skip to Main Content
03-07Hele fijne zomer! Tot in augustus!

Scheidsrechtersschema 1e helft veld

Programma Avanti (P)permaandag 28 augustus 2017
zaterdag 2 september 2017
16:00Avanti (P) 1Nic. 1De Groene WijdteW.A.
14:30Avanti (P) 2Groen Geel 3De Groene WijdteT. (Tim) de Heer
14:00KZ Danaïden 2Avanti (P) 3MontgomerystraatM.A. (Marcel) van Bentum
13:15Valto 3Avanti (P) 4Sportpark De ZwetW (Wouter) le Comte
16:05VEO 4Avanti (P) 5Sportcomplex WestvlietP (Peter) Paulus
15:15Albatros 7Avanti (P) 6Sportpark Develstein
16:15Avanti (P) 7Achilles (Hg) 8De Groene WijdteTom V
13:00WION 5Avanti (P) 8Sportcomplex Max Planckplaats
13:10Twist 6Avanti (P) 9Sportcomplex Claudius Civilislaan
17:30Avanti (P) 10NIO 5De Groene WijdteJoey d J
13:15Avanti (P) 11ZKV (Zu) 3De Groene WijdteMarijn v O
14:45Avanti (P) 12Excelsior (D) 8De Groene WijdteJordy R
13:00Avanti (P) A1Refleks A1De Groene WijdteM (Martin) Bommelé
12:30Vriendenschaar (B) A1Avanti (P) A2Sportcomplex Groene Zoom
11:30Avanti (P) A3Fortuna/Delta Log. A3De Groene WijdteNikki K
10:00Avanti (P) A4RWA A2De Groene WijdteSijmen vd B
17:45Avanti (P) A5Eureka A1De Groene WijdteSjoerd d J
16:15Valto A3Avanti (P) A6Sportpark De ZwetVerkade, K. (Kees)
17:00ONDO (G) A4Avanti (P) A7Juliana Sportpark
10:00ONDO (G) B1Avanti (P) B1Juliana SportparkM (Michel) Baart
11:00Avanti (P) B2ALO B1De Groene WijdteW.A.
10:00Weidevogels B2Avanti (P) B3Sportcomplex Merenveld
10:15De Meervogels B3Avanti (P) B4VernedesportparkAlberts, J (Jorn)
09:45ONDO (G) B4Avanti (P) B5Juliana Sportpark
11:30Phoenix B2Avanti (P) B6Van Doornenplantsoen (veld)
13:00Dijkvogels C1Avanti (P) C1Sportveld Dijkvogels Maasdijk
10:00Avanti (P) C2Fortuna/Delta Log. C2De Groene WijdteW.A.
12:15Avanti (P) C3ODO C2De Groene WijdteNikki v T
12:30Avanti (P) C4Fortuna/Delta Log. C5De Groene WijdteImke v L
13:00ONDO (G) C4Avanti (P) C5Juliana Sportpark
09:00Avanti (P) D2Valto D1De Groene WijdteAnneleen K
09:00VEO D1Avanti (P) D3Sportcomplex Westvliet
09:00Avanti (P) D4Olympia (S) D2De Groene WijdteSabrina B
11:00Dijkvogels D3Avanti (P) D5Sportveld Dijkvogels Maasdijk
09:30Avanti (P) D6Achilles (Hg) D3De Groene WijdteBrend D
09:15KVS/Maritiem E1Avanti (P) E1Cas van Dijkpark
11:00Avanti (P) E3Weidevogels E2De Groene WijdteMike B
10:00Avanti (P) E4Maassluis E3De Groene WijdteMaayke W
09:00Avanti (P) E5De Meervogels E2De Groene WijdteRuben L
09:30Vriendenschaar (B) E3Avanti (P) E6Sportcomplex Groene Zoom
10:00Excelsior (D) E5Avanti (P) E7Sportpark Biesland
12:00Avanti (P) E8Fluks E2De Groene WijdteFemke R
09:00De Meervogels F3Avanti (P) F1VernedesportparkKooijman, J. (Joep)
10:30Avanti (P) F2ONDO (G) F4De Groene WijdteKimberly V
zaterdag 9 september 2017
15:30SCO 1Avanti (P) 1Sportcomplex De Hoolt-Tuun
15:00DSC 3Avanti (P) 2Sportcomplex Eindhoven-NoordL (Lammert) Steendam
15:30Avanti (P) 3Tempo 2De Groene WijdteM. (Michel) van Roon
14:00Avanti (P) 4Achilles (Hg) 3De Groene WijdteM (Michel) Steenvoorden
16:00Avanti (P) 5Excelsior (D) 5De Groene WijdteH. (Han) Poortvliet
17:30Avanti (P) 6Erasmus 3De Groene WijdteMarlon v W
14:30Nieuwerkerk 6Avanti (P) 7De Kleine Vink Veld
12:30Avanti (P) 8Weidevogels 5De Groene WijdteRobbie E
14:30Avanti (P) 9DES (D) 8De Groene WijdteDaan v O
13:15Oranje Wit (D) 8Avanti (P) 10Sportcomplex Stadspolders
15:30KCR 7Avanti (P) 11Sportpark Sportlaan
13:55Twist 7Avanti (P) 12Sportcomplex Claudius Civilislaan
13:00Avanti (P) A2Dijkvogels A1De Groene WijdteW.A.
12:30Dijkvogels A2Avanti (P) A3Sportveld Dijkvogels Maasdijk
11:00Nieuwerkerk A4Avanti (P) A4De Kleine Vink Veld
16:30Conventus A1Avanti (P) A5Sportpark Develstein
17:00Avanti (P) A6Weidevogels A3De Groene WijdteElroy d H
11:30Avanti (P) A7NIO A1De Groene WijdteSophie D
11:00Avanti (P) B1OVVO/De Kroon B1De Groene WijdteR (Rick) de Wit
09:30Refleks B1Avanti (P) B2Sportpark Prinses Irene
10:00Avanti (P) B3ODO B1De Groene WijdteLinde P
12:00Avanti (P) B4Excelsior (D) B2De Groene WijdteJanine S
14:15Avanti (P) B5Weidevogels B3De Groene WijdteLuke S
10:45Avanti (P) B6Valto B3De Groene WijdteLisanne B
10:00Avanti (P) C1VEO C1De Groene WijdteW.A.
09:15DES (D) C1Avanti (P) C2Sportpark Biesland
11:15De Meervogels C2Avanti (P) C3VernedesportparkBurg, G (Guido) van der
10:05De Meervogels C3Avanti (P) C4VernedesportparkFievez, A (Alexander)
13:15Avanti (P) C5De Meervogels C4De Groene WijdteJoost V
09:00Avanti (P) D1Achilles (Hg) D1De Groene WijdteD. (Desiree) Peters
11:30Dijkvogels D1Avanti (P) D2Sportveld Dijkvogels Maasdijk
09:00Avanti (P) D3ALO D1De Groene WijdteSuzanne J
09:00Maassluis D2Avanti (P) D4Wipperspark
12:00Avanti (P) D5Dubbel Zes D1De Groene WijdteChris H
10:00Vriendenschaar (B) D3Avanti (P) D6Sportcomplex Groene Zoom
10:00Avanti (P) E1Fortuna/Delta Log. E1De Groene WijdteNikki v T
12:00Avanti (P) E2Weidevogels E1De Groene WijdteDominique F
11:00HKV/Ons Eibern. E1Avanti (P) E3Sportcentrum HKV/Ons Eibern.
10:30KVS/Maritiem E5Avanti (P) E4Cas van Dijkpark
10:00KZ Danaïden E3Avanti (P) E5Montgomerystraat
11:00Avanti (P) E6Excelsior (D) E3De Groene WijdteMark H
13:00Avanti (P) E7Dubbel Zes E1De Groene WijdteMichelle E
10:00Phoenix E2Avanti (P) E8Van Doornenplantsoen (veld)
14:00Avanti (P) F1Excelsior (D) F1De Groene WijdteEva J
10:00Valto F2Avanti (P) F2Sportpark De Zwet
zaterdag 16 september 2017
16:00Avanti (P) 1Groen Geel 1De Groene WijdteW.A.
14:30Avanti (P) 2Blauw-Wit (A) 3De Groene WijdteB (Bert) Gelissen
14:30Maassluis 2Avanti (P) 3WippersparkJ. (Johan) de Rover
12:30DES (D) 4Avanti (P) 4Sportpark BieslandJ H (Hans) Straathof
14:00ONDO (G) 2Avanti (P) 5Juliana Sportpark
14:00Avanti (P) 6Merwede/Multiplaat 6De Groene WijdteJan v M
13:30Fortuna/Delta Log. 6Avanti (P) 7Sportpark Kruithuisweg-Oost
12:15RWA 6Avanti (P) 8Sportcomplex Landweg
17:30Avanti (P) 9ODO 5De Groene WijdteStefan vd S
12:30Avanti (P) 10RWA 8De Groene WijdteJordy R
15:30ONDO (G) 6Avanti (P) 11Juliana Sportpark
11:00Maassluis 5Avanti (P) 12Wipperspark
13:00Avanti (P) A1Tempo A2De Groene WijdteF. (Frido) Kuijper
10:00Maassluis A2Avanti (P) A2Wipperspark
10:00Avanti (P) A3ONDO (G) A2De Groene WijdteRick vd B
17:30Avanti (P) A4KCR A3De Groene WijdteNiels D
11:30Avanti (P) A5Twist A2De Groene WijdteSjoerd d J
16:00Avanti (P) A6KVS/Maritiem A3De Groene WijdteRianne R
14:00Avanti (P) A7De Meervogels A5De Groene WijdteDennis v S
11:15Achilles (Hg) B1Avanti (P) B1PomonapleinH (Hans) Klijn
11:00Valto B1Avanti (P) B2Sportpark De Zwet
11:00ONDO (G) B3Avanti (P) B3Juliana Sportpark
11:15DES (D) B3Avanti (P) B4Sportpark Biesland
13:45ODO B2Avanti (P) B5Sportpark De Commandeur
09:30Excelsior (D) B1Avanti (P) B6Sportpark Biesland
10:30Avanti (P) C1Refleks C1De Groene WijdteR. (Ruben) Kester
09:30Avanti (P) C2Valto C2De Groene WijdteW.A.
12:00Excelsior (D) C2Avanti (P) C3Sportpark Biesland
11:30Avanti (P) C4Valto C4De Groene WijdteManon vd M
11:30Phoenix C3Avanti (P) C5Van Doornenplantsoen (veld)
10:15DES (D) D1Avanti (P) D1Sportpark Biesland
09:00Avanti (P) D2Refleks D1De Groene WijdteHeleen B
09:30Excelsior (D) D2Avanti (P) D3Sportpark Biesland
11:30Valto D3Avanti (P) D4Sportpark De Zwet
09:00De Meervogels D2Avanti (P) D5VernedesportparkWeidmann, T (Thom)
13:00Avanti (P) D6Nieuwerkerk D6De Groene WijdteIris vd L
10:00Avanti (P) E1ONDO (G) E1De Groene WijdteSanne t S
09:15Achilles (Hg) E2Avanti (P) E2Pomonaplein
12:00Avanti (P) E3ALO E2De Groene WijdteRick S
09:00Weidevogels E3Avanti (P) E4Sportcomplex Merenveld
10:00LYNX E1Avanti (P) E5Sportpark Boswijk
09:00De Meervogels E3Avanti (P) E6VernedesportparkKooijman, J. (Joep)
14:30Avanti (P) E7Valto E3De Groene WijdteGaby R
11:00Avanti (P) E8KIOS (N) E3De Groene WijdteIris v V
11:00Avanti (P) F1Valto F1De Groene WijdteMichelle H
11:30KVS/Maritiem F3Avanti (P) F2Cas van Dijkpark
zaterdag 23 september 2017
15:30HKV/Ons Eibern. 1Avanti (P) 1Sportcentrum HKV/Ons Eibern.
12:30HKV/Ons Eibern. 2Avanti (P) 2Sportcentrum HKV/Ons Eibern.M S (Marijn) de Groot
15:30Avanti (P) 3Weidevogels 2De Groene WijdteM (Maurice) van Leeuwen
14:00Avanti (P) 4KVS/Maritiem 4De Groene WijdteW.A.
17:00Avanti (P) 5Weidevogels 3De Groene WijdteG (Geerten) Breedveld
16:15Merwede/Multiplaat 6Avanti (P) 6Sportpark Thorbeckelaan
15:30Avanti (P) 7Fortuna/Delta Log. 6De Groene WijdteElise B
17:00Avanti (P) 8RWA 6De Groene WijdteJan v M
16:00ODO 5Avanti (P) 9Sportpark De Commandeur
14:30RWA 8Avanti (P) 10Sportcomplex Landweg
11:15Avanti (P) 11ONDO (G) 6De Groene WijdteMarijn D
14:00Avanti (P) 12Maassluis 5De Groene WijdteStefan vd S
15:30KVS/Maritiem A2Avanti (P) A1Cas van DijkparkE (Edwin) van Witzenburg
12:30Avanti (P) A2Weidevogels A2De Groene WijdteW.A.
16:00ONDO (G) A2Avanti (P) A3Juliana Sportpark
11:00KCR A3Avanti (P) A4Sportpark Sportlaan
12:30Olympia (S) A1Avanti (P) A5Sportpark De Brug
14:00KVS/Maritiem A3Avanti (P) A6Cas van Dijkpark
15:00De Meervogels A5Avanti (P) A7VernedesportparkHehemann, T (Tim)
10:00Avanti (P) B1TOP (S) B1De Groene WijdteR (Robert) van Heiningen
12:45Avanti (P) B2Valto B1De Groene WijdteW.A.
11:15Avanti (P) B3ONDO (G) B3De Groene WijdteReinier V
11:05Avanti (P) B4DES (D) B3De Groene WijdteIris H
14:00Avanti (P) B5ODO B2De Groene WijdteNiels B
10:00Avanti (P) B6Excelsior (D) B1De Groene WijdteChantal d B
14:00Refleks C1Avanti (P) C1Sportpark Prinses Irene
12:00Valto C2Avanti (P) C2Sportpark De Zwet
10:05Avanti (P) C3Excelsior (D) C2De Groene WijdteIris D
10:30Valto C4Avanti (P) C4Sportpark De Zwet
12:30Avanti (P) C5Phoenix C3De Groene WijdteImke v L
13:00Refleks D1Avanti (P) D2Sportpark Prinses Irene
09:00Avanti (P) D3Excelsior (D) D2De Groene WijdteSabrina B
09:00Avanti (P) D4Valto D3De Groene WijdteMads C
12:00Avanti (P) D5De Meervogels D2De Groene WijdteFemke R
12:00Refleks D3Avanti (P) D6Sportpark Prinses Irene
12:30ONDO (G) E1Avanti (P) E1Juliana Sportpark
11:00Avanti (P) E2Achilles (Hg) E2De Groene WijdteThijs O
11:00ALO E2Avanti (P) E3Bosjes van Pex
12:00Avanti (P) E4Weidevogels E3De Groene WijdteAnnemarie C
10:00Avanti (P) E5LYNX E1De Groene WijdteKimberly V
12:00Avanti (P) E6De Meervogels E3De Groene WijdteMichelle E
10:00Valto E3Avanti (P) E7Sportpark De Zwet
10:00KIOS (N) E3Avanti (P) E8K.V. Kios
10:00Valto F1Avanti (P) F1Sportpark De Zwet
13:00Avanti (P) F2KVS/Maritiem F3De Groene WijdteNaomi D
zaterdag 30 september 2017
16:00Avanti (P) 1Oost-Arnhem 1De Groene WijdteW.A.
14:30Avanti (P) 2ZKV (Za) 2De Groene WijdteW.A.
12:30VEO 3Avanti (P) 3Sportcomplex Westvliet
14:30Excelsior (D) 4Avanti (P) 4Sportpark Biesland
17:00KZ Danaïden 3Avanti (P) 5Montgomerystraat
17:30Avanti (P) 6Albatros 7De Groene WijdteColin vd Z
17:30Achilles (Hg) 8Avanti (P) 7Pomonaplein
13:30Avanti (P) 8WION 5De Groene WijdteRobbie E
16:15Avanti (P) 9Twist 6De Groene WijdteTom V
14:00NIO 5Avanti (P) 10Sportveld Abeelweg
14:00ZKV (Zu) 3Avanti (P) 11Sportcomplex Groot Nibbeland
16:00Excelsior (D) 8Avanti (P) 12Sportpark Biesland
13:00Avanti (P) A1Excelsior (D) A1De Groene WijdteW.A.
14:30Valto A2Avanti (P) A2Sportpark De Zwet
13:00Fortuna/Delta Log. A3Avanti (P) A3Sportpark Kruithuisweg-Oost
11:00RWA A2Avanti (P) A4Sportcomplex Landweg
13:00Triade A1Avanti (P) A5Sportveld Waterlinie
10:00Avanti (P) A6Valto A3De Groene WijdteSophie D
17:45Avanti (P) A7ONDO (G) A4De Groene WijdteElroy d H
10:00Fortuna/Delta Log. B1Avanti (P) B1Sportpark Kruithuisweg-Oost
10:45ALO B1Avanti (P) B2Bosjes van Pex
10:00Avanti (P) B3Weidevogels B2De Groene WijdteNikki v T
12:15Avanti (P) B4De Meervogels B3De Groene WijdteHeleen B
15:00Avanti (P) B5ONDO (G) B4De Groene WijdteLuke S
11:30Avanti (P) B6Phoenix B2De Groene WijdteNicky vd Z
11:15Avanti (P) C1Dijkvogels C1De Groene WijdteW.A.
13:15Fortuna/Delta Log. C2Avanti (P) C2Sportpark Kruithuisweg-Oost
13:45ODO C2Avanti (P) C3Sportpark De Commandeur
12:15Fortuna/Delta Log. C5Avanti (P) C4Sportpark Kruithuisweg-Oost
15:00Avanti (P) C5ONDO (G) C4De Groene WijdteTessa W
09:00Avanti (P) D1Die Haghe D1De Groene WijdteW.A.
11:15Valto D1Avanti (P) D2Sportpark De Zwet
09:00Avanti (P) D3VEO D1De Groene WijdteMaayke W
10:00Olympia (S) D2Avanti (P) D4Sportpark De Brug
09:30Avanti (P) D5Dijkvogels D3De Groene WijdteNathan T
10:30Avanti (P) D6GKV (H) D1De Groene WijdteRuben L
10:00Avanti (P) E1KVS/Maritiem E1De Groene WijdteAnneleen K
09:00Avanti (P) E2Fortuna/Delta Log. E5De Groene WijdteSuzanne J
10:00Weidevogels E2Avanti (P) E3Sportcomplex Merenveld
09:00Maassluis E3Avanti (P) E4Wipperspark
09:00De Meervogels E2Avanti (P) E5VernedesportparkZoelen, J. (Jasper) van
10:00Avanti (P) E6Vriendenschaar (B) E3De Groene WijdteChris H
09:00Avanti (P) E7Excelsior (D) E5De Groene WijdteMark H
10:00Fluks E2Avanti (P) E8NOORDWIJK ZHWestgeest, T. (Ton)
13:00Avanti (P) F1De Meervogels F3De Groene WijdteDominique F
10:00ONDO (G) F4Avanti (P) F2Juliana Sportpark
zaterdag 7 oktober 2017
15:30Tempo 1Avanti (P) 1Sportcomplex Zegersloot
12:30KZ/Hiltex 3Avanti (P) 2Sportpark De Koog
16:45Avanti (P) 3TOP (S) 4De Groene WijdteW.A.
15:15Avanti (P) 4Tempo 3De Groene WijdteW.A.
18:15Avanti (P) 5Dijkvogels 3De Groene WijdteW.A.
12:30Erasmus 3Avanti (P) 6Sportcomplex J.A. Lebbinklaan
16:15Avanti (P) 7Nieuwerkerk 6De Groene WijdteDaan v O
14:00Weidevogels 5Avanti (P) 8Sportcomplex Merenveld
18:30DES (D) 8Avanti (P) 9Sportpark Biesland
10:15Avanti (P) 10Oranje Wit (D) 8De Groene WijdteMarijn v O
13:15Avanti (P) 11KCR 7De Groene WijdteWilliam V
17:45Avanti (P) 12Twist 7De Groene WijdteDennis v W
13:30Fortuna/Delta Log. A2Avanti (P) A1Sportpark Kruithuisweg-Oost
11:45Avanti (P) A3Dijkvogels A2De Groene WijdteJan v M
10:15Avanti (P) A4Nieuwerkerk A4De Groene WijdteFloris K
14:45Avanti (P) A5Korbatjo A1De Groene WijdteRuben B
14:15Weidevogels A3Avanti (P) A6Sportcomplex Merenveld
12:30NIO A1Avanti (P) A7Sportveld Abeelweg
12:45Avanti (P) B1Tempo B1De Groene WijdteW.A.
14:00Avanti (P) B2Refleks B1De Groene WijdteW.A.
13:15ODO B1Avanti (P) B3Sportpark De Commandeur
09:30Excelsior (D) B2Avanti (P) B4Sportpark Biesland
13:00Weidevogels B3Avanti (P) B5Sportcomplex Merenveld
13:00Valto B3Avanti (P) B6Sportpark De Zwet
11:00VEO C1Avanti (P) C1Sportcomplex Westvliet
11:45Avanti (P) C2DES (D) C1De Groene WijdteW.A.
11:30Avanti (P) C3De Meervogels C2De Groene WijdteMerel d H
10:30Avanti (P) C4De Meervogels C3De Groene WijdteMelody vd S
09:15De Meervogels C4Avanti (P) C5VernedesportparkSchrijver, M. (Maaike)
10:00TOP (S) D1Avanti (P) D1Sportcomplex TOP Sassenheim
09:00Avanti (P) D2Dijkvogels D1De Groene WijdteLinde P
11:00ALO D1Avanti (P) D3Bosjes van Pex
09:00Avanti (P) D4Maassluis D2De Groene WijdteManon vd M
10:00Dubbel Zes D1Avanti (P) D5Stokroosveld (DZ)
11:05Fortuna/Delta Log. E1Avanti (P) E1Sportpark Kruithuisweg-Oost
10:00Weidevogels E1Avanti (P) E2Sportcomplex Merenveld
11:00Avanti (P) E3HKV/Ons Eibern. E1De Groene WijdteRick S
10:00Avanti (P) E4KVS/Maritiem E5De Groene WijdteMarinka W
12:00Avanti (P) E5KZ Danaïden E3De Groene WijdteIris vd L
11:30Excelsior (D) E3Avanti (P) E6Sportpark Biesland
10:00Dubbel Zes E1Avanti (P) E7Stokroosveld (DZ)
13:00Avanti (P) E8Phoenix E2De Groene WijdteIris D
09:30Excelsior (D) F1Avanti (P) F1Sportpark Biesland
09:00Avanti (P) F2Valto F2De Groene WijdteIris v V
zaterdag 14 oktober 2017
16:00Avanti (P) 1Wageningen 1De Groene WijdteW.A.
14:30Avanti (P) 2KCC/SO natural 4De Groene WijdteW.A.
14:00KOAG 2Avanti (P) 3Sportpark Driekamp
14:00Die Haghe 4Avanti (P) 4Baambruggestraat 10
12:05Achilles (Hg) 4Avanti (P) 5Pomonaplein
13:00Avanti (P) A1Achilles (Hg) A2De Groene WijdteW.A.
10:30KCC/SO natural A3Avanti (P) A2Sportpark Schenkel
10:00Die Haghe B1Avanti (P) B1Baambruggestraat 10
11:30Avanti (P) D1De Meervogels D1De Groene WijdteW.A.
10:30Valto D5Avanti (P) D6Sportpark De Zwet
10:00Fortuna/Delta Log. E5Avanti (P) E2Sportpark Kruithuisweg-Oost
zaterdag 21 oktober 2017
11:30Fortuna/Delta Log. D1Avanti (P) D1Sportpark Kruithuisweg-Oost
Back To Top