skip to Main Content
Geen mededelingen

Week 7

DatumThuisUitUitslag
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom 11Reflex 2 9 - 15 Senioren BK
17-02-2018 17-02 GKV (H) 4Avanti/Flexcom 10 9 - 8 Senioren BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom 7Nieuwerkerk 7 13 - 13 Senioren BK
17-02-2018 17-02 WION 5Avanti/Flexcom 9 13 - 7 Senioren BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom 8Achilles (Hg) 8 16 - 16 Senioren BK
17-02-2018 17-02 Nieuwerkerk 8Avanti/Flexcom 6 15 - 10 Senioren BK
17-02-2018 17-02 Blauw-Wit (A) 1Avanti/Flexcom 1 30 - 12 Korfbal League
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom A5Albatros A3 19 - 9 A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom A4Maassluis A4 17 - 6 A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 Velocitas A5Avanti/Flexcom A7 12 - 11 A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 Olympia (S) A2Avanti/Flexcom A6 8 - 4 A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom 4KCC/SO natural 5 15 - 18 Reserve 3e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom 5ONDO (G) 3 16 - 17 Reserve 3e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom B2ALO B1 14 - 6 B-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02 Blauw-Wit (A) 2Avanti/Flexcom 2 33 - 18 Reserve Korfbal League
17-02-2018 17-02 ONDO (G) A1Avanti/Flexcom A1 14 - 15 A-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom C5Kinderdijk C3 6 - 8 C-jeugd BK
17-02-2018 17-02 WION C1Avanti/Flexcom C3 2 - 5 C-jeugd BK
17-02-2018 17-02 ODO C2Avanti/Flexcom C4 4 - 3 C-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom B6Weidevogels B3 11 - 5 B-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom B5Kinderdijk B2 8 - 6 B-jeugd BK
17-02-2018 17-02 ALO B2Avanti/Flexcom B4 6 - 4 B-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom 3Twist 2 14 - 16 Reserve 1e klasse
17-02-2018 17-02 KCC/SO natural B1Avanti/Flexcom B1 3 - 3 B-jeugd hoofdklasse
17-02-2018 17-02 Fortuna/Delta Logistiek C2Avanti/Flexcom C1 7 - 11 C-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom A2KOAG A1 9 - 11 A-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom C2Dijkvogels C1 16 - 12 C-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom D3Weidevogels D1 11 - 7 D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom D6Excelsior (D) D4 5 - 6 D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 Refleks D1Avanti/Flexcom D2 15 - 6 D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 Excelsior (D) D3Avanti/Flexcom D4 4 - 10 D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 Sporting Delta D1Avanti/Flexcom D1 7 - 6 D-jeugd hoofdklasse
17-02-2018 17-02 DES (D) E1Avanti/Flexcom E4 6 - 7 E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom E5Gemini E1 15 - 5 E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom E3Fortuna/Delta Logistiek E3 6 - 13 E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti (P) E9OZC E3 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Dijkvogels E1Avanti/Flexcom E6 1 - 2 E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Phoenix E4Avanti/Flexcom E8 0 - 5 E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Achilles (Hg) E1Avanti/Flexcom E2 11 - 10 E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom F1Weidevogels F1 5 - 5 F-jeugd BK
17-02-2018 17-02 Avanti/Flexcom F3Valto F4 7 - 6 F-jeugd BK
17-02-2018 17-02 ONDO (G) F4Avanti/Flexcom F2 5 - 23 F-jeugd BK

Week 6

DatumThuisUitUitslag
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom 1LDODK/Rinsma Modeplein 1 19 - 25 Korfbal League
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom 12Nieuwerkerk 11 15 - 13 Senioren BK
10-02-2018 10-02 Tempo 8Avanti/Flexcom 11 20 - 8 Senioren BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom 10TOP/SolarCompleet 11 12 - 7 Senioren BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom 6Erasmus 3 14 - 3 Senioren BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom 9Valto 6 15 - 13 Senioren BK
10-02-2018 10-02 VZOD 3Avanti/Flexcom 8 16 - 10 Senioren BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom 2LDODK/Rinsma Modeplein 2 18 - 30 Reserve Korfbal League
10-02-2018 10-02 Swift (M) 2Avanti/Flexcom 3 13 - 21 Reserve 1e klasse
10-02-2018 10-02 Dijkvogels 3Avanti/Flexcom 5 14 - 10 Reserve 3e klasse
10-02-2018 10-02 KOAG 4Avanti/Flexcom 4 16 - 15 Reserve 3e klasse
10-02-2018 10-02 Weidevogels A3Avanti/Flexcom A4 7 - 18 A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02 Dijkvogels A3Avanti/Flexcom A5 11 - 7 A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom B1Die Haghe B1 17 - 20 B-jeugd hoofdklasse
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom C1Refleks C1 14 - 9 C-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Sporting Delta B3Avanti/Flexcom B5 5 - 7 B-jeugd BK
10-02-2018 10-02 ONDO (G) B4Avanti/Flexcom B6 12 - 5 B-jeugd BK
10-02-2018 10-02 RWA B1Avanti/Flexcom B3 9 - 7 B-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom D2Dijkvogels D1 13 - 7 D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom D5Fortuna/Delta Logistiek D4 9 - 4 D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom D4Olympia (S) D2 7 - 2 D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Merwede/Multiplaat D5Avanti/Flexcom D6 4 - 3 D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Excelsior (D) D2Avanti/Flexcom D3 1 - 11 D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom A1RWA A1 38 - 13 A-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 Korbis E3Avanti/Flexcom E5 6 - 13 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom E1Fortuna/Delta Logistiek E1 7 - 17 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom E4IJsselvogels E2 8 - 8 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom E6Dijkvogels E1 8 - 11 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom E2Die Haghe E1 8 - 9 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom E8KCC/SO natural E3 0 - 6 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Nieuwerkerk E6Avanti/Flexcom E9 2 - 4 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Nexus E1Avanti/Flexcom E3 7 - 12 E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom D1PKC/SWKGroep D1 15 - 9 D-jeugd hoofdklasse
10-02-2018 10-02 HKV/Ons Eibernest F1Avanti/Flexcom F3 17 - 4 F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti (P) F2Nieuwerkerk F3 ? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Avanti/Flexcom F2Excelsior (D) F3 10 - 4 F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 IJsselvogels F2Avanti/Flexcom F1 8 - 17 F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Albatros C5Avanti/Flexcom C5 6 - 3 C-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Phoenix C1Avanti/Flexcom C3 7 - 6 C-jeugd BK
10-02-2018 10-02 Refleks B1Avanti/Flexcom B2 12 - 9 B-jeugd 2e klasse
10-02-2018 10-02 KCR A2Avanti/Flexcom A2 9 - 12 A-jeugd 2e klasse

Week 5

DatumThuisUitUitslag
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom 6NIO 3 8 - 11 Senioren BK
03-02-2018 03-02 KVS/Maritiem 7Avanti/Flexcom 10 11 - 21 Senioren BK
03-02-2018 03-02 Weidevogels 5Avanti/Flexcom 8 10 - 18 Senioren BK
03-02-2018 03-02 Pernix 6Avanti/Flexcom 11 20 - 7 Senioren BK
03-02-2018 03-02 ODO 5Avanti/Flexcom 9 15 - 9 Senioren BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom 12Merwede/Multiplaat 8 16 - 20 Senioren BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom 1DVO/Accountor 1 25 - 27 Korfbal League
30-01-2018 30-01 Avanti/Flexcom 1TOP/SolarCompleet 1 16 - 26 Korfbal League
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom 2DVO/Accountor 2 18 - 24 Reserve Korfbal League
30-01-2018 30-01 Avanti/Flexcom 2TOP/SolarCompleet 2 15 - 19 Reserve Korfbal League
03-02-2018 03-02 Paal Centraal 2Avanti/Flexcom 5 12 - 16 Reserve 3e klasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom A3WION A1 13 - 8 A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 Twist A2Avanti/Flexcom A5 6 - 17 A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 Achilles (Hg) A4Avanti/Flexcom A7 17 - 1 A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom 3HKC (Ha) 2 22 - 21 Reserve 1e klasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom B4Excelsior (D) B2 2 - 9 B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 DES (D) B2Avanti/Flexcom B3 6 - 6 B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Twist B3Avanti/Flexcom B6 3 - 5 B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Dordrecht B1Avanti/Flexcom B5 1 - 3 B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Valto A2Avanti/Flexcom A2 7 - 14 A-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom B1Fortis B1 10 - 17 B-jeugd hoofdklasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom C2Valto C2 5 - 9 C-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02 Valto C3Avanti/Flexcom C3 8 - 5 C-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom C4Nikantes C1 11 - 4 C-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom D1Nieuwerkerk D1 8 - 15 D-jeugd hoofdklasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom A1IJsselvogels A1 22 - 13 A-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 VEO B2Avanti/Flexcom B2 7 - 22 B-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02 DES (D) D1Avanti/Flexcom D3 3 - 12 D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom D6Refleks D3 15 - 4 D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 Twist D1Avanti/Flexcom D4 9 - 1 D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 ODO D2Avanti/Flexcom D5 8 - 4 D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom E2VEO E1 20 - 3 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom E1De Meervogels E1 13 - 8 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom E7Fortuna/Delta Logistiek E6 4 - 24 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Valto E2Avanti/Flexcom E6 25 - 3 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Nieuwerkerk E4Avanti/Flexcom E5 5 - 14 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 ODO E4Avanti/Flexcom E9 9 - 1 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 ONDO (G) E7Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Excelsior (D) E2Avanti/Flexcom E3 13 - 12 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 ONDO (G) E5Avanti/Flexcom E4 2 - 9 E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom F2Maassluis F2 5 - 15 F-jeugd BK
03-02-2018 03-02 Avanti/Flexcom F1KCC/SO natural F1 14 - 9 F-jeugd BK
03-02-2018 03-02 IJsselvogels F3Avanti/Flexcom F3 16 - 2 F-jeugd BK
03-02-2018 03-02 KCR C1Avanti/Flexcom C1 7 - 6 C-jeugd 1e klasse

Week 4

DatumThuisUitUitslag
27-01-2018 27-01 KCC/SO natural 7Avanti/Flexcom 6 13 - 18 Senioren BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom 10Pernix 8 10 - 4 Senioren BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom 9DES (D) 7 11 - 10 Senioren BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom 7Eureka 1 12 - 9 Senioren BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom 8TOP/SolarCompleet 7 16 - 20 Senioren BK
27-01-2018 27-01 Nieuwerkerk 5Avanti/Flexcom 4 12 - 18 Reserve 3e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom 5ODO 3 15 - 17 Reserve 3e klasse
27-01-2018 27-01 DOS '46 1Avanti/Flexcom 1 24 - 16 Korfbal League
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom B6Olympia (S) B3 6 - 2 B-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom B4Vriendenschaar (B) B2 3 - 7 B-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom B3DES (D) B2 7 - 7 B-jeugd BK
27-01-2018 27-01 DOS '46 2Avanti/Flexcom 2 25 - 19 Reserve Korfbal League
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom A5Dijkvogels A3 9 - 13 A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 OZC A2Avanti/Flexcom A6 12 - 12 A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom A7Madjoe A3 10 - 10 A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 De Meervogels A3Avanti/Flexcom A3 8 - 8 A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 Sporting Delta B1Avanti/Flexcom B1 21 - 20 B-jeugd hoofdklasse
27-01-2018 27-01 Weidevogels A1Avanti/Flexcom A1 12 - 16 A-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 Tempo 3Avanti/Flexcom 3 23 - 20 Reserve 1e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom A2OZC A1 15 - 13 A-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom B2NIO B1 10 - 15 B-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom D3Valto D2 13 - 8 D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom D5DES (D) D2 6 - 0 D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 Nieuwerkerk D5Avanti/Flexcom D6 1 - 1 D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom D4Sperwers D1 10 - 9 D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 KVS/Maritiem D1Avanti/Flexcom D2 12 - 6 D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom E9Albatros E7 4 - 2 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom E4Nieuwerkerk E3 10 - 7 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Nieuwerkerk E1Avanti/Flexcom E1 7 - 13 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 ODO E2Avanti/Flexcom E3 13 - 6 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom E5Eureka E1 4 - 3 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom E8Fortuna/Delta Logistiek E7 1 - 7 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom E6KCC/SO natural E2 10 - 10 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Refleks E1Avanti/Flexcom E2 12 - 3 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Excelsior (D) E5Avanti/Flexcom E7 6 - 4 E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 DES (D) C1Avanti/Flexcom C2 6 - 6 C-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom C3Olympia (S) C2 2 - 13 C-jeugd BK
27-01-2018 27-01 RWA C2Avanti/Flexcom C5 5 - 1 C-jeugd BK
27-01-2018 27-01 De Meervogels C3Avanti/Flexcom C4 7 - 10 C-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Achilles (Hg) D1Avanti/Flexcom D1 7 - 7 D-jeugd hoofdklasse
27-01-2018 27-01 DES (D) F1Avanti/Flexcom F2 9 - 12 F-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Phoenix F1Avanti/Flexcom F1 10 - 10 F-jeugd BK
27-01-2018 27-01 Avanti/Flexcom C1VEO C1 18 - 10 C-jeugd 1e klasse

Week 3

DatumThuisUitUitslag
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom 1KCC/SO natural 1 23 - 29 Korfbal League
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom 10Fiks 5 13 - 14 Senioren BK
20-01-2018 20-01 NIO 4Avanti/Flexcom 7 9 - 9 Senioren BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom 12KCR 8 13 - 8 Senioren BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom 8KIOS (N) 3 11 - 19 Senioren BK
20-01-2018 20-01 Twist 6Avanti/Flexcom 9 10 - 4 Senioren BK
20-01-2018 20-01 RWA A2Avanti/Flexcom A4 8 - 15 A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom A6Nikantes A1 6 - 10 A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01 Tempo A5Avanti/Flexcom A7 9 - 8 A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom 2KCC/SO natural 2 13 - 33 Reserve Korfbal League
20-01-2018 20-01 KVS/Maritiem 5Avanti/Flexcom 4 13 - 14 Reserve 3e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom 5Excelsior (D) 5 12 - 15 Reserve 3e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom B3De Meervogels B2 6 - 8 B-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom B6De Meervogels B3 3 - 4 B-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Fortuna/Delta Logistiek B1Avanti/Flexcom B1 16 - 9 B-jeugd hoofdklasse
20-01-2018 20-01 DES (D) B1Avanti/Flexcom B2 8 - 14 B-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01 Rust Roest 2Avanti/Flexcom 3 16 - 16 Reserve 1e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom C2VEO C2 14 - 3 C-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01 Excelsior (D) A1Avanti/Flexcom A1 10 - 20 A-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 PKC/SWKGroep C2Avanti/Flexcom C1 12 - 7 C-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom C3De Meervogels C2 8 - 8 C-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom C4Eureka C1 ? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom C5Phoenix C2 4 - 6 C-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom D3De Meervogels D1 4 - 5 D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom D5Phoenix D2 3 - 13 D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom D6RWA D3 3 - 1 D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 Korbis E4Avanti/Flexcom E7 2 - 3 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Weidevogels E3Avanti/Flexcom E4 2 - 12 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom E2ALO E1 10 - 13 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom E8ODO E3 2 - 14 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom E1ONDO (G) E1 11 - 15 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Sperwers E2Avanti/Flexcom E6 19 - 2 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 ONDO (G) E8Avanti/Flexcom E3 3 - 17 E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Avanti/Flexcom A2Weidevogels A2 26 - 2 A-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01 De Meervogels F4Avanti/Flexcom F2 9 - 11 F-jeugd BK
20-01-2018 20-01 OZC F2Avanti/Flexcom F3 8 - 4 F-jeugd BK
20-01-2018 20-01 Fortuna/Delta Logistiek D1Avanti/Flexcom D1 12 - 5 D-jeugd hoofdklasse

Week 2

DatumThuisUitUitslag
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom 11Velocitas 9 8 - 3 Senioren BK
13-01-2018 13-01 ONDO (G) 5Avanti/Flexcom 6 10 - 10 Senioren BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom 7Korbis 3 15 - 11 Senioren BK
13-01-2018 13-01 Tempo 6Avanti/Flexcom 8 20 - 12 Senioren BK
13-01-2018 13-01 Tempo 9Avanti/Flexcom 10 24 - 15 Senioren BK
13-01-2018 13-01 Gemini 3Avanti/Flexcom 12 14 - 14 Senioren BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom 4KCR 4 18 - 11 Reserve 3e klasse
13-01-2018 13-01 DES (D) 4Avanti/Flexcom 5 10 - 9 Reserve 3e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom A5Nieuwerkerk A3 19 - 6 A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom A4Weidevogels A3 13 - 11 A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom A7TOP/SolarCompleet A4 1 - 16 A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 't Capproen A1Avanti/Flexcom A6 14 - 5 A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 Thor (R) A1Avanti/Flexcom A3 14 - 12 A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom 3Oranje Wit (D) 2 17 - 16 Reserve 1e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom C1Valto C1 6 - 13 C-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom B1PKC/SWKGroep B1 17 - 19 B-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom A1PKC/SWKGroep A3 23 - 11 A-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom B4ALO B2 5 - 5 B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Luno B1Avanti/Flexcom B3 7 - 8 B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 KOAG B4Avanti/Flexcom B5 7 - 4 B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom B2Dijkvogels B1 12 - 11 B-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 Korbis F2Avanti/Flexcom F1 8 - 8 F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom F2Dijkvogels F3 16 - 7 F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom F3ONDO (G) F5 2 - 1 F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom D1ONDO (G) D1 12 - 8 D-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01 Die Haghe D3Avanti/Flexcom D5 9 - 4 D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom D4Refleks D2 8 - 4 D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom D2Refleks D1 9 - 12 D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 Dijkvogels C2Avanti/Flexcom C5 5 - 5 C-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Vitesse (Ba) C4Avanti/Flexcom C4 1 - 4 C-jeugd BK
13-01-2018 13-01 De Meervogels A2Avanti/Flexcom A2 15 - 18 A-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 Weidevogels C1Avanti/Flexcom C2 6 - 6 C-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom E3Vriendenschaar (B) E2 9 - 9 E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom E6De Meervogels E3 4 - 11 E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Fortuna/Delta Logistiek E8Avanti/Flexcom E9 1 - 5 E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 IJsselvogels E1Avanti/Flexcom E1 12 - 12 E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom E4Futura E3 12 - 10 E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 Avanti/Flexcom E7Nieuwerkerk E5 14 - 0 E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 KVS/Maritiem E1Avanti/Flexcom E2 14 - 5 E-jeugd BK

Week 1

DatumThuisUitUitslag
06-01-2018 06-01 Albatros 9Avanti/Flexcom 6 22 - 10 Senioren BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom 8Fiks 6 10 - 14 Senioren BK
06-01-2018 06-01 Excelsior (D) 8Avanti/Flexcom 10 10 - 11 Senioren BK
06-01-2018 06-01 Excelsior (D) 6Avanti/Flexcom 9 0 - 25 Senioren BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom 7OZC 5 18 - 9 Senioren BK
06-01-2018 06-01 Excelsior (D) 8Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom 11TOP/SolarCompleet 9 6 - 16 Senioren BK
06-01-2018 06-01 KCR 8Avanti/Flexcom 12 15 - 10 Senioren BK
06-01-2018 06-01 KZ/Hiltex 1Avanti/Flexcom 1 31 - 22 Korfbal League
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom 3Sporting Delta 3 21 - 15 Reserve 1e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom A4Valto A3 9 - 3 A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 Albatros A3Avanti/Flexcom A5 10 - 11 A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 Dijkvogels A2Avanti/Flexcom A3 14 - 8 A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 KZ Danaïden A3Avanti/Flexcom A7 7 - 5 A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 NIO A1Avanti/Flexcom A6 4 - 11 A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom B5Conventus B2 9 - 4 B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom B4KVS/Maritiem B3 4 - 3 B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom B6ODO B2 5 - 3 B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 WION B2Avanti/Flexcom B3 4 - 8 B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom 4Kinderdijk 3 24 - 18 Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom 5Nieuwerkerk 6 12 - 19 Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01 KZ/Hiltex 2Avanti/Flexcom 2 41 - 16 Reserve Korfbal League
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom B2Achilles (Hg) B2 12 - 9 B-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom C2ADO C1 6 - 14 C-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom A2IJsselvogels A2 14 - 8 A-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom C5Merwede/Multiplaat C4 4 - 7 C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Ten Donck C1Avanti/Flexcom C4 6 - 2 C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom C3ODO C1 5 - 13 C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom D3ODO D1 4 - 4 D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom D6Merwede/Multiplaat D5 6 - 2 D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 Olympia (S) D1Avanti/Flexcom D2 6 - 6 D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 NIO D1Avanti/Flexcom D4 0 - 7 D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 Futura E3Avanti/Flexcom E4 10 - 8 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Reeuwijk E1Avanti/Flexcom E7 3 - 8 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom E5Feijenoord E1 23 - 1 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 VEO E1Avanti/Flexcom E2 6 - 10 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom E9DVS '69 E3 4 - 2 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom E3Nexus E1 16 - 12 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 KOAG E1Avanti/Flexcom E1 2 - 27 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Excelsior (D) E4Avanti/Flexcom E8 12 - 1 E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 ONDO (G) B1Avanti/Flexcom B1 19 - 18 B-jeugd hoofdklasse
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom F3OZC F2 0 - 5 F-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom F1Nieuwerkerk F2 9 - 5 F-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Avanti/Flexcom F2ONDO (G) F4 10 - 0 F-jeugd BK
06-01-2018 06-01 Maassluis D1Avanti/Flexcom D1 12 - 16 D-jeugd hoofdklasse

Week 51

DatumThuisUitUitslag
23-12-2017 23-12 Avanti (P) 1Fortuna/Delta Logistiek 1 15 - 22 Korfbal League
23-12-2017 23-12 Avanti (P) 2Fortuna/Delta Logistiek 2 16 - 33 Reserve Korfbal League
23-12-2017 23-12 Olympia (S) B3Avanti (P) B6 5 - 7 B-jeugd BK
23-12-2017 23-12 KVS/Maritiem B3Avanti (P) B4 6 - 7 B-jeugd BK
23-12-2017 23-12 Fortuna/Delta Logistiek A3Avanti (P) A3 18 - 12 A-jeugd 3e klasse
23-12-2017 23-12 Maassluis A4Avanti (P) A4 7 - 24 A-jeugd 3e klasse
23-12-2017 23-12 KCC/SO natural 9Avanti (P) 12 15 - 16 Senioren BK
23-12-2017 23-12 DES (D) D2Avanti (P) D5 4 - 8 D-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12 Vriendenschaar (B) E1Avanti (P) E5 1 - 16 E-jeugd BK
23-12-2017 23-12 Fortuna/Delta Logistiek E3Avanti (P) E3 9 - 10 E-jeugd BK
19-12-2017 19-12 Avanti (P) C1Fortuna/Delta Logistiek C2 15 - 12 C-jeugd 1e klasse

Week 50

DatumThuisUitUitslag
16-12-2017 16-12 Avanti (P) 10GKV (H) 4 14 - 9 Senioren BK
16-12-2017 16-12 Nieuwerkerk 7Avanti (P) 7 15 - 11 Senioren BK
16-12-2017 16-12 Achilles (Hg) 8Avanti (P) 8 9 - 23 Senioren BK
16-12-2017 16-12 Avanti (P) 6Nieuwerkerk 8 17 - 10 Senioren BK
16-12-2017 16-12 Madjoe 6Avanti (P) 11 15 - 8 Senioren BK
16-12-2017 16-12 Avanti (P) 12IJsselvogels 5 16 - 8 Senioren BK
16-12-2017 16-12 Avanti (P) 9WION 5 11 - 12 Senioren BK
16-12-2017 16-12 KCC/SO natural 5Avanti (P) 4 21 - 17 Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12 ONDO (G) 3Avanti (P) 5 20 - 11 Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12 Twist 2Avanti (P) 3 19 - 19 Reserve 1e klasse
16-12-2017 16-12 KOAG A1Avanti (P) A2 13 - 11 A-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) B1KCC/SO natural B1 21 - 20 B-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) A6Olympia (S) A2 7 - 13 A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) A7Velocitas A5 7 - 4 A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) A3Fortuna/Delta Logistiek A3 13 - 14 A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) A1ONDO (G) A1 18 - 15 A-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 PKC/SWKGroep 1Avanti (P) 1 41 - 22 Korfbal League
16-12-2017 16-12 Avanti (P) B3RWA B1 5 - 8 B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Weidevogels B3Avanti (P) B6 5 - 4 B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Kinderdijk B2Avanti (P) B5 2 - 3 B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Vriendenschaar (B) B2Avanti (P) B4 8 - 4 B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 ALO B1Avanti (P) B2 7 - 15 B-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) C4ODO C2 3 - 6 C-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Kinderdijk C3Avanti (P) C5 6 - 2 C-jeugd BK
16-12-2017 16-12 PKC/SWKGroep 2Avanti (P) 2 40 - 19 Reserve Korfbal League
16-12-2017 16-12 Avanti (P) D1Sporting Delta D1 16 - 9 D-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12 Gemini E1Avanti (P) E5 2 - 11 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Phoenix E2Avanti (P) E7 1 - 1 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Weidevogels E2Avanti (P) E6 9 - 4 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Avanti (P) E2KVS/Maritiem E1 0 - 0 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Avanti (P) E8Phoenix E4 3 - 0 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Avanti (P) E4DES (D) E1 10 - 4 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 OZC E3Avanti (P) E9 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Vriendenschaar (B) E2Avanti (P) E3 4 - 7 E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Excelsior (D) D4Avanti (P) D6 1 - 3 D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 Weidevogels D1Avanti (P) D3 8 - 5 D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) D5Valto D4 4 - 0 D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 Avanti (P) D2ONDO (G) D2 12 - 6 D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 Dijkvogels C1Avanti (P) C2 14 - 13 C-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12 Weidevogels F1Avanti (P) F1 12 - 7 F-jeugd BK
16-12-2017 16-12 Valto F4Avanti (P) F3 9 - 5 F-jeugd BK

Week 49

DatumThuisUitUitslag
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 1Blauw-Wit (A) 1 17 - 20 Korfbal League
09-12-2017 09-12 ONDO (G) A2Avanti (P) A3 18 - 14 A-jeugd 3e klasse
09-12-2017 09-12 KCR A3Avanti (P) A6 8 - 6 A-jeugd 3e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 5Dijkvogels 3 7 - 17 Reserve 3e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 4KOAG 4 13 - 15 Reserve 3e klasse
09-12-2017 09-12 RWA A1Avanti (P) A1 10 - 25 A-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 2Blauw-Wit (A) 2 11 - 24 Reserve Korfbal League
09-12-2017 09-12 Die Haghe B1Avanti (P) B1 27 - 23 B-jeugd hoofdklasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 11Tempo 8 5 - 14 Senioren BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 8VZOD 3 23 - 6 Senioren BK
09-12-2017 09-12 Erasmus 3Avanti (P) 6 14 - 25 Senioren BK
09-12-2017 09-12 Valto 6Avanti (P) 9 13 - 12 Senioren BK
09-12-2017 09-12 TOP/SolarCompleet 11Avanti (P) 10 6 - 11 Senioren BK
09-12-2017 09-12 Nieuwerkerk 11Avanti (P) 12 16 - 9 Senioren BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 7VIOS (W) 2 ? - ? Senioren BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) 3Swift (M) 2 20 - 18 Reserve 1e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) B5Sporting Delta B3 4 - 3 B-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) A2KCR A2 17 - 7 A-jeugd 2e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) C3Phoenix C1 3 - 12 C-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) C5Albatros C5 9 - 6 C-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) D3Excelsior (D) D2 13 - 4 D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 Fortuna/Delta Logistiek D4Avanti (P) D5 1 - 3 D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) D6GKV (H) D1 9 - 9 D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 Dijkvogels D1Avanti (P) D2 9 - 4 D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) B2Refleks B1 6 - 11 B-jeugd 2e klasse
09-12-2017 09-12 Refleks C1Avanti (P) C1 8 - 12 C-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 PKC/SWKGroep D1Avanti (P) D1 5 - 13 D-jeugd hoofdklasse
09-12-2017 09-12 Avanti (P) F1IJsselvogels F2 13 - 3 F-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) F3HKV/Ons Eibernest F1 2 - 8 F-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Excelsior (D) F3Avanti (P) F2 0 - 10 F-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) E3Excelsior (D) E2 7 - 10 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) E7Phoenix E2 4 - 7 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) E9Nieuwerkerk E6 5 - 0 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Avanti (P) E5Korbis E3 14 - 3 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 Fortuna/Delta Logistiek E1Avanti (P) E1 9 - 14 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 KCC/SO natural E3Avanti (P) E8 3 - 0 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 KCC/SO natural E2Avanti (P) E6 5 - 5 E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 IJsselvogels E2Avanti (P) E4 5 - 4 E-jeugd BK

Week 48

DatumThuisUitUitslag
02-12-2017 02-12 Avanti (P) 11Pernix 6 9 - 11 Senioren BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) 9ODO 5 7 - 13 Senioren BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) 10KVS/Maritiem 7 13 - 17 Senioren BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) 8Weidevogels 5 21 - 11 Senioren BK
02-12-2017 02-12 NIO 3Avanti (P) 6 11 - 12 Senioren BK
01-12-2017 01-12 Merwede/Multiplaat 8Avanti (P) 12 14 - 15 Senioren BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) A4ODO A2 11 - 6 A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 Nikantes A1Avanti (P) A6 16 - 3 A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) A5Maassluis A3 12 - 9 A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) A7Achilles (Hg) A4 6 - 18 A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 WION A1Avanti (P) A3 12 - 13 A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 LDODK/Rinsma Fashion 1Avanti (P) 1 44 - 20 Korfbal League
02-12-2017 02-12 Avanti (P) B6Twist B3 5 - 5 B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) B3Reeuwijk B1 6 - 10 B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) B5Dordrecht B1 3 - 4 B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Madjoe B3Avanti (P) B4 5 - 5 B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) 5Paal Centraal 2 15 - 18 Reserve 3e klasse
02-12-2017 02-12 LDODK/Rinsma Fashion 2Avanti (P) 2 25 - 21 Reserve Korfbal League
02-12-2017 02-12 Avanti (P) A2Valto A2 18 - 9 A-jeugd 2e klasse
02-12-2017 02-12 HKC (Ha) 2Avanti (P) 3 16 - 15 Reserve 1e klasse
02-12-2017 02-12 Fortis B1Avanti (P) B1 22 - 16 B-jeugd hoofdklasse
02-12-2017 02-12 IJsselvogels A1Avanti (P) A1 8 - 29 A-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) C1KCR C1 11 - 9 C-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) D3DES (D) D1 21 - 1 D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) D4Twist D1 7 - 5 D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) D5ODO D2 1 - 10 D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 Nikantes C1Avanti (P) C4 4 - 3 C-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) C3WION C1 19 - 1 C-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) E9ODO E4 0 - 8 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) E5Nieuwerkerk E4 14 - 3 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Die Haghe E1Avanti (P) E2 8 - 6 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) E4ONDO (G) E5 6 - 3 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) E6Valto E2 6 - 13 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Fortuna/Delta Logistiek E6Avanti (P) E7 2 - 1 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 De Meervogels E1Avanti (P) E1 10 - 13 E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Valto C2Avanti (P) C2 4 - 6 C-jeugd 2e klasse
02-12-2017 02-12 Nieuwerkerk D1Avanti (P) D1 14 - 9 D-jeugd hoofdklasse
02-12-2017 02-12 Avanti (P) F3IJsselvogels F3 1 - 6 F-jeugd BK
02-12-2017 02-12 KCC/SO natural F1Avanti (P) F1 2 - 10 F-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Maassluis F2Avanti (P) F2 10 - 6 F-jeugd BK
02-12-2017 02-12 Avanti (P) B2VEO B2 22 - 10 B-jeugd 2e klasse

Week 47

DatumThuisUitUitslag
25-11-2017 25-11 Avanti (P) 3Tempo 3 22 - 24 Reserve 1e klasse
25-11-2017 25-11 DVO/Accountor 1Avanti (P) 1 23 - 17 Korfbal League
25-11-2017 25-11 DES (D) 7Avanti (P) 9 15 - 7 Senioren BK
25-11-2017 25-11 Pernix 8Avanti (P) 10 14 - 11 Senioren BK
25-11-2017 25-11 Eureka 1Avanti (P) 7 12 - 9 Senioren BK
25-11-2017 25-11 TOP/SolarCompleet 7Avanti (P) 8 14 - 14 Senioren BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) 6KCC/SO natural 7 20 - 12 Senioren BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) 12KCC/SO natural 9 0 - 0 Senioren BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) B1Sporting Delta B1 17 - 15 B-jeugd hoofdklasse
25-11-2017 25-11 Madjoe A3Avanti (P) A7 10 - 2 A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11 Eureka A1Avanti (P) A5 9 - 13 A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) A6OZC A2 10 - 9 A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) A3De Meervogels A3 12 - 14 A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11 DVO/Accountor 2Avanti (P) 2 28 - 13 Reserve Korfbal League
25-11-2017 25-11 ODO 3Avanti (P) 5 22 - 15 Reserve 3e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) 4Nieuwerkerk 5 13 - 11 Reserve 3e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) A1Weidevogels A1 24 - 13 A-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 NIO B1Avanti (P) B2 14 - 13 B-jeugd 2e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) B4Phoenix B2 0 - 15 B-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Reeuwijk B1Avanti (P) B3 12 - 4 B-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Olympia (S) C2Avanti (P) C3 8 - 4 C-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) C5RWA C2 9 - 5 C-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) C4De Meervogels C3 7 - 2 C-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) D6Nieuwerkerk D5 5 - 5 D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) D2KVS/Maritiem D1 2 - 14 D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 Sperwers D1Avanti (P) D4 5 - 10 D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 Valto D2Avanti (P) D3 7 - 5 D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 VEO C1Avanti (P) C1 8 - 13 C-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) E1Nieuwerkerk E1 14 - 11 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) E3ODO E2 4 - 5 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) E7Excelsior (D) E5 2 - 5 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Fortuna/Delta Logistiek E7Avanti (P) E8 7 - 0 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) E2Refleks E1 4 - 14 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Eureka E1Avanti (P) E5 3 - 4 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Nieuwerkerk E3Avanti (P) E4 7 - 6 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Albatros E7Avanti (P) E9 1 - 0 E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) C2DES (D) C1 7 - 8 C-jeugd 2e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) F2DES (D) F1 12 - 13 F-jeugd BK
25-11-2017 25-11 Avanti (P) F1Phoenix F1 9 - 11 F-jeugd BK
25-11-2017 25-11 OZC A1Avanti (P) A2 11 - 16 A-jeugd 2e klasse
25-11-2017 25-11 Avanti (P) D1Achilles (Hg) D1 7 - 4 D-jeugd hoofdklasse

Week 46

DatumThuisUitUitslag
18-11-2017 18-11 Avanti (P) 1DOS '46 1 20 - 21 Korfbal League
18-11-2017 18-11 KIOS (N) 3Avanti (P) 8 18 - 10 Senioren BK
18-11-2017 18-11 IJsselvogels 5Avanti (P) 12 13 - 21 Senioren BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) 7NIO 4 12 - 13 Senioren BK
18-11-2017 18-11 Fiks 5Avanti (P) 10 12 - 12 Senioren BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) 11Madjoe 6 7 - 12 Senioren BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) 2DOS '46 2 15 - 29 Reserve Korfbal League
18-11-2017 18-11 Avanti (P) A4RWA A2 13 - 7 A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) A5Twist A2 13 - 8 A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) A7Tempo A5 7 - 6 A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) 3Rust Roest 2 15 - 14 Reserve 1e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) B1Fortuna/Delta Logistiek B1 16 - 17 B-jeugd hoofdklasse
18-11-2017 18-11 Oranje Wit (D) B4Avanti (P) B5 8 - 6 B-jeugd BK
18-11-2017 18-11 De Meervogels B3Avanti (P) B6 11 - 3 B-jeugd BK
18-11-2017 18-11 De Meervogels B2Avanti (P) B3 6 - 8 B-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Phoenix B2Avanti (P) B4 18 - 5 B-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Excelsior (D) 5Avanti (P) 5 15 - 14 Reserve 3e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) 4KVS/Maritiem 5 18 - 12 Reserve 3e klasse
18-11-2017 18-11 Weidevogels A2Avanti (P) A2 9 - 24 A-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) A1Excelsior (D) A1 26 - 12 A-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) D4Excelsior (D) D3 10 - 2 D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) D2Excelsior (D) D1 5 - 8 D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 Refleks D3Avanti (P) D6 11 - 2 D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 Phoenix D2Avanti (P) D5 10 - 5 D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 De Meervogels D1Avanti (P) D3 7 - 7 D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 Phoenix C2Avanti (P) C5 3 - 0 C-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Eureka C1Avanti (P) C4 3 - 3 C-jeugd BK
18-11-2017 18-11 De Meervogels C2Avanti (P) C3 6 - 4 C-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) E5Vriendenschaar (B) E1 15 - 1 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) E4Weidevogels E3 18 - 9 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) E7Korbis E4 5 - 2 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) E6Sperwers E2 5 - 14 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 ODO E3Avanti (P) E8 10 - 0 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 ALO E1Avanti (P) E2 10 - 14 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 ONDO (G) E1Avanti (P) E1 10 - 11 E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 VEO C2Avanti (P) C2 1 - 13 C-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) F3Nieuwerkerk F6 4 - 5 F-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) F2De Meervogels F4 7 - 6 F-jeugd BK
18-11-2017 18-11 Avanti (P) C1PKC/SWKGroep C2 16 - 8 C-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) B2DES (D) B1 8 - 9 B-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11 Avanti (P) D1Fortuna/Delta Logistiek D1 7 - 13 D-jeugd hoofdklasse

Week 45

DatumThuisUitUitslag
11-11-2017 11-11 Avanti (P) 5DES (D) 4 22 - 14 Reserve 3e klasse
11-11-2017 11-11 KCR 4Avanti (P) 4 14 - 22 Reserve 3e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) 6ONDO (G) 5 25 - 14 Senioren BK
11-11-2017 11-11 Korbis 3Avanti (P) 7 13 - 12 Senioren BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) 12Gemini 3 12 - 15 Senioren BK
11-11-2017 11-11 Velocitas 9Avanti (P) 11 8 - 6 Senioren BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) 9Twist 6 7 - 10 Senioren BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) 8Tempo 6 10 - 14 Senioren BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) 10Tempo 9 10 - 12 Senioren BK
11-11-2017 11-11 KCC/SO natural 1Avanti (P) 1 24 - 21 Korfbal League
11-11-2017 11-11 Avanti (P) A5Eureka A1 9 - 4 A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) A6't Capproen A1 4 - 10 A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 TOP/SolarCompleet A4Avanti (P) A7 9 - 4 A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 ONDO (G) A3Avanti (P) A4 11 - 13 A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) A3Thor (R) A1 14 - 8 A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 Oranje Wit (D) 2Avanti (P) 3 20 - 15 Reserve 1e klasse
11-11-2017 11-11 KCC/SO natural 2Avanti (P) 2 27 - 26 Reserve Korfbal League
11-11-2017 11-11 Avanti (P) A2De Meervogels A2 9 - 7 A-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11 PKC/SWKGroep A3Avanti (P) A1 11 - 17 A-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) B4Madjoe B3 3 - 2 B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) B5KOAG B4 3 - 8 B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) B3Luno B1 4 - 8 B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) B6ONDO (G) B4 7 - 11 B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 PKC/SWKGroep B1Avanti (P) B1 13 - 12 B-jeugd hoofdklasse
11-11-2017 11-11 Dijkvogels B1Avanti (P) B2 4 - 4 B-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) C2Weidevogels C1 6 - 6 C-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) C5Dijkvogels C2 1 - 3 C-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) C3Valto C3 3 - 7 C-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) C4Vitesse (Ba) C4 7 - 6 C-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) D3ALO D1 16 - 3 D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 Excelsior (D) D1Avanti (P) D2 8 - 8 D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 Refleks D2Avanti (P) D4 7 - 6 D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) D5Die Haghe D3 1 - 18 D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 Valto C1Avanti (P) C1 17 - 8 C-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 ONDO (G) D1Avanti (P) D1 6 - 16 D-jeugd hoofdklasse
11-11-2017 11-11 Avanti (P) E8ONDO (G) E7 6 - 0 E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) E1IJsselvogels E1 27 - 8 E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Nieuwerkerk E5Avanti (P) E7 0 - 11 E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) E9Fortuna/Delta Logistiek E8 1 - 1 E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) E3ONDO (G) E8 12 - 3 E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 De Meervogels E3Avanti (P) E6 5 - 3 E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Avanti (P) F1Korbis F2 2 - 2 F-jeugd BK
11-11-2017 11-11 Dijkvogels F3Avanti (P) F2 8 - 10 F-jeugd BK
11-11-2017 11-11 ONDO (G) F5Avanti (P) F3 1 - 3 F-jeugd BK

Week 42

DatumThuisUitUitslag
21-10-2017 21-10 Fortuna/Delta Logistiek D1Avanti (P) D1 15 - 1 D-jeugd hoofdklasse
21-10-2017 21-10 ODO F2Avanti (P) F2 16 - 3 F-jeugd nj

Week 41

DatumThuisUitUitslag
14-10-2017 14-10 Avanti (P) 1Wageningen 1 19 - 18 Hoofdklasse
14-10-2017 14-10 Albatros 7Avanti (P) 6 16 - 15 Senioren BK nj
14-10-2017 14-10 ONDO (G) 6Avanti (P) 11 9 - 8 Senioren BK nj
14-10-2017 14-10 Oranje Wit (D) 8Avanti (P) 10 10 - 12 Senioren BK nj
14-10-2017 14-10 Twist 7Avanti (P) 12 8 - 14 Senioren BK nj
11-10-2017 11-10 NIO 5Avanti (P) 10 6 - 11 Senioren BK nj
14-10-2017 14-10 Avanti (P) 2KCC/SO natural 4 19 - 21 Reserve overgangsklasse
14-10-2017 14-10 KOAG 2Avanti (P) 3 14 - 11 Reserve 1e klasse
14-10-2017 14-10 Die Haghe 4Avanti (P) 4 10 - 15 Reserve 2e klasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) B5Weidevogels B3 8 - 3 B-jeugd 3e klasse
14-10-2017 14-10 ONDO (G) B3Avanti (P) B3 8 - 7 B-jeugd 3e klasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) A1Achilles (Hg) A2 22 - 12 A-jeugd 1e klasse
14-10-2017 14-10 Achilles (Hg) 4Avanti (P) 5 11 - 10 Reserve 3e klasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) C5ONDO (G) C4 2 - 3 C-jeugd BK nj
14-10-2017 14-10 Avanti (P) C4Valto C4 8 - 2 C-jeugd BK nj
14-10-2017 14-10 Avanti (P) D1De Meervogels D1 14 - 0 D-jeugd hoofdklasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) C1Refleks C1 8 - 9 C-jeugd 1e klasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) F1Valto F1 4 - 7 F-jeugd nj
14-10-2017 14-10 Twist F1Avanti (P) F2 7 - 5 F-jeugd nj
14-10-2017 14-10 KCC/SO natural A3Avanti (P) A2 8 - 15 A-jeugd 2e klasse
14-10-2017 14-10 Fortuna/Delta Logistiek E5Avanti (P) E2 1 - 24 E-jeugd nj
14-10-2017 14-10 LYNX E1Avanti (P) E5 5 - 5 E-jeugd nj
14-10-2017 14-10 Die Haghe B1Avanti (P) B1 19 - 10 B-jeugd hoofdklasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) A3ONDO (G) A2 16 - 14 A-jeugd 3e klasse
14-10-2017 14-10 Avanti (P) D2Refleks D1 10 - 12 D-jeugd BK nj
14-10-2017 14-10 Valto D5Avanti (P) D6 2 - 2 D-jeugd BK nj

Week 40

DatumThuisUitUitslag
07-10-2017 07-10 DES (D) 8Avanti (P) 9 6 - 5 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 12Twist 7 11 - 10 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 7Nieuwerkerk 6 7 - 8 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Weidevogels 5Avanti (P) 8 12 - 18 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 11KCR 7 8 - 16 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Erasmus 3Avanti (P) 6 6 - 9 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 10Oranje Wit (D) 8 12 - 8 Senioren BK nj
04-10-2017 04-10 Merwede/Multiplaat 6Avanti (P) 6 13 - 10 Senioren BK nj
04-10-2017 04-10 Avanti (P) 10RWA 8 12 - 10 Senioren BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 5Dijkvogels 3 17 - 14 Reserve 3e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 3TOP (S) 4 12 - 22 Reserve 1e klasse
07-10-2017 07-10 Tempo 1Avanti (P) 1 18 - 18 Hoofdklasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) 4Tempo 3 6 - 19 Reserve 2e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) A5Korbatjo A1 7 - 10 A-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Weidevogels A3Avanti (P) A6 10 - 10 A-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 NIO A1Avanti (P) A7 2 - 9 A-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) A3Dijkvogels A2 9 - 6 A-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) A4ODO A2 13 - 13 A-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) B2Refleks B1 10 - 12 B-jeugd 2e klasse
07-10-2017 07-10 Fortuna/Delta Logistiek A2Avanti (P) A1 14 - 15 A-jeugd 1e klasse
07-10-2017 07-10 ODO B1Avanti (P) B3 9 - 7 B-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Weidevogels B3Avanti (P) B5 2 - 6 B-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Valto B3Avanti (P) B6 12 - 2 B-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Excelsior (D) B2Avanti (P) B4 5 - 2 B-jeugd 3e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) E8Phoenix E2 ? - ? E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) E8TOP (S) E8 1 - 2 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) E5KZ Danaïden E3 7 - 8 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Excelsior (D) E3Avanti (P) E6 8 - 4 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Fortuna/Delta Logistiek E1Avanti (P) E1 6 - 9 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) E3HKV/Ons Eibernest E1 7 - 5 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) E4KVS/Maritiem E5 6 - 0 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Dubbel Zes E1Avanti (P) E7 2 - 3 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Weidevogels E1Avanti (P) E2 8 - 9 E-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) B1Tempo B1 10 - 6 B-jeugd hoofdklasse
07-10-2017 07-10 KZ/Hiltex 3Avanti (P) 2 18 - 20 Reserve overgangsklasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) C2Fortuna/Delta Logistiek C2 3 - 12 C-jeugd 2e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) C2DES (D) C1 6 - 5 C-jeugd 2e klasse
07-10-2017 07-10 Avanti (P) C3De Meervogels C2 4 - 1 C-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) C4De Meervogels C3 3 - 3 C-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 De Meervogels C4Avanti (P) C5 2 - 2 C-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 ALO D1Avanti (P) D3 1 - 13 D-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 Dubbel Zes D1Avanti (P) D5 5 - 2 D-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) D2Dijkvogels D1 4 - 4 D-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) D4Maassluis D2 1 - 6 D-jeugd BK nj
07-10-2017 07-10 TOP (S) D1Avanti (P) D1 4 - 3 D-jeugd hoofdklasse
07-10-2017 07-10 Excelsior (D) F1Avanti (P) F1 1 - 12 F-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) F2Valto F2 ? - ? F-jeugd nj
07-10-2017 07-10 Avanti (P) F2KOAG F2 13 - 2 F-jeugd nj
07-10-2017 07-10 VEO C1Avanti (P) C1 8 - 7 C-jeugd 1e klasse

Week 39

DatumThuisUitUitslag
30-09-2017 30-09 Avanti (P) A7ONDO (G) A4 9 - 10 A-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Fortuna/Delta Logistiek A3Avanti (P) A3 16 - 18 A-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Triade A1Avanti (P) A5 16 - 11 A-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 KCR A3Avanti (P) A4 6 - 13 A-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 RWA A2Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) A6Valto A3 8 - 11 A-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) 6Albatros 7 14 - 20 Senioren BK nj
30-09-2017 30-09 Achilles (Hg) 8Avanti (P) 7 12 - 12 Senioren BK nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) 9Twist 6 5 - 6 Senioren BK nj
30-09-2017 30-09 Excelsior (D) 8Avanti (P) 12 19 - 10 Senioren BK nj
30-09-2017 30-09 ZKV (Zu) 3Avanti (P) 11 6 - 5 Senioren BK nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) 8WION 5 13 - 9 Senioren BK nj
27-09-2017 27-09 Avanti (P) 9ODO 5 9 - 12 Senioren BK nj
30-09-2017 30-09 KZ Danaïden 3Avanti (P) 5 18 - 16 Reserve 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) 1Oost-Arnhem 1 25 - 21 Hoofdklasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) B5ONDO (G) B4 4 - 6 B-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) B4De Meervogels B3 7 - 8 B-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) B6Phoenix B2 5 - 19 B-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) B3Weidevogels B2 5 - 6 B-jeugd 3e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) 2ZKV (Za) 2 32 - 21 Reserve overgangsklasse
30-09-2017 30-09 Excelsior (D) 4Avanti (P) 4 7 - 18 Reserve 2e klasse
30-09-2017 30-09 Valto A2Avanti (P) A2 11 - 17 A-jeugd 2e klasse
30-09-2017 30-09 ODO C2Avanti (P) C3 2 - 4 C-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 Fortuna/Delta Logistiek C5Avanti (P) C4 3 - 7 C-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 Fortuna/Delta Logistiek C2Avanti (P) C2 12 - 4 C-jeugd 2e klasse
30-09-2017 30-09 VEO C2Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) A1Excelsior (D) A1 29 - 12 A-jeugd 1e klasse
30-09-2017 30-09 VEO 3Avanti (P) 3 20 - 12 Reserve 1e klasse
30-09-2017 30-09 Avanti (P) C1Dijkvogels C1 17 - 8 C-jeugd 1e klasse
30-09-2017 30-09 Valto D1Avanti (P) D2 12 - 7 D-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 Olympia (S) D2Avanti (P) D4 3 - 5 D-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) D6GKV (H) D1 0 - 2 D-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) D5Dijkvogels D3 10 - 5 D-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) D3VEO D1 8 - 6 D-jeugd BK nj
30-09-2017 30-09 ALO B1Avanti (P) B2 11 - 21 B-jeugd 2e klasse
30-09-2017 30-09 Fluks E2Avanti (P) E8 3 - 2 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) E1KVS/Maritiem E1 15 - 4 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) E6Vriendenschaar (B) E3 ? - ? E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Weidevogels E2Avanti (P) E3 4 - 5 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) E6Phoenix E2 7 - 7 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Maassluis E3Avanti (P) E4 2 - 10 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 De Meervogels E2Avanti (P) E5 12 - 2 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) E7Excelsior (D) E5 5 - 5 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) E2Fortuna/Delta Logistiek E5 21 - 4 E-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Fortuna/Delta Logistiek B1Avanti (P) B1 21 - 9 B-jeugd hoofdklasse
30-09-2017 30-09 ONDO (G) F4Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Valto F2Avanti (P) F2 6 - 3 F-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Nexus F1Avanti (P) F1 7 - 8 F-jeugd nj
30-09-2017 30-09 Avanti (P) D1Die Haghe D1 12 - 13 D-jeugd hoofdklasse

Week 38

DatumThuisUitUitslag
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 5Weidevogels 3 15 - 17 Reserve 3e klasse
19-09-2017 19-09 ONDO (G) 2Avanti (P) 5 14 - 13 Reserve 3e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 8RWA 6 16 - 12 Senioren BK nj
23-09-2017 23-09 ODO 5Avanti (P) 9 16 - 7 Senioren BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 7Fortuna/Delta Logistiek 6 18 - 5 Senioren BK nj
23-09-2017 23-09 RWA 8Avanti (P) 10 8 - 16 Senioren BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 12Maassluis 5 22 - 9 Senioren BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 11ONDO (G) 6 7 - 6 Senioren BK nj
23-09-2017 23-09 ONDO (G) A2Avanti (P) A3 14 - 15 A-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 De Meervogels A5Avanti (P) A7 5 - 11 A-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 KVS/Maritiem A3Avanti (P) A6 12 - 5 A-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 Nieuwerkerk A4Avanti (P) A4 2 - 20 A-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 Olympia (S) A1Avanti (P) A5 12 - 6 A-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 HKV/Ons Eibernest 1Avanti (P) 1 16 - 32 Hoofdklasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 3Weidevogels 2 10 - 19 Reserve 1e klasse
23-09-2017 23-09 KVS/Maritiem A2Avanti (P) A1 18 - 14 A-jeugd 1e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) 4KVS/Maritiem 4 13 - 20 Reserve 2e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) B5ODO B2 6 - 14 B-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) B3ONDO (G) B3 11 - 6 B-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) B4DES (D) B3 8 - 4 B-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) B6Excelsior (D) B1 1 - 15 B-jeugd 3e klasse
19-09-2017 19-09 Avanti (P) B3ODO B1 5 - 11 B-jeugd 3e klasse
23-09-2017 23-09 Valto E3Avanti (P) E7 12 - 3 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 ONDO (G) E1Avanti (P) E1 14 - 5 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) E4Weidevogels E3 14 - 2 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) E6De Meervogels E3 7 - 1 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 ALO E2Avanti (P) E3 11 - 5 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) E2Achilles (Hg) E2 7 - 5 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 KIOS (N) E3Avanti (P) E8 4 - 1 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) E5LYNX E1 10 - 3 E-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Refleks D1Avanti (P) D2 6 - 4 D-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Refleks D3Avanti (P) D6 5 - 4 D-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) D5De Meervogels D2 1 - 2 D-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) D3Excelsior (D) D2 11 - 4 D-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) D4Valto D3 15 - 3 D-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) F2KVS/Maritiem F3 ? - ? F-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) F2Nieuwerkerk F5 3 - 6 F-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Valto F1Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) F1Dijkvogels F2 10 - 7 F-jeugd nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) B2Valto B1 13 - 15 B-jeugd 2e klasse
23-09-2017 23-09 HKV/Ons Eibernest 2Avanti (P) 2 15 - 24 Reserve overgangsklasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) A2Weidevogels A2 20 - 6 A-jeugd 2e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) C5Phoenix C3 6 - 3 C-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Valto C4Avanti (P) C4 1 - 8 C-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Avanti (P) C3Excelsior (D) C2 10 - 1 C-jeugd BK nj
23-09-2017 23-09 Valto C2Avanti (P) C2 8 - 9 C-jeugd 2e klasse
23-09-2017 23-09 Avanti (P) B1TOP (S) B1 18 - 22 B-jeugd hoofdklasse
23-09-2017 23-09 Refleks C1Avanti (P) C1 5 - 12 C-jeugd 1e klasse

Week 37

DatumThuisUitUitslag
16-09-2017 16-09 Avanti (P) A4ONDO (G) A3 13 - 9 A-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) A6KVS/Maritiem A3 5 - 19 A-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) A7De Meervogels A5 6 - 4 A-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) A5Twist A2 9 - 6 A-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) A3ONDO (G) A2 0 - 0 A-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) 1Groen Geel 1 26 - 21 Hoofdklasse
16-09-2017 16-09 ONDO (G) 6Avanti (P) 11 0 - 0 Senioren BK nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) 6Merwede/Multiplaat 6 15 - 23 Senioren BK nj
16-09-2017 16-09 Fortuna/Delta Logistiek 6Avanti (P) 7 8 - 28 Senioren BK nj
16-09-2017 16-09 RWA 6Avanti (P) 8 13 - 18 Senioren BK nj
16-09-2017 16-09 Maassluis 5Avanti (P) 12 3 - 11 Senioren BK nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) 2Blauw-Wit (A) 3 19 - 14 Reserve overgangsklasse
16-09-2017 16-09 Maassluis 2Avanti (P) 3 14 - 25 Reserve 1e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) E7Valto E3 5 - 6 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) E3ALO E2 7 - 16 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) E8KIOS (N) E3 0 - 3 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 LYNX E1Avanti (P) E5 ? - ? E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) E1ONDO (G) E1 13 - 11 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 Achilles (Hg) E2Avanti (P) E2 1 - 16 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 Weidevogels E3Avanti (P) E4 5 - 11 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 De Meervogels E3Avanti (P) E6 2 - 6 E-jeugd nj
16-09-2017 16-09 ODO B2Avanti (P) B5 8 - 5 B-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 DES (D) B3Avanti (P) B4 3 - 7 B-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 ONDO (G) B3Avanti (P) B3 ? - ? B-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Excelsior (D) B1Avanti (P) B6 17 - 1 B-jeugd 3e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) A1Tempo A2 11 - 23 A-jeugd 1e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) D6Nieuwerkerk D6 5 - 3 D-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 Valto D3Avanti (P) D4 3 - 2 D-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 Excelsior (D) D2Avanti (P) D3 3 - 10 D-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 De Meervogels D2Avanti (P) D5 13 - 1 D-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) D2Refleks D1 ? - ? D-jeugd BK nj
14-09-2017 14-09 Avanti (P) D5Dubbel Zes D1 3 - 9 D-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 DES (D) 4Avanti (P) 4 9 - 19 Reserve 2e klasse
16-09-2017 16-09 Excelsior (D) C2Avanti (P) C3 1 - 9 C-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 Avanti (P) C4Valto C4 ? - ? C-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 Phoenix C3Avanti (P) C5 2 - 5 C-jeugd BK nj
16-09-2017 16-09 ODO F2Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd nj
16-09-2017 16-09 KVS/Maritiem F3Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd nj
16-09-2017 16-09 Achilles (Hg) B1Avanti (P) B1 23 - 15 B-jeugd hoofdklasse
16-09-2017 16-09 Valto B1Avanti (P) B2 15 - 14 B-jeugd 2e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) C1Refleks C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
16-09-2017 16-09 DES (D) D1Avanti (P) D1 1 - 19 D-jeugd hoofdklasse
16-09-2017 16-09 Maassluis A2Avanti (P) A2 12 - 14 A-jeugd 2e klasse
16-09-2017 16-09 Avanti (P) C2Valto C2 4 - 1 C-jeugd 2e klasse

Week 36

DatumThuisUitUitslag
09-09-2017 09-09 Avanti (P) 6Erasmus 3 16 - 14 Senioren BK nj
09-09-2017 09-09 KCR 7Avanti (P) 11 13 - 11 Senioren BK nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) 9DES (D) 8 8 - 7 Senioren BK nj
09-09-2017 09-09 Nieuwerkerk 6Avanti (P) 7 6 - 16 Senioren BK nj
09-09-2017 09-09 Twist 7Avanti (P) 12 ? - ? Senioren BK nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) 8Weidevogels 5 23 - 6 Senioren BK nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) A6Weidevogels A3 6 - 8 A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Conventus A1Avanti (P) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Conventus A1Avanti (P) A5 5 - 6 A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Dijkvogels A2Avanti (P) A3 13 - 14 A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Dijkvogels A3Avanti (P) A4 8 - 9 A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) A7NIO A1 11 - 7 A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Nieuwerkerk A4Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) 5Excelsior (D) 5 22 - 18 Reserve 3e klasse
09-09-2017 09-09 SCO 1Avanti (P) 1 24 - 22 Hoofdklasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) 3Tempo 2 16 - 16 Reserve 1e klasse
09-09-2017 09-09 DSC 3Avanti (P) 2 17 - 18 Reserve overgangsklasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) 4Achilles (Hg) 3 19 - 21 Reserve 2e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) F1Excelsior (D) F1 ? - ? F-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) F1De Meervogels F3 11 - 5 F-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Valto F2Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) C5De Meervogels C4 4 - 5 C-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 De Meervogels C2Avanti (P) C3 8 - 5 C-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 De Meervogels C3Avanti (P) C4 5 - 2 C-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) A2Dijkvogels A1 26 - 10 A-jeugd 2e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) E7Dubbel Zes E1 9 - 0 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) E2Weidevogels E1 17 - 14 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) E6Excelsior (D) E3 4 - 8 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 HKV/Ons Eibernest E1Avanti (P) E3 3 - 2 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 TOP (S) E8Avanti (P) E8 3 - 4 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 KVS/Maritiem E5Avanti (P) E4 4 - 14 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Phoenix E2Avanti (P) E8 ? - ? E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 KZ Danaïden E3Avanti (P) E5 5 - 3 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) E1Fortuna/Delta Logistiek E1 12 - 8 E-jeugd nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) B4Excelsior (D) B2 3 - 4 B-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) B6Valto B3 6 - 10 B-jeugd 3e klasse
09-09-2017 09-09 Dijkvogels D1Avanti (P) D2 13 - 7 D-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 Vriendenschaar (B) D3Avanti (P) D6 6 - 0 D-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 Avanti (P) D3ALO D1 7 - 2 D-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 Maassluis D2Avanti (P) D4 1 - 6 D-jeugd BK nj
09-09-2017 09-09 Velocitas A2Avanti (P) A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) B1OVVO/De Kroon B1 18 - 15 B-jeugd hoofdklasse
09-09-2017 09-09 IJsselvogels C2Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
09-09-2017 09-09 DES (D) C1Avanti (P) C2 2 - 2 C-jeugd 2e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) C1VEO C1 8 - 7 C-jeugd 1e klasse
05-09-2017 05-09 Dijkvogels C1Avanti (P) C1 3 - 9 C-jeugd 1e klasse
09-09-2017 09-09 Refleks B1Avanti (P) B2 9 - 12 B-jeugd 2e klasse
09-09-2017 09-09 Avanti (P) D1Achilles (Hg) D1 7 - 3 D-jeugd hoofdklasse

Week 35

DatumThuisUitUitslag
02-09-2017 02-09 Avanti (P) A5RWA A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) A5Eureka A1 6 - 4 A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 ONDO (G) A4Avanti (P) A7 7 - 7 A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Valto A3Avanti (P) A6 10 - 8 A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) A3Fortuna/Delta Logistiek A3 15 - 9 A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) A4Eureka A1 ? - ? A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) A4RWA A2 14 - 3 A-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) 10NIO 5 10 - 8 Senioren BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) 7Achilles (Hg) 8 17 - 10 Senioren BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) 12Excelsior (D) 8 13 - 28 Senioren BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) 11ZKV (Zu) 3 6 - 15 Senioren BK nj
02-09-2017 02-09 Twist 6Avanti (P) 9 8 - 5 Senioren BK nj
02-09-2017 02-09 WION 5Avanti (P) 8 11 - 10 Senioren BK nj
02-09-2017 02-09 VEO 4Avanti (P) 5 13 - 17 Reserve 3e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) 1Nic. 1 33 - 21 Hoofdklasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) 2Groen Geel 3 22 - 19 Reserve overgangsklasse
02-09-2017 02-09 KZ Danaïden 2Avanti (P) 3 13 - 16 Reserve 1e klasse
02-09-2017 02-09 Valto 3Avanti (P) 4 11 - 17 Reserve 2e klasse
02-09-2017 02-09 ONDO (G) C4Avanti (P) C5 3 - 3 C-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) C4Fortuna/Delta Logistiek C5 5 - 5 C-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) C3ODO C2 8 - 0 C-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) A1Refleks A1 29 - 13 A-jeugd 1e klasse
02-09-2017 02-09 Vriendenschaar (B) A1Avanti (P) A2 15 - 16 A-jeugd 2e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) E8Fluks E2 3 - 1 E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) E3Weidevogels E2 6 - 1 E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) E4Maassluis E3 8 - 3 E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 Excelsior (D) E5Avanti (P) E7 6 - 2 E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 Vriendenschaar (B) E3Avanti (P) E6 ? - ? E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 KVS/Maritiem E1Avanti (P) E1 5 - 13 E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) E5De Meervogels E2 5 - 10 E-jeugd nj
02-09-2017 02-09 Phoenix B2Avanti (P) B6 22 - 2 B-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 De Meervogels B3Avanti (P) B4 9 - 8 B-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Weidevogels B2Avanti (P) B3 4 - 10 B-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 ONDO (G) B4Avanti (P) B5 2 - 5 B-jeugd 3e klasse
02-09-2017 02-09 Dijkvogels D3Avanti (P) D5 5 - 5 D-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) D6Achilles (Hg) D3 2 - 1 D-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) D2Valto D1 4 - 5 D-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 VEO D1Avanti (P) D3 9 - 6 D-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) D4Olympia (S) D2 6 - 2 D-jeugd BK nj
02-09-2017 02-09 Avanti (P) B2ALO B1 13 - 6 B-jeugd 2e klasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) F2ONDO (G) F4 ? - ? F-jeugd nj
02-09-2017 02-09 De Meervogels F3Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd nj
02-09-2017 02-09 ONDO (G) B1Avanti (P) B1 13 - 12 B-jeugd hoofdklasse
02-09-2017 02-09 Avanti (P) C2Weidevogels C1 ? - ? C-jeugd 2e klasse
Back To Top