 7 7 - 10 Senioren BK nj
29-09-2018 29-09 DES (D) 8Avanti/Flexcom 9 8 - 8 Senioren BK nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom 1TOP (A) 1 11 - 17 Hoofdklasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom 4DES (D) 4 15 - 9 Reserve 2e klasse
29-09-2018 29-09 Refleks A2Avanti/Flexcom A4 7 - 13 A-jeugd 3e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom A5GKV (H) A1 17 - 13 A-jeugd 3e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom A6ONDO (G) A3 4 - 10 A-jeugd 3e klasse
29-09-2018 29-09 Die Haghe B1Avanti/Flexcom B1 17 - 13 B-jeugd hoofdklasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom 2TOP (A) 2 22 - 23 Reserve hoofdklasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom B5Futura B2 5 - 11 B-jeugd 3e klasse
29-09-2018 29-09 ONDO (G) B4Avanti/Flexcom B3 2 - 22 B-jeugd 3e klasse
29-09-2018 29-09 Fortuna/Delta Logistiek B5Avanti/Flexcom B6 9 - 6 B-jeugd 3e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom E4Phoenix E2 1 - 7 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom E8Nieuwerkerk E9 0 - 4 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 ONDO (G) E6Avanti/Flexcom E5 3 - 1 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 ONDO (G) E3Avanti/Flexcom E1 4 - 11 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Die Haghe E2Avanti/Flexcom E2 2 - 32 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Excelsior (D) E7Avanti/Flexcom E7 7 - 0 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom E6ONDO (G) E9 2 - 3 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom E3Valto E4 7 - 6 E-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom A1TOP (A) A1 21 - 9 A-jeugd overgangsklasse
29-09-2018 29-09 KZ Danaïden A1Avanti/Flexcom A2 13 - 19 A-jeugd 1e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom C3Valto C3 3 - 4 C-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Phoenix C2Avanti/Flexcom C6 8 - 3 C-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom C5Refleks C2 1 - 5 C-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom C4Die Haghe C2 3 - 10 C-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 KOAG C2Avanti/Flexcom C2 1 - 20 C-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Valto D5Avanti/Flexcom D5 2 - 11 D-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Fortuna/Delta Logistiek D3Avanti/Flexcom D2 10 - 1 D-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Fortuna/Delta Logistiek D5Avanti/Flexcom D3 0 - 10 D-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom D4Excelsior (D) D4 10 - 1 D-jeugd BK nj
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom F1Dubbel Zes F1 18 - 6 F-jeugd nj
29-09-2018 29-09 Excelsior (D) F4Avanti/Flexcom F2 13 - 1 F-jeugd nj
29-09-2018 29-09 KCR C1Avanti/Flexcom C1 4 - 8 C-jeugd 1e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom B2Fiks B1 17 - 9 B-jeugd 2e klasse
25-09-2018 25-09 Pernix B1Avanti/Flexcom B2 8 - 15 B-jeugd 2e klasse
29-09-2018 29-09 Avanti/Flexcom D1Vitesse (Ba) D1 5 - 8 D-jeugd hoofdklasse

Week 38

DatumThuisUitUitslag
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom A2Velocitas A1 13 - 12 A-jeugd 1e klasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom 7Nieuwerkerk 7 22 - 14 Senioren BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom 8Excelsior (D) 8 9 - 9 Senioren BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom 11Meervogels/Física 7 9 - 7 Senioren BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom 9DES (D) 8 11 - 8 Senioren BK nj
22-09-2018 22-09 SDO/BlijWerkt 5Avanti/Flexcom 6 8 - 12 Senioren BK nj
19-09-2018 19-09 Avanti/Flexcom 8Trekvogels 2 6 - 6 Senioren BK nj
22-09-2018 22-09 Tweemaal Zes 1Avanti/Flexcom 1 20 - 20 Hoofdklasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom 4WION 2 14 - 11 Reserve 2e klasse
22-09-2018 22-09 ONDO (G) A3Avanti/Flexcom A6 12 - 4 A-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom A4Refleks A2 9 - 8 A-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 ALO A2Avanti/Flexcom A3 13 - 7 A-jeugd 3e klasse
17-09-2018 17-09 Avanti/Flexcom A3Dubbel Zes A1 11 - 7 A-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 Refleks C2Avanti/Flexcom C5 5 - 5 C-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Valto C3Avanti/Flexcom C3 6 - 5 C-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom C2KOAG C2 10 - 3 C-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom C6TOP/SolarCompleet C6 7 - 1 C-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Die Haghe C2Avanti/Flexcom C4 7 - 2 C-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Excelsior (D) 5Avanti/Flexcom 5 12 - 7 Reserve 3e klasse
22-09-2018 22-09 Nic. 3Avanti/Flexcom 2 17 - 23 Reserve hoofdklasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom E2Die Haghe E2 16 - 0 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom E5ONDO (G) E6 3 - 0 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 ONDO (G) E9Avanti/Flexcom E6 1 - 3 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom E1ONDO (G) E3 15 - 1 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom E7Excelsior (D) E7 2 - 4 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Phoenix E2Avanti/Flexcom E4 11 - 4 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Valto E4Avanti/Flexcom E3 2 - 9 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Nieuwerkerk E9Avanti/Flexcom E8 0 - 0 E-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Vriendenschaar (H) A1Avanti/Flexcom A1 8 - 14 A-jeugd overgangsklasse
22-09-2018 22-09 Achilles (Hg) B2Avanti/Flexcom B4 13 - 1 B-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom B3ONDO (G) B4 16 - 0 B-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom B6Fortuna/Delta Logistiek B5 6 - 11 B-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 Futura B2Avanti/Flexcom B5 7 - 0 B-jeugd 3e klasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom D3Fortuna/Delta Logistiek D5 11 - 1 D-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom D5Valto D5 4 - 1 D-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Excelsior (D) D4Avanti/Flexcom D4 4 - 12 D-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom D2Fortuna/Delta Logistiek D3 7 - 4 D-jeugd BK nj
22-09-2018 22-09 Fiks B1Avanti/Flexcom B2 3 - 17 B-jeugd 2e klasse
22-09-2018 22-09 Tempo B1Avanti/Flexcom B1 16 - 19 B-jeugd hoofdklasse
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom F2Excelsior (D) F4 7 - 12 F-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Dubbel Zes F1Avanti/Flexcom F1 2 - 9 F-jeugd nj
22-09-2018 22-09 Avanti/Flexcom C1Fortuna/Delta Logistiek C2 9 - 9 C-jeugd 1e klasse

Week 37

DatumThuisUitUitslag
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom A4Achilles (Hg) A4 15 - 7 A-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 ALO A3Avanti/Flexcom A5 12 - 5 A-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom A6VEO A3 2 - 4 A-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 Weidevogels 3Avanti/Flexcom 4 11 - 16 Reserve 2e klasse
15-09-2018 15-09 Achilles (Hg) A2Avanti/Flexcom A2 11 - 11 A-jeugd 1e klasse
15-09-2018 15-09 Meervogels/Física 5Avanti/Flexcom 6 13 - 14 Senioren BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom 9Paal Centraal 4 9 - 10 Senioren BK nj
15-09-2018 15-09 Fortuna/Delta Logistiek 7Avanti/Flexcom 8 12 - 18 Senioren BK nj
15-09-2018 15-09 DSO (K) 3Avanti/Flexcom 7 11 - 8 Senioren BK nj
12-09-2018 12-09 Avanti/Flexcom 6ONDO (G) 5 14 - 16 Senioren BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom 1Rohda 1 15 - 20 Hoofdklasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom B4Valto B3 5 - 6 B-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom B3ALO B2 20 - 4 B-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom B6Meervogels/Física B3 3 - 9 B-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 Phoenix B2Avanti/Flexcom B5 4 - 11 B-jeugd 3e klasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom 2Rohda 2 14 - 13 Reserve hoofdklasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom 5ONDO (G) 2 14 - 15 Reserve 3e klasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom D5ONDO (G) D6 1 - 1 D-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom D3DES (D) D2 16 - 2 D-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Valto D4Avanti/Flexcom D4 2 - 2 D-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom D2Weidevogels D1 4 - 8 D-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom A1KCC/SO natural A2 11 - 10 A-jeugd overgangsklasse
15-09-2018 15-09 Oranje Wit (D) 3Avanti/Flexcom 3 16 - 14 Reserve 1e klasse
15-09-2018 15-09 DES (D) C2Avanti/Flexcom C5 3 - 7 C-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom C3ALO C1 2 - 7 C-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom C4Meervogels/Física C2 0 - 5 C-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Valto C2Avanti/Flexcom C2 9 - 4 C-jeugd BK nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom E8KOAG E3 1 - 8 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 KVS/Maritiem E3Avanti/Flexcom E5 4 - 7 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom E1ODO E2 16 - 3 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Excelsior (D) E5Avanti/Flexcom E2 1 - 17 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Valto E5Avanti/Flexcom E6 1 - 6 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Meervogels/Física E1Avanti/Flexcom E4 10 - 4 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Phoenix E4Avanti/Flexcom E3 4 - 4 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Valto E6Avanti/Flexcom E7 3 - 3 E-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom B1TOP/SolarCompleet B1 14 - 22 B-jeugd hoofdklasse
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom D1Albatros D1 8 - 10 D-jeugd hoofdklasse
15-09-2018 15-09 Achilles (Hg) F2Avanti/Flexcom F1 1 - 4 F-jeugd nj
15-09-2018 15-09 Avanti/Flexcom F2Dijkvogels F3 1 - 3 F-jeugd nj

Week 36

DatumThuisUitUitslag
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom 3Fortis 2 19 - 19 Reserve 1e klasse
08-09-2018 08-09 DSC 1Avanti/Flexcom 1 14 - 14 Hoofdklasse
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom 4KOAG 3 16 - 14 Reserve 2e klasse
08-09-2018 08-09 Achilles (Hg) A3Avanti/Flexcom A3 17 - 6 A-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 ODO A2Avanti/Flexcom A6 8 - 4 A-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom A5KZ Danaïden A2 7 - 12 A-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Phoenix A2Avanti/Flexcom A4 7 - 5 A-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 ODO B2Avanti/Flexcom B3 1 - 13 B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Dijkvogels B2Avanti/Flexcom B4 14 - 2 B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Dijkvogels B2Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom B5ODO B3 ? - ? B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom B5KVS/Maritiem B3 6 - 1 B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom B5KVS/Maritiem B3 ? - ? B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 ONDO (G) B5Avanti/Flexcom B6 5 - 1 B-jeugd 3e klasse
08-09-2018 08-09 Nieuwerkerk 2Avanti/Flexcom 2 15 - 9 Reserve hoofdklasse
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom A2Fiks A1 12 - 12 A-jeugd 1e klasse
08-09-2018 08-09 Maassluis 3Avanti/Flexcom 5 12 - 14 Reserve 3e klasse
08-09-2018 08-09 Velocitas 8Avanti/Flexcom 11 12 - 10 Senioren BK nj
08-09-2018 08-09 ONDO (G) 6Avanti/Flexcom 9 3 - 10 Senioren BK nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom 7NIO 3 7 - 5 Senioren BK nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom C5KVS/Maritiem C2 3 - 3 C-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 VEO C2Avanti/Flexcom C3 6 - 6 C-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Phoenix C1Avanti/Flexcom C4 6 - 6 C-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom C2Olympia (S) C1 10 - 1 C-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom E4Dijkvogels E2 8 - 1 E-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom E3Fortuna/Delta Logistiek E5 9 - 8 E-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Dijkvogels E1Avanti/Flexcom E1 6 - 11 E-jeugd nj
08-09-2018 08-09 KCC/SO natural E3Avanti/Flexcom E8 9 - 2 E-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom E6ODO E5 3 - 2 E-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom E2ONDO (G) E4 19 - 2 E-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Korbis C1Avanti/Flexcom C1 7 - 7 C-jeugd 1e klasse
08-09-2018 08-09 ODO D1Avanti/Flexcom D2 8 - 1 D-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Dubbel Zes D2Avanti/Flexcom D5 0 - 0 D-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Phoenix D2Avanti/Flexcom D3 5 - 4 D-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom D4ONDO (G) D3 2 - 4 D-jeugd BK nj
08-09-2018 08-09 Groen Geel B1Avanti/Flexcom B1 18 - 8 B-jeugd hoofdklasse
08-09-2018 08-09 PKC/SWKGroep A2Avanti/Flexcom A1 11 - 20 A-jeugd overgangsklasse
08-09-2018 08-09 Fortuna/Delta Logistiek F5Avanti/Flexcom F2 3 - 8 F-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom F1VEO F2 4 - 2 F-jeugd nj
08-09-2018 08-09 Avanti/Flexcom B2ALO B1 15 - 8 B-jeugd 2e klasse
08-09-2018 08-09 Nieuwerkerk D1Avanti/Flexcom D1 8 - 5 D-jeugd hoofdklasse
Back To Top