skip to Main Content
Geen mededelingen
DatumTijdThuisUitUitslag
16-12-2017 16-12 09:00OZC E3Avanti (P) E9 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 09:00Vriendenschaar (B) E2Avanti (P) E3 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) E2KVS/Maritiem E1 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) E8Phoenix E4 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) E4DES (D) E1 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:00Weidevogels E2Avanti (P) E6 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 13:00Phoenix E2Avanti (P) E7 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 13:05Gemini E1Avanti (P) E5 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:00Valto F4Avanti (P) F3 ? - ? F-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:00Weidevogels F1Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:00Vriendenschaar (B) B2Avanti (P) B4 ? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 13:20Kinderdijk B2Avanti (P) B5 ? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 15:00Weidevogels B3Avanti (P) B6 ? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 15:15Avanti (P) B3RWA B1 ? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:05Dijkvogels C1Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12 11:20Kinderdijk C3Avanti (P) C5 ? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12 14:15Avanti (P) C4ODO C2 ? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:45Avanti (P) D5Valto D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 11:45Avanti (P) D2ONDO (G) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 12:00Excelsior (D) D4Avanti (P) D6 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 12:00Weidevogels D1Avanti (P) D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 12:45Avanti (P) 9WION 5 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 13:55Avanti (P) 12IJsselvogels 5 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 18:50Avanti (P) 6Nieuwerkerk 8 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 18:50Madjoe 6Avanti (P) 11 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 18:55Achilles (Hg) 8Avanti (P) 8 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 19:40Nieuwerkerk 7Avanti (P) 7 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 20:00Avanti (P) 10GKV (H) 4 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 13:15Avanti (P) D1Sporting Delta D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12 13:45PKC/SWKGroep 2Avanti (P) 2 ? - ? Reserve Korfbal League
16-12-2017 16-12 15:00ALO B1Avanti (P) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12 15:05Avanti (P) A3Fortuna/Delta Logistiek A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 16:15Avanti (P) A7Velocitas A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 17:25Avanti (P) A6Olympia (S) A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 15:30PKC/SWKGroep 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
16-12-2017 16-12 16:15Avanti (P) A1ONDO (G) A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 16:40ONDO (G) 3Avanti (P) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12 19:45KCC/SO natural 5Avanti (P) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12 17:30Avanti (P) B1KCC/SO natural B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12 17:35KOAG A1Avanti (P) A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12 17:55Twist 2Avanti (P) 3 ? - ? Reserve 1e klasse
DatumThuis, uitUitslag
16-12-2017 16-12
09:00
OZC E3,
Avanti (P) E9
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
09:00
Vriendenschaar (B) E2,
Avanti (P) E3
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) E2,
KVS/Maritiem E1
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) E8,
Phoenix E4
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) E4,
DES (D) E1
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:00
Weidevogels E2,
Avanti (P) E6
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
13:00
Phoenix E2,
Avanti (P) E7
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
13:05
Gemini E1,
Avanti (P) E5
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:00
Valto F4,
Avanti (P) F3
? - ? F-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:00
Weidevogels F1,
Avanti (P) F1
? - ? F-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:00
Vriendenschaar (B) B2,
Avanti (P) B4
? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12
13:20
Kinderdijk B2,
Avanti (P) B5
? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12
15:00
Weidevogels B3,
Avanti (P) B6
? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12
15:15
Avanti (P) B3,
RWA B1
? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:05
Dijkvogels C1,
Avanti (P) C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12
11:20
Kinderdijk C3,
Avanti (P) C5
? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12
14:15
Avanti (P) C4,
ODO C2
? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:45
Avanti (P) D5,
Valto D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
11:45
Avanti (P) D2,
ONDO (G) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
12:00
Excelsior (D) D4,
Avanti (P) D6
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
12:00
Weidevogels D1,
Avanti (P) D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
12:45
Avanti (P) 9,
WION 5
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
13:55
Avanti (P) 12,
IJsselvogels 5
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
18:50
Avanti (P) 6,
Nieuwerkerk 8
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
18:50
Madjoe 6,
Avanti (P) 11
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
18:55
Achilles (Hg) 8,
Avanti (P) 8
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
19:40
Nieuwerkerk 7,
Avanti (P) 7
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
20:00
Avanti (P) 10,
GKV (H) 4
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
13:15
Avanti (P) D1,
Sporting Delta D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12
13:45
PKC/SWKGroep 2,
Avanti (P) 2
? - ? Reserve Korfbal League
16-12-2017 16-12
15:00
ALO B1,
Avanti (P) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12
15:05
Avanti (P) A3,
Fortuna/Delta Logistiek A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12
16:15
Avanti (P) A7,
Velocitas A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12
17:25
Avanti (P) A6,
Olympia (S) A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12
15:30
PKC/SWKGroep 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League
16-12-2017 16-12
16:15
Avanti (P) A1,
ONDO (G) A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
16:40
ONDO (G) 3,
Avanti (P) 5
? - ? Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12
19:45
KCC/SO natural 5,
Avanti (P) 4
? - ? Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12
17:30
Avanti (P) B1,
KCC/SO natural B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12
17:35
KOAG A1,
Avanti (P) A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
16-12-2017 16-12
17:55
Twist 2,
Avanti (P) 3
? - ? Reserve 1e klasse

Week 51

DatumTijdThuisUitUitslag
19-12-2017 19-12 19:00Avanti (P) C1Fortuna/Delta Logistiek C2 ? - ? C-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12 10:00Vriendenschaar (B) E1Avanti (P) E5 ? - ? E-jeugd BK
23-12-2017 23-12 10:00Fortuna/Delta Logistiek E3Avanti (P) E3 ? - ? E-jeugd BK
23-12-2017 23-12 11:00Olympia (S) D2Avanti (P) D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12 13:00DES (D) D2Avanti (P) D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12 15:00Olympia (S) B3Avanti (P) B6 ? - ? B-jeugd BK
23-12-2017 23-12 15:00KVS/Maritiem B3Avanti (P) B4 ? - ? B-jeugd BK
23-12-2017 23-12 16:10Maassluis A4Avanti (P) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
23-12-2017 23-12 16:35Fortuna/Delta Logistiek A3Avanti (P) A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
23-12-2017 23-12 16:25KCC/SO natural 9Avanti (P) 12 ? - ? Senioren BK
23-12-2017 23-12 18:15Avanti (P) 2Fortuna/Delta Logistiek 2 ? - ? Reserve Korfbal League
23-12-2017 23-12 20:00Avanti (P) 1Fortuna/Delta Logistiek 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
19-12-2017 19-12
19:00
Avanti (P) C1,
Fortuna/Delta Logistiek C2
? - ? C-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12
10:00
Vriendenschaar (B) E1,
Avanti (P) E5
? - ? E-jeugd BK
23-12-2017 23-12
10:00
Fortuna/Delta Logistiek E3,
Avanti (P) E3
? - ? E-jeugd BK
23-12-2017 23-12
11:00
Olympia (S) D2,
Avanti (P) D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12
13:00
DES (D) D2,
Avanti (P) D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
23-12-2017 23-12
15:00
Olympia (S) B3,
Avanti (P) B6
? - ? B-jeugd BK
23-12-2017 23-12
15:00
KVS/Maritiem B3,
Avanti (P) B4
? - ? B-jeugd BK
23-12-2017 23-12
16:10
Maassluis A4,
Avanti (P) A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
23-12-2017 23-12
16:35
Fortuna/Delta Logistiek A3,
Avanti (P) A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
23-12-2017 23-12
16:25
KCC/SO natural 9,
Avanti (P) 12
? - ? Senioren BK
23-12-2017 23-12
18:15
Avanti (P) 2,
Fortuna/Delta Logistiek 2
? - ? Reserve Korfbal League
23-12-2017 23-12
20:00
Avanti (P) 1,
Fortuna/Delta Logistiek 1
? - ? Korfbal League

Week 1

DatumTijdThuisUitUitslag
06-01-2018 06-01 09:00Excelsior (D) E4Avanti (P) E8 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:00KOAG E1Avanti (P) E1 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:45Avanti (P) E9DVS '69 E3 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:45Avanti (P) E3Nexus E1 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:30VEO E1Avanti (P) E2 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:45Avanti (P) E5Feijenoord E1 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 12:00Reeuwijk E1Avanti (P) E7 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 13:10Futura E3Avanti (P) E4 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:00Maassluis D1Avanti (P) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
06-01-2018 06-01 10:15NIO D1Avanti (P) D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 12:00Olympia (S) D1Avanti (P) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 12:45Avanti (P) D6Merwede/Multiplaat D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 13:45Avanti (P) D3ODO D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 10:45Avanti (P) F2ONDO (G) F4 ? - ? F-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:45Avanti (P) F3OZC F2 ? - ? F-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:45Avanti (P) F1Nieuwerkerk F2 ? - ? F-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:00WION B2Avanti (P) B3 ? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 13:15Avanti (P) B6ODO B2 ? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 15:25Avanti (P) B4KVS/Maritiem B3 ? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 18:25Avanti (P) B5Conventus B2 ? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 12:05ONDO (G) B1Avanti (P) B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
06-01-2018 06-01 12:15NIO A1Avanti (P) A6 ? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 13:00KZ Danaïden A3Avanti (P) A7 ? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 14:05Dijkvogels A2Avanti (P) A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 16:00Albatros A3Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 19:25Avanti (P) A4Valto A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01 12:45Avanti (P) C3ODO C1 ? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 13:30Ten Donck C1Avanti (P) C4 ? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 13:45Avanti (P) C5Merwede/Multiplaat C4 ? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 14:15Avanti (P) 11TOP/SolarCompleet 9 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 14:15KCR 8Avanti (P) 12 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 15:15Excelsior (D) 8Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 17:05Avanti (P) 7OZC 5 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 17:20Excelsior (D) 6Avanti (P) 9 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 18:35Excelsior (D) 8Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 20:40Avanti (P) 8Fiks 6 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 20:45Albatros 9Avanti (P) 6 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 14:45Avanti (P) 5Nieuwerkerk 6 ? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01 18:15Avanti (P) 4Kinderdijk 3 ? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01 15:55Avanti (P) A2IJsselvogels A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 16:25Avanti (P) C2ADO C1 ? - ? C-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 17:25Avanti (P) B2Achilles (Hg) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 18:15KZ/Hiltex 2Avanti (P) 2 ? - ? Reserve Korfbal League
06-01-2018 06-01 19:30Avanti (P) 3Sporting Delta 3 ? - ? Reserve 1e klasse
06-01-2018 06-01 20:00KZ/Hiltex 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
06-01-2018 06-01
09:00
Excelsior (D) E4,
Avanti (P) E8
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:00
KOAG E1,
Avanti (P) E1
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:45
Avanti (P) E9,
DVS '69 E3
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:45
Avanti (P) E3,
Nexus E1
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:30
VEO E1,
Avanti (P) E2
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:45
Avanti (P) E5,
Feijenoord E1
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
12:00
Reeuwijk E1,
Avanti (P) E7
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
13:10
Futura E3,
Avanti (P) E4
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:00
Maassluis D1,
Avanti (P) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
06-01-2018 06-01
10:15
NIO D1,
Avanti (P) D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01
12:00
Olympia (S) D1,
Avanti (P) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01
12:45
Avanti (P) D6,
Merwede/Multiplaat D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01
13:45
Avanti (P) D3,
ODO D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01
10:45
Avanti (P) F2,
ONDO (G) F4
? - ? F-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:45
Avanti (P) F3,
OZC F2
? - ? F-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:45
Avanti (P) F1,
Nieuwerkerk F2
? - ? F-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:00
WION B2,
Avanti (P) B3
? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01
13:15
Avanti (P) B6,
ODO B2
? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01
15:25
Avanti (P) B4,
KVS/Maritiem B3
? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01
18:25
Avanti (P) B5,
Conventus B2
? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01
12:05
ONDO (G) B1,
Avanti (P) B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
06-01-2018 06-01
12:15
NIO A1,
Avanti (P) A6
? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01
13:00
KZ Danaïden A3,
Avanti (P) A7
? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01
14:05
Dijkvogels A2,
Avanti (P) A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01
16:00
Albatros A3,
Avanti (P) A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01
19:25
Avanti (P) A4,
Valto A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
06-01-2018 06-01
12:45
Avanti (P) C3,
ODO C1
? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01
13:30
Ten Donck C1,
Avanti (P) C4
? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01
13:45
Avanti (P) C5,
Merwede/Multiplaat C4
? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01
14:15
Avanti (P) 11,
TOP/SolarCompleet 9
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
14:15
KCR 8,
Avanti (P) 12
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
15:15
Excelsior (D) 8,
Avanti (P) 10
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
17:05
Avanti (P) 7,
OZC 5
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
17:20
Excelsior (D) 6,
Avanti (P) 9
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
18:35
Excelsior (D) 8,
Avanti (P) 10
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
20:40
Avanti (P) 8,
Fiks 6
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
20:45
Albatros 9,
Avanti (P) 6
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
14:45
Avanti (P) 5,
Nieuwerkerk 6
? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01
18:15
Avanti (P) 4,
Kinderdijk 3
? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01
15:55
Avanti (P) A2,
IJsselvogels A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01
16:25
Avanti (P) C2,
ADO C1
? - ? C-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01
17:25
Avanti (P) B2,
Achilles (Hg) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01
18:15
KZ/Hiltex 2,
Avanti (P) 2
? - ? Reserve Korfbal League
06-01-2018 06-01
19:30
Avanti (P) 3,
Sporting Delta 3
? - ? Reserve 1e klasse
06-01-2018 06-01
20:00
KZ/Hiltex 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 2

DatumTijdThuisUitUitslag
13-01-2018 13-01 10:00KVS/Maritiem E1Avanti (P) E2 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 10:45Avanti (P) E4Futura E3 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 10:45Avanti (P) E7Nieuwerkerk E5 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:00Fortuna/Delta Logistiek E8Avanti (P) E9 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:00IJsselvogels E1Avanti (P) E1 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:45Avanti (P) E3Vriendenschaar (B) E2 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:45Avanti (P) E6De Meervogels E3 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 10:45Avanti (P) F3ONDO (G) F5 ? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:45Avanti (P) F2Dijkvogels F3 ? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 13:30Korbis F2Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 12:00De Meervogels A2Avanti (P) A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 12:00KOAG B4Avanti (P) B5 ? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 12:10Luno B1Avanti (P) B3 ? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 14:15Avanti (P) B4ALO B2 ? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 12:00Weidevogels C1Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 12:00Vitesse (Ba) C4Avanti (P) C4 ? - ? C-jeugd BK
13-01-2018 13-01 12:05Dijkvogels C2Avanti (P) C5 ? - ? C-jeugd BK
13-01-2018 13-01 12:45Avanti (P) D4Refleks D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 12:45Avanti (P) D2Refleks D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 13:00Die Haghe D3Avanti (P) D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 13:10Gemini 3Avanti (P) 12 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 17:25Tempo 9Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 18:40Tempo 6Avanti (P) 8 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 19:45Avanti (P) 7Korbis 3 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 19:50ONDO (G) 5Avanti (P) 6 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 20:55Avanti (P) 11Velocitas 9 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 13:15Avanti (P) D1ONDO (G) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01 13:45Avanti (P) B2Dijkvogels B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 13:55Thor (R) A1Avanti (P) A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 14:25't Capproen A1Avanti (P) A6 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 15:15Avanti (P) A7TOP/SolarCompleet A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 17:25Avanti (P) A4Weidevogels A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 18:35Avanti (P) A5Nieuwerkerk A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 14:45Avanti (P) A1PKC/SWKGroep A3 ? - ? A-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 16:05Avanti (P) B1PKC/SWKGroep B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01 16:25Avanti (P) C1Valto C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 17:25Avanti (P) 3Oranje Wit (D) 2 ? - ? Reserve 1e klasse
13-01-2018 13-01 18:30DES (D) 4Avanti (P) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
13-01-2018 13-01 18:35Avanti (P) 4KCR 4 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
13-01-2018 13-01
10:00
KVS/Maritiem E1,
Avanti (P) E2
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
10:45
Avanti (P) E4,
Futura E3
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
10:45
Avanti (P) E7,
Nieuwerkerk E5
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:00
Fortuna/Delta Logistiek E8,
Avanti (P) E9
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:00
IJsselvogels E1,
Avanti (P) E1
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:45
Avanti (P) E3,
Vriendenschaar (B) E2
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:45
Avanti (P) E6,
De Meervogels E3
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
10:45
Avanti (P) F3,
ONDO (G) F5
? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:45
Avanti (P) F2,
Dijkvogels F3
? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01
13:30
Korbis F2,
Avanti (P) F1
? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01
12:00
De Meervogels A2,
Avanti (P) A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01
12:00
KOAG B4,
Avanti (P) B5
? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01
12:10
Luno B1,
Avanti (P) B3
? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01
14:15
Avanti (P) B4,
ALO B2
? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01
12:00
Weidevogels C1,
Avanti (P) C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01
12:00
Vitesse (Ba) C4,
Avanti (P) C4
? - ? C-jeugd BK
13-01-2018 13-01
12:05
Dijkvogels C2,
Avanti (P) C5
? - ? C-jeugd BK
13-01-2018 13-01
12:45
Avanti (P) D4,
Refleks D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
12:45
Avanti (P) D2,
Refleks D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
13:00
Die Haghe D3,
Avanti (P) D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
13:10
Gemini 3,
Avanti (P) 12
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
17:25
Tempo 9,
Avanti (P) 10
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
18:40
Tempo 6,
Avanti (P) 8
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
19:45
Avanti (P) 7,
Korbis 3
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
19:50
ONDO (G) 5,
Avanti (P) 6
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
20:55
Avanti (P) 11,
Velocitas 9
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
13:15
Avanti (P) D1,
ONDO (G) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01
13:45
Avanti (P) B2,
Dijkvogels B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01
13:55
Thor (R) A1,
Avanti (P) A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
14:25
't Capproen A1,
Avanti (P) A6
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
15:15
Avanti (P) A7,
TOP/SolarCompleet A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
17:25
Avanti (P) A4,
Weidevogels A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
18:35
Avanti (P) A5,
Nieuwerkerk A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
14:45
Avanti (P) A1,
PKC/SWKGroep A3
? - ? A-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
16:05
Avanti (P) B1,
PKC/SWKGroep B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01
16:25
Avanti (P) C1,
Valto C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
17:25
Avanti (P) 3,
Oranje Wit (D) 2
? - ? Reserve 1e klasse
13-01-2018 13-01
18:30
DES (D) 4,
Avanti (P) 5
? - ? Reserve 3e klasse
13-01-2018 13-01
18:35
Avanti (P) 4,
KCR 4
? - ? Reserve 3e klasse

Week 3

DatumTijdThuisUitUitslag
20-01-2018 20-01 09:00ONDO (G) E8Avanti (P) E3 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 11:00Sperwers E2Avanti (P) E6 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 11:45Avanti (P) E2ALO E1 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 11:45Avanti (P) E8ODO E3 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 11:45Avanti (P) E1ONDO (G) E1 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 12:00Weidevogels E3Avanti (P) E4 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 13:30Korbis E4Avanti (P) E7 ? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01 10:00OZC F2Avanti (P) F3 ? - ? F-jeugd BK
20-01-2018 20-01 11:00De Meervogels F4Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd BK
20-01-2018 20-01 10:00Fortuna/Delta Logistiek D1Avanti (P) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
20-01-2018 20-01 10:45Avanti (P) C5Phoenix C2 ? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01 12:45Avanti (P) C4Eureka C1 ? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01 13:45Avanti (P) C3De Meervogels C2 ? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01 10:45Avanti (P) D6RWA D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 12:45Avanti (P) D5Phoenix D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 13:45Avanti (P) D3De Meervogels D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 13:15Avanti (P) A2Weidevogels A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01 14:10Excelsior (D) A1Avanti (P) A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 14:10PKC/SWKGroep C2Avanti (P) C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01 14:25Avanti (P) C2VEO C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01 14:40Twist 6Avanti (P) 9 ? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01 15:55Avanti (P) 8KIOS (N) 3 ? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01 17:05Avanti (P) 12KCR 8 ? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01 17:10NIO 4Avanti (P) 7 ? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01 18:35Avanti (P) 10Fiks 5 ? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01 14:45Avanti (P) 5Excelsior (D) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
20-01-2018 20-01 16:40KVS/Maritiem 5Avanti (P) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
20-01-2018 20-01 15:25Avanti (P) B6De Meervogels B3 ? - ? B-jeugd BK
20-01-2018 20-01 16:25Avanti (P) B3De Meervogels B2 ? - ? B-jeugd BK
20-01-2018 20-01 15:35Rust Roest 2Avanti (P) 3 ? - ? Reserve 1e klasse
20-01-2018 20-01 16:00Tempo A5Avanti (P) A7 ? - ? A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01 17:25Avanti (P) A6Nikantes A1 ? - ? A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01 18:30RWA A2Avanti (P) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01 16:00DES (D) B1Avanti (P) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01 16:10Fortuna/Delta Logistiek B1Avanti (P) B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
20-01-2018 20-01 18:20Avanti (P) 2KCC/SO natural 2 ? - ? Reserve Korfbal League
20-01-2018 20-01 20:00Avanti (P) 1KCC/SO natural 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
20-01-2018 20-01
09:00
ONDO (G) E8,
Avanti (P) E3
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
11:00
Sperwers E2,
Avanti (P) E6
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
11:45
Avanti (P) E2,
ALO E1
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
11:45
Avanti (P) E8,
ODO E3
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
11:45
Avanti (P) E1,
ONDO (G) E1
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
12:00
Weidevogels E3,
Avanti (P) E4
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
13:30
Korbis E4,
Avanti (P) E7
? - ? E-jeugd BK
20-01-2018 20-01
10:00
OZC F2,
Avanti (P) F3
? - ? F-jeugd BK
20-01-2018 20-01
11:00
De Meervogels F4,
Avanti (P) F2
? - ? F-jeugd BK
20-01-2018 20-01
10:00
Fortuna/Delta Logistiek D1,
Avanti (P) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
20-01-2018 20-01
10:45
Avanti (P) C5,
Phoenix C2
? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01
12:45
Avanti (P) C4,
Eureka C1
? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01
13:45
Avanti (P) C3,
De Meervogels C2
? - ? C-jeugd BK
20-01-2018 20-01
10:45
Avanti (P) D6,
RWA D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01
12:45
Avanti (P) D5,
Phoenix D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01
13:45
Avanti (P) D3,
De Meervogels D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01
13:15
Avanti (P) A2,
Weidevogels A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01
14:10
Excelsior (D) A1,
Avanti (P) A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01
14:10
PKC/SWKGroep C2,
Avanti (P) C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
20-01-2018 20-01
14:25
Avanti (P) C2,
VEO C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01
14:40
Twist 6,
Avanti (P) 9
? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01
15:55
Avanti (P) 8,
KIOS (N) 3
? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01
17:05
Avanti (P) 12,
KCR 8
? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01
17:10
NIO 4,
Avanti (P) 7
? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01
18:35
Avanti (P) 10,
Fiks 5
? - ? Senioren BK
20-01-2018 20-01
14:45
Avanti (P) 5,
Excelsior (D) 5
? - ? Reserve 3e klasse
20-01-2018 20-01
16:40
KVS/Maritiem 5,
Avanti (P) 4
? - ? Reserve 3e klasse
20-01-2018 20-01
15:25
Avanti (P) B6,
De Meervogels B3
? - ? B-jeugd BK
20-01-2018 20-01
16:25
Avanti (P) B3,
De Meervogels B2
? - ? B-jeugd BK
20-01-2018 20-01
15:35
Rust Roest 2,
Avanti (P) 3
? - ? Reserve 1e klasse
20-01-2018 20-01
16:00
Tempo A5,
Avanti (P) A7
? - ? A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01
17:25
Avanti (P) A6,
Nikantes A1
? - ? A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01
18:30
RWA A2,
Avanti (P) A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
20-01-2018 20-01
16:00
DES (D) B1,
Avanti (P) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
20-01-2018 20-01
16:10
Fortuna/Delta Logistiek B1,
Avanti (P) B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
20-01-2018 20-01
18:20
Avanti (P) 2,
KCC/SO natural 2
? - ? Reserve Korfbal League
20-01-2018 20-01
20:00
Avanti (P) 1,
KCC/SO natural 1
? - ? Korfbal League

Week 4

DatumTijdThuisUitUitslag
27-01-2018 27-01 09:00Excelsior (D) E5Avanti (P) E7 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 10:00Refleks E1Avanti (P) E2 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 10:45Avanti (P) E5Eureka E1 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 10:45Avanti (P) E8Fortuna/Delta Logistiek E7 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 10:45Avanti (P) E6KCC/SO natural E2 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 11:00Nieuwerkerk E1Avanti (P) E1 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 11:00ODO E2Avanti (P) E3 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 13:15Avanti (P) E9Albatros E7 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 13:15Avanti (P) E4Nieuwerkerk E3 ? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01 09:00Phoenix F1Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd BK
27-01-2018 27-01 12:00DES (D) F1Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd BK
27-01-2018 27-01 11:00De Meervogels C3Avanti (P) C4 ? - ? C-jeugd BK
27-01-2018 27-01 12:00RWA C2Avanti (P) C5 ? - ? C-jeugd BK
27-01-2018 27-01 12:45Avanti (P) C3Olympia (S) C2 ? - ? C-jeugd BK
27-01-2018 27-01 11:00KVS/Maritiem D1Avanti (P) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 12:45Avanti (P) D4Sperwers D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 13:00Nieuwerkerk D5Avanti (P) D6 ? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 13:45Avanti (P) D3Valto D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 13:45Avanti (P) D5DES (D) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 11:45Avanti (P) C1VEO C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 12:00De Meervogels A3Avanti (P) A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 16:15Avanti (P) A7Madjoe A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 17:05OZC A2Avanti (P) A6 ? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 17:25Avanti (P) A5Dijkvogels A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01 12:05Achilles (Hg) D1Avanti (P) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
27-01-2018 27-01 13:00DES (D) C1Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01 14:15Avanti (P) B3DES (D) B2 ? - ? B-jeugd BK
27-01-2018 27-01 15:15Avanti (P) B4Vriendenschaar (B) B2 ? - ? B-jeugd BK
27-01-2018 27-01 18:35Avanti (P) B6Olympia (S) B3 ? - ? B-jeugd BK
27-01-2018 27-01 14:45Avanti (P) B2NIO B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01 15:45Avanti (P) A2OZC A1 ? - ? A-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01 16:15Tempo 3Avanti (P) 3 ? - ? Reserve 1e klasse
27-01-2018 27-01 16:20Weidevogels A1Avanti (P) A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01 16:55Avanti (P) 8TOP/SolarCompleet 7 ? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01 18:05Avanti (P) 7Eureka 1 ? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01 19:35Avanti (P) 9DES (D) 7 ? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01 20:25Avanti (P) 10Pernix 8 ? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01 20:50KCC/SO natural 7Avanti (P) 6 ? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01 17:15Sporting Delta B1Avanti (P) B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
27-01-2018 27-01 18:15DOS '46 2Avanti (P) 2 ? - ? Reserve Korfbal League
27-01-2018 27-01 19:15Avanti (P) 5ODO 3 ? - ? Reserve 3e klasse
27-01-2018 27-01 20:30Nieuwerkerk 5Avanti (P) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
27-01-2018 27-01 20:00DOS '46 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
27-01-2018 27-01
09:00
Excelsior (D) E5,
Avanti (P) E7
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
10:00
Refleks E1,
Avanti (P) E2
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
10:45
Avanti (P) E5,
Eureka E1
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
10:45
Avanti (P) E8,
Fortuna/Delta Logistiek E7
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
10:45
Avanti (P) E6,
KCC/SO natural E2
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
11:00
Nieuwerkerk E1,
Avanti (P) E1
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
11:00
ODO E2,
Avanti (P) E3
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
13:15
Avanti (P) E9,
Albatros E7
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
13:15
Avanti (P) E4,
Nieuwerkerk E3
? - ? E-jeugd BK
27-01-2018 27-01
09:00
Phoenix F1,
Avanti (P) F1
? - ? F-jeugd BK
27-01-2018 27-01
12:00
DES (D) F1,
Avanti (P) F2
? - ? F-jeugd BK
27-01-2018 27-01
11:00
De Meervogels C3,
Avanti (P) C4
? - ? C-jeugd BK
27-01-2018 27-01
12:00
RWA C2,
Avanti (P) C5
? - ? C-jeugd BK
27-01-2018 27-01
12:45
Avanti (P) C3,
Olympia (S) C2
? - ? C-jeugd BK
27-01-2018 27-01
11:00
KVS/Maritiem D1,
Avanti (P) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
12:45
Avanti (P) D4,
Sperwers D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
13:00
Nieuwerkerk D5,
Avanti (P) D6
? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
13:45
Avanti (P) D3,
Valto D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
13:45
Avanti (P) D5,
DES (D) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
11:45
Avanti (P) C1,
VEO C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
12:00
De Meervogels A3,
Avanti (P) A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01
16:15
Avanti (P) A7,
Madjoe A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01
17:05
OZC A2,
Avanti (P) A6
? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01
17:25
Avanti (P) A5,
Dijkvogels A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
27-01-2018 27-01
12:05
Achilles (Hg) D1,
Avanti (P) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
27-01-2018 27-01
13:00
DES (D) C1,
Avanti (P) C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01
14:15
Avanti (P) B3,
DES (D) B2
? - ? B-jeugd BK
27-01-2018 27-01
15:15
Avanti (P) B4,
Vriendenschaar (B) B2
? - ? B-jeugd BK
27-01-2018 27-01
18:35
Avanti (P) B6,
Olympia (S) B3
? - ? B-jeugd BK
27-01-2018 27-01
14:45
Avanti (P) B2,
NIO B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01
15:45
Avanti (P) A2,
OZC A1
? - ? A-jeugd 2e klasse
27-01-2018 27-01
16:15
Tempo 3,
Avanti (P) 3
? - ? Reserve 1e klasse
27-01-2018 27-01
16:20
Weidevogels A1,
Avanti (P) A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
27-01-2018 27-01
16:55
Avanti (P) 8,
TOP/SolarCompleet 7
? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01
18:05
Avanti (P) 7,
Eureka 1
? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01
19:35
Avanti (P) 9,
DES (D) 7
? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01
20:25
Avanti (P) 10,
Pernix 8
? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01
20:50
KCC/SO natural 7,
Avanti (P) 6
? - ? Senioren BK
27-01-2018 27-01
17:15
Sporting Delta B1,
Avanti (P) B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
27-01-2018 27-01
18:15
DOS '46 2,
Avanti (P) 2
? - ? Reserve Korfbal League
27-01-2018 27-01
19:15
Avanti (P) 5,
ODO 3
? - ? Reserve 3e klasse
27-01-2018 27-01
20:30
Nieuwerkerk 5,
Avanti (P) 4
? - ? Reserve 3e klasse
27-01-2018 27-01
20:00
DOS '46 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 5

DatumTijdThuisUitUitslag
30-01-2018 30-01 18:45Avanti (P) 2TOP/SolarCompleet 2 ? - ? Reserve Korfbal League
03-02-2018 03-02 18:15Avanti (P) 2DVO/Accountor 2 ? - ? Reserve Korfbal League
30-01-2018 30-01 20:30Avanti (P) 1TOP/SolarCompleet 1 ? - ? Korfbal League
03-02-2018 03-02 20:00Avanti (P) 1DVO/Accountor 1 ? - ? Korfbal League
03-02-2018 03-02 09:00Excelsior (D) E2Avanti (P) E3 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 09:00ONDO (G) E5Avanti (P) E4 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 09:55ONDO (G) E7Avanti (P) E8 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 10:00ODO E4Avanti (P) E9 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 10:30Nieuwerkerk E4Avanti (P) E5 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 11:00Avanti (P) E7Fortuna/Delta Logistiek E6 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 11:00Valto E2Avanti (P) E6 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 13:15Avanti (P) E2VEO E1 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 13:15Avanti (P) E1De Meervogels E1 ? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02 09:40KCR C1Avanti (P) C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 11:00Avanti (P) F2Maassluis F2 ? - ? F-jeugd BK
03-02-2018 03-02 11:00Avanti (P) F1KCC/SO natural F1 ? - ? F-jeugd BK
03-02-2018 03-02 11:00IJsselvogels F3Avanti (P) F3 ? - ? F-jeugd BK
03-02-2018 03-02 11:00ODO D2Avanti (P) D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 11:15Twist D1Avanti (P) D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 12:00Avanti (P) D6Refleks D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 14:00DES (D) D1Avanti (P) D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 12:00Avanti (P) C4Nikantes C1 ? - ? C-jeugd BK
03-02-2018 03-02 14:15Valto C3Avanti (P) C3 ? - ? C-jeugd BK
03-02-2018 03-02 13:00Dordrecht B1Avanti (P) B5 ? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 13:15Twist B3Avanti (P) B6 ? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 16:00DES (D) B2Avanti (P) B3 ? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 16:15Avanti (P) B4Excelsior (D) B2 ? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02 13:00Avanti (P) 12Merwede/Multiplaat 8 ? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02 15:55ODO 5Avanti (P) 9 ? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02 16:20Pernix 6Avanti (P) 11 ? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02 16:25Weidevogels 5Avanti (P) 8 ? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02 18:10KVS/Maritiem 7Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02 21:15Avanti (P) 6NIO 3 ? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02 13:20Achilles (Hg) A4Avanti (P) A7 ? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 14:20Twist A2Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 17:15Avanti (P) A3WION A1 ? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 17:15ODO A2Avanti (P) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 18:25Avanti (P) A6NIO A1 ? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02 14:00VEO B2Avanti (P) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02 14:10Avanti (P) A1IJsselvogels A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02 14:15Avanti (P) D1Nieuwerkerk D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
03-02-2018 03-02 15:15Avanti (P) C2Valto C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02 15:30Avanti (P) B1Fortis B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
03-02-2018 03-02 16:00Valto A2Avanti (P) A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02 16:55Avanti (P) 3HKC (Ha) 2 ? - ? Reserve 1e klasse
03-02-2018 03-02 17:35Paal Centraal 2Avanti (P) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
30-01-2018 30-01
18:45
Avanti (P) 2,
TOP/SolarCompleet 2
? - ? Reserve Korfbal League
03-02-2018 03-02
18:15
Avanti (P) 2,
DVO/Accountor 2
? - ? Reserve Korfbal League
30-01-2018 30-01
20:30
Avanti (P) 1,
TOP/SolarCompleet 1
? - ? Korfbal League
03-02-2018 03-02
20:00
Avanti (P) 1,
DVO/Accountor 1
? - ? Korfbal League
03-02-2018 03-02
09:00
Excelsior (D) E2,
Avanti (P) E3
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
09:00
ONDO (G) E5,
Avanti (P) E4
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
09:55
ONDO (G) E7,
Avanti (P) E8
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
10:00
ODO E4,
Avanti (P) E9
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
10:30
Nieuwerkerk E4,
Avanti (P) E5
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
11:00
Avanti (P) E7,
Fortuna/Delta Logistiek E6
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
11:00
Valto E2,
Avanti (P) E6
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
13:15
Avanti (P) E2,
VEO E1
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
13:15
Avanti (P) E1,
De Meervogels E1
? - ? E-jeugd BK
03-02-2018 03-02
09:40
KCR C1,
Avanti (P) C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02
11:00
Avanti (P) F2,
Maassluis F2
? - ? F-jeugd BK
03-02-2018 03-02
11:00
Avanti (P) F1,
KCC/SO natural F1
? - ? F-jeugd BK
03-02-2018 03-02
11:00
IJsselvogels F3,
Avanti (P) F3
? - ? F-jeugd BK
03-02-2018 03-02
11:00
ODO D2,
Avanti (P) D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02
11:15
Twist D1,
Avanti (P) D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02
12:00
Avanti (P) D6,
Refleks D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02
14:00
DES (D) D1,
Avanti (P) D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02
12:00
Avanti (P) C4,
Nikantes C1
? - ? C-jeugd BK
03-02-2018 03-02
14:15
Valto C3,
Avanti (P) C3
? - ? C-jeugd BK
03-02-2018 03-02
13:00
Dordrecht B1,
Avanti (P) B5
? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02
13:15
Twist B3,
Avanti (P) B6
? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02
16:00
DES (D) B2,
Avanti (P) B3
? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02
16:15
Avanti (P) B4,
Excelsior (D) B2
? - ? B-jeugd BK
03-02-2018 03-02
13:00
Avanti (P) 12,
Merwede/Multiplaat 8
? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02
15:55
ODO 5,
Avanti (P) 9
? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02
16:20
Pernix 6,
Avanti (P) 11
? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02
16:25
Weidevogels 5,
Avanti (P) 8
? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02
18:10
KVS/Maritiem 7,
Avanti (P) 10
? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02
21:15
Avanti (P) 6,
NIO 3
? - ? Senioren BK
03-02-2018 03-02
13:20
Achilles (Hg) A4,
Avanti (P) A7
? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02
14:20
Twist A2,
Avanti (P) A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02
17:15
Avanti (P) A3,
WION A1
? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02
17:15
ODO A2,
Avanti (P) A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02
18:25
Avanti (P) A6,
NIO A1
? - ? A-jeugd 3e klasse
03-02-2018 03-02
14:00
VEO B2,
Avanti (P) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02
14:10
Avanti (P) A1,
IJsselvogels A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
03-02-2018 03-02
14:15
Avanti (P) D1,
Nieuwerkerk D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
03-02-2018 03-02
15:15
Avanti (P) C2,
Valto C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02
15:30
Avanti (P) B1,
Fortis B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
03-02-2018 03-02
16:00
Valto A2,
Avanti (P) A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
03-02-2018 03-02
16:55
Avanti (P) 3,
HKC (Ha) 2
? - ? Reserve 1e klasse
03-02-2018 03-02
17:35
Paal Centraal 2,
Avanti (P) 5
? - ? Reserve 3e klasse

Week 6

DatumTijdThuisUitUitslag
10-02-2018 10-02 09:30Nexus E1Avanti (P) E3 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 09:55Nieuwerkerk E6Avanti (P) E9 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 10:45Avanti (P) E2Die Haghe E1 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 10:45Avanti (P) E8KCC/SO natural E3 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 11:45Avanti (P) E1Fortuna/Delta Logistiek E1 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 11:45Avanti (P) E4IJsselvogels E2 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 11:45Avanti (P) E6Dijkvogels E1 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 13:30Korbis E3Avanti (P) E5 ? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02 10:00Excelsior (D) D2Avanti (P) D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 12:00Merwede/Multiplaat D5Avanti (P) D6 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 12:45Avanti (P) D5Fortuna/Delta Logistiek D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 12:45Avanti (P) D4Olympia (S) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 14:15Avanti (P) D2Dijkvogels D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 10:00IJsselvogels F2Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 10:45Avanti (P) F2Nieuwerkerk F3 ? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 10:45Avanti (P) F2Excelsior (D) F3 ? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 13:15HKV/Ons Eibernest F1Avanti (P) F3 ? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02 11:00RWA B1Avanti (P) B3 ? - ? B-jeugd BK
10-02-2018 10-02 12:55ONDO (G) B4Avanti (P) B6 ? - ? B-jeugd BK
10-02-2018 10-02 14:30Sporting Delta B3Avanti (P) B5 ? - ? B-jeugd BK
10-02-2018 10-02 11:40KCR A2Avanti (P) A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
10-02-2018 10-02 12:00KOAG 4Avanti (P) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
10-02-2018 10-02 17:35Dijkvogels 3Avanti (P) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
10-02-2018 10-02 12:00Phoenix C1Avanti (P) C3 ? - ? C-jeugd BK
10-02-2018 10-02 12:30Albatros C5Avanti (P) C5 ? - ? C-jeugd BK
10-02-2018 10-02 12:15Refleks B1Avanti (P) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
10-02-2018 10-02 13:15Avanti (P) D1PKC/SWKGroep D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
10-02-2018 10-02 13:45Avanti (P) A1RWA A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 14:05Dijkvogels A3Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02 15:15Avanti (P) A3ONDO (G) A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02 17:15Weidevogels A3Avanti (P) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02 14:55Avanti (P) C1Refleks C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02 15:10VZOD 3Avanti (P) 8 ? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02 16:25Avanti (P) 9Valto 6 ? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02 17:15Avanti (P) 6Erasmus 3 ? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02 17:35Avanti (P) 10TOP/SolarCompleet 11 ? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02 18:45Avanti (P) 12Nieuwerkerk 11 ? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02 18:45Tempo 8Avanti (P) 11 ? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02 16:00Avanti (P) B1Die Haghe B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
10-02-2018 10-02 18:30Avanti (P) 2LDODK/Rinsma Modeplein 2 ? - ? Reserve Korfbal League
10-02-2018 10-02 18:30Swift (M) 2Avanti (P) 3 ? - ? Reserve 1e klasse
10-02-2018 10-02 20:00Avanti (P) 1LDODK/Rinsma Modeplein 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
10-02-2018 10-02
09:30
Nexus E1,
Avanti (P) E3
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
09:55
Nieuwerkerk E6,
Avanti (P) E9
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
10:45
Avanti (P) E2,
Die Haghe E1
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
10:45
Avanti (P) E8,
KCC/SO natural E3
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
11:45
Avanti (P) E1,
Fortuna/Delta Logistiek E1
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
11:45
Avanti (P) E4,
IJsselvogels E2
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
11:45
Avanti (P) E6,
Dijkvogels E1
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
13:30
Korbis E3,
Avanti (P) E5
? - ? E-jeugd BK
10-02-2018 10-02
10:00
Excelsior (D) D2,
Avanti (P) D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
12:00
Merwede/Multiplaat D5,
Avanti (P) D6
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
12:45
Avanti (P) D5,
Fortuna/Delta Logistiek D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
12:45
Avanti (P) D4,
Olympia (S) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
14:15
Avanti (P) D2,
Dijkvogels D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
10:00
IJsselvogels F2,
Avanti (P) F1
? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02
10:45
Avanti (P) F2,
Nieuwerkerk F3
? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02
10:45
Avanti (P) F2,
Excelsior (D) F3
? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02
13:15
HKV/Ons Eibernest F1,
Avanti (P) F3
? - ? F-jeugd BK
10-02-2018 10-02
11:00
RWA B1,
Avanti (P) B3
? - ? B-jeugd BK
10-02-2018 10-02
12:55
ONDO (G) B4,
Avanti (P) B6
? - ? B-jeugd BK
10-02-2018 10-02
14:30
Sporting Delta B3,
Avanti (P) B5
? - ? B-jeugd BK
10-02-2018 10-02
11:40
KCR A2,
Avanti (P) A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
10-02-2018 10-02
12:00
KOAG 4,
Avanti (P) 4
? - ? Reserve 3e klasse
10-02-2018 10-02
17:35
Dijkvogels 3,
Avanti (P) 5
? - ? Reserve 3e klasse
10-02-2018 10-02
12:00
Phoenix C1,
Avanti (P) C3
? - ? C-jeugd BK
10-02-2018 10-02
12:30
Albatros C5,
Avanti (P) C5
? - ? C-jeugd BK
10-02-2018 10-02
12:15
Refleks B1,
Avanti (P) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
10-02-2018 10-02
13:15
Avanti (P) D1,
PKC/SWKGroep D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
10-02-2018 10-02
13:45
Avanti (P) A1,
RWA A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
14:05
Dijkvogels A3,
Avanti (P) A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02
15:15
Avanti (P) A3,
ONDO (G) A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02
17:15
Weidevogels A3,
Avanti (P) A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-02-2018 10-02
14:55
Avanti (P) C1,
Refleks C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
10-02-2018 10-02
15:10
VZOD 3,
Avanti (P) 8
? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02
16:25
Avanti (P) 9,
Valto 6
? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02
17:15
Avanti (P) 6,
Erasmus 3
? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02
17:35
Avanti (P) 10,
TOP/SolarCompleet 11
? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02
18:45
Avanti (P) 12,
Nieuwerkerk 11
? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02
18:45
Tempo 8,
Avanti (P) 11
? - ? Senioren BK
10-02-2018 10-02
16:00
Avanti (P) B1,
Die Haghe B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
10-02-2018 10-02
18:30
Avanti (P) 2,
LDODK/Rinsma Modeplein 2
? - ? Reserve Korfbal League
10-02-2018 10-02
18:30
Swift (M) 2,
Avanti (P) 3
? - ? Reserve 1e klasse
10-02-2018 10-02
20:00
Avanti (P) 1,
LDODK/Rinsma Modeplein 1
? - ? Korfbal League

Week 7

DatumTijdThuisUitUitslag
17-02-2018 17-02 09:00Achilles (Hg) E1Avanti (P) E2 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 10:00Dijkvogels E1Avanti (P) E6 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 10:00Phoenix E4Avanti (P) E8 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 10:45Avanti (P) E9OZC E3 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 11:45Avanti (P) E5Gemini E1 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 11:45Avanti (P) E3Fortuna/Delta Logistiek E3 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 12:00DES (D) E1Avanti (P) E4 ? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02 10:00ONDO (G) F4Avanti (P) F2 ? - ? F-jeugd BK
17-02-2018 17-02 10:45Avanti (P) F3Valto F4 ? - ? F-jeugd BK
17-02-2018 17-02 11:45Avanti (P) F1Weidevogels F1 ? - ? F-jeugd BK
17-02-2018 17-02 11:00Excelsior (D) D3Avanti (P) D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 12:00Refleks D1Avanti (P) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 12:45Avanti (P) D3Weidevogels D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 12:45Avanti (P) D6Excelsior (D) D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 12:00ODO C2Avanti (P) C4 ? - ? C-jeugd BK
17-02-2018 17-02 15:35WION C1Avanti (P) C3 ? - ? C-jeugd BK
17-02-2018 17-02 17:25Avanti (P) C5Kinderdijk C3 ? - ? C-jeugd BK
17-02-2018 17-02 12:00Sporting Delta D1Avanti (P) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
17-02-2018 17-02 13:00Velocitas A5Avanti (P) A7 ? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 13:00Olympia (S) A2Avanti (P) A6 ? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 14:15Avanti (P) A4Maassluis A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 19:25Avanti (P) A5Albatros A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02 13:15Avanti (P) C2Dijkvogels C1 ? - ? C-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02 13:45Avanti (P) A2KOAG A1 ? - ? A-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02 14:15Fortuna/Delta Logistiek C2Avanti (P) C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 14:45Nieuwerkerk 8Avanti (P) 6 ? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02 14:55Avanti (P) 8Achilles (Hg) 8 ? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02 16:40WION 5Avanti (P) 9 ? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02 19:40Avanti (P) 7Nieuwerkerk 7 ? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02 20:00GKV (H) 4Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02 20:50Avanti (P) 11Reflex 2 ? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02 14:50KCC/SO natural B1Avanti (P) B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
17-02-2018 17-02 15:00ALO B2Avanti (P) B4 ? - ? B-jeugd BK
17-02-2018 17-02 15:25Avanti (P) B5Kinderdijk B2 ? - ? B-jeugd BK
17-02-2018 17-02 16:25Avanti (P) B6Weidevogels B3 ? - ? B-jeugd BK
17-02-2018 17-02 16:10Avanti (P) 3Twist 2 ? - ? Reserve 1e klasse
17-02-2018 17-02 17:20Avanti (P) 5ONDO (G) 3 ? - ? Reserve 3e klasse
17-02-2018 17-02 18:30Avanti (P) 4KCC/SO natural 5 ? - ? Reserve 3e klasse
17-02-2018 17-02 17:30ONDO (G) A1Avanti (P) A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02 17:45Blauw-Wit (A) 2Avanti (P) 2 ? - ? Reserve Korfbal League
17-02-2018 17-02 18:25Avanti (P) B2ALO B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02 19:30Blauw-Wit (A) 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
17-02-2018 17-02
09:00
Achilles (Hg) E1,
Avanti (P) E2
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
10:00
Dijkvogels E1,
Avanti (P) E6
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
10:00
Phoenix E4,
Avanti (P) E8
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
10:45
Avanti (P) E9,
OZC E3
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
11:45
Avanti (P) E5,
Gemini E1
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
11:45
Avanti (P) E3,
Fortuna/Delta Logistiek E3
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
12:00
DES (D) E1,
Avanti (P) E4
? - ? E-jeugd BK
17-02-2018 17-02
10:00
ONDO (G) F4,
Avanti (P) F2
? - ? F-jeugd BK
17-02-2018 17-02
10:45
Avanti (P) F3,
Valto F4
? - ? F-jeugd BK
17-02-2018 17-02
11:45
Avanti (P) F1,
Weidevogels F1
? - ? F-jeugd BK
17-02-2018 17-02
11:00
Excelsior (D) D3,
Avanti (P) D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02
12:00
Refleks D1,
Avanti (P) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02
12:45
Avanti (P) D3,
Weidevogels D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02
12:45
Avanti (P) D6,
Excelsior (D) D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02
12:00
ODO C2,
Avanti (P) C4
? - ? C-jeugd BK
17-02-2018 17-02
15:35
WION C1,
Avanti (P) C3
? - ? C-jeugd BK
17-02-2018 17-02
17:25
Avanti (P) C5,
Kinderdijk C3
? - ? C-jeugd BK
17-02-2018 17-02
12:00
Sporting Delta D1,
Avanti (P) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
17-02-2018 17-02
13:00
Velocitas A5,
Avanti (P) A7
? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02
13:00
Olympia (S) A2,
Avanti (P) A6
? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02
14:15
Avanti (P) A4,
Maassluis A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02
19:25
Avanti (P) A5,
Albatros A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
17-02-2018 17-02
13:15
Avanti (P) C2,
Dijkvogels C1
? - ? C-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02
13:45
Avanti (P) A2,
KOAG A1
? - ? A-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02
14:15
Fortuna/Delta Logistiek C2,
Avanti (P) C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02
14:45
Nieuwerkerk 8,
Avanti (P) 6
? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02
14:55
Avanti (P) 8,
Achilles (Hg) 8
? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02
16:40
WION 5,
Avanti (P) 9
? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02
19:40
Avanti (P) 7,
Nieuwerkerk 7
? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02
20:00
GKV (H) 4,
Avanti (P) 10
? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02
20:50
Avanti (P) 11,
Reflex 2
? - ? Senioren BK
17-02-2018 17-02
14:50
KCC/SO natural B1,
Avanti (P) B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
17-02-2018 17-02
15:00
ALO B2,
Avanti (P) B4
? - ? B-jeugd BK
17-02-2018 17-02
15:25
Avanti (P) B5,
Kinderdijk B2
? - ? B-jeugd BK
17-02-2018 17-02
16:25
Avanti (P) B6,
Weidevogels B3
? - ? B-jeugd BK
17-02-2018 17-02
16:10
Avanti (P) 3,
Twist 2
? - ? Reserve 1e klasse
17-02-2018 17-02
17:20
Avanti (P) 5,
ONDO (G) 3
? - ? Reserve 3e klasse
17-02-2018 17-02
18:30
Avanti (P) 4,
KCC/SO natural 5
? - ? Reserve 3e klasse
17-02-2018 17-02
17:30
ONDO (G) A1,
Avanti (P) A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
17-02-2018 17-02
17:45
Blauw-Wit (A) 2,
Avanti (P) 2
? - ? Reserve Korfbal League
17-02-2018 17-02
18:25
Avanti (P) B2,
ALO B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
17-02-2018 17-02
19:30
Blauw-Wit (A) 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 8

DatumTijdThuisUitUitslag
24-02-2018 24-02 10:00Maassluis A3Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
24-02-2018 24-02 13:00Valto A3Avanti (P) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
24-02-2018 24-02 11:00Valto D4Avanti (P) D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
24-02-2018 24-02 15:00ALO D1Avanti (P) D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
24-02-2018 24-02 14:10VIOS (W) 2Avanti (P) 7 ? - ? Senioren BK
24-02-2018 24-02 18:15Avanti (P) 2PKC/SWKGroep 2 ? - ? Reserve Korfbal League
24-02-2018 24-02 20:00Avanti (P) 1PKC/SWKGroep 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
24-02-2018 24-02
10:00
Maassluis A3,
Avanti (P) A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
24-02-2018 24-02
13:00
Valto A3,
Avanti (P) A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
24-02-2018 24-02
11:00
Valto D4,
Avanti (P) D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
24-02-2018 24-02
15:00
ALO D1,
Avanti (P) D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
24-02-2018 24-02
14:10
VIOS (W) 2,
Avanti (P) 7
? - ? Senioren BK
24-02-2018 24-02
18:15
Avanti (P) 2,
PKC/SWKGroep 2
? - ? Reserve Korfbal League
24-02-2018 24-02
20:00
Avanti (P) 1,
PKC/SWKGroep 1
? - ? Korfbal League

Week 9

DatumTijdThuisUitUitslag
03-03-2018 03-03 09:00ONDO (G) D2Avanti (P) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
03-03-2018 03-03 13:00GKV (H) D1Avanti (P) D6 ? - ? D-jeugd 1e klasse
03-03-2018 03-03 11:00Conventus B2Avanti (P) B5 ? - ? B-jeugd BK
03-03-2018 03-03 13:40Reflex 2Avanti (P) 11 ? - ? Senioren BK
03-03-2018 03-03 16:45Avanti (P) 12KCC/SO natural 9 ? - ? Senioren BK
03-03-2018 03-03 15:10Avanti (P) B1ONDO (G) B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
03-03-2018 03-03 17:00Nieuwerkerk A3Avanti (P) A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
03-03-2018 03-03 18:15Fortuna/Delta Logistiek 2Avanti (P) 2 ? - ? Reserve Korfbal League
03-03-2018 03-03 20:00Fortuna/Delta Logistiek 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
03-03-2018 03-03
09:00
ONDO (G) D2,
Avanti (P) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
03-03-2018 03-03
13:00
GKV (H) D1,
Avanti (P) D6
? - ? D-jeugd 1e klasse
03-03-2018 03-03
11:00
Conventus B2,
Avanti (P) B5
? - ? B-jeugd BK
03-03-2018 03-03
13:40
Reflex 2,
Avanti (P) 11
? - ? Senioren BK
03-03-2018 03-03
16:45
Avanti (P) 12,
KCC/SO natural 9
? - ? Senioren BK
03-03-2018 03-03
15:10
Avanti (P) B1,
ONDO (G) B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
03-03-2018 03-03
17:00
Nieuwerkerk A3,
Avanti (P) A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
03-03-2018 03-03
18:15
Fortuna/Delta Logistiek 2,
Avanti (P) 2
? - ? Reserve Korfbal League
03-03-2018 03-03
20:00
Fortuna/Delta Logistiek 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 10

DatumTijdThuisUitUitslag
10-03-2018 10-03 09:00DVS '69 E3Avanti (P) E9 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 09:30Feijenoord E1Avanti (P) E5 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 10:45Avanti (P) E6Weidevogels E2 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 10:45Avanti (P) E7Reeuwijk E1 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 10:45Avanti (P) E2Achilles (Hg) E1 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 11:45Avanti (P) E8Excelsior (D) E4 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 11:45Avanti (P) E1KOAG E1 ? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03 09:00Nieuwerkerk F2Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd BK
10-03-2018 10-03 11:45Avanti (P) F2Fortuna/Delta Logistiek F4 ? - ? F-jeugd BK
10-03-2018 10-03 09:00RWA D3Avanti (P) D6 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03 12:00ODO D1Avanti (P) D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03 12:45Avanti (P) D4NIO D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03 12:45Avanti (P) D2Olympia (S) D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03 09:30Avanti (P) D1Maassluis D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
10-03-2018 10-03 10:30Avanti (P) B3WION B2 ? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03 12:00Excelsior (D) B2Avanti (P) B4 ? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03 13:45Avanti (P) B5Oranje Wit (D) B4 ? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03 14:00ODO B2Avanti (P) B6 ? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03 11:30Avanti (P) C4Ten Donck C1 ? - ? C-jeugd BK
10-03-2018 10-03 12:00Merwede/Multiplaat C4Avanti (P) C5 ? - ? C-jeugd BK
10-03-2018 10-03 13:00ODO C1Avanti (P) C3 ? - ? C-jeugd BK
10-03-2018 10-03 12:15Achilles (Hg) B2Avanti (P) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
10-03-2018 10-03 12:30Avanti (P) A4ONDO (G) A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03 13:40Avanti (P) A6KCR A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03 14:50Avanti (P) A7KZ Danaïden A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03 15:55Avanti (P) A3Dijkvogels A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03 12:30ADO C1Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
10-03-2018 10-03 13:15Sporting Delta 3Avanti (P) 3 ? - ? Reserve 1e klasse
10-03-2018 10-03 14:30Fiks 6Avanti (P) 8 ? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03 14:45Avanti (P) 9Excelsior (D) 6 ? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03 16:00Avanti (P) 10Excelsior (D) 8 ? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03 17:05Avanti (P) 6Albatros 9 ? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03 17:30TOP/SolarCompleet 9Avanti (P) 11 ? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03 19:10OZC 5Avanti (P) 7 ? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03 15:50IJsselvogels A2Avanti (P) A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
10-03-2018 10-03 18:25Avanti (P) 2KZ/Hiltex 2 ? - ? Reserve Korfbal League
10-03-2018 10-03 18:25Nieuwerkerk 6Avanti (P) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
10-03-2018 10-03 19:20Kinderdijk 3Avanti (P) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
10-03-2018 10-03 20:00Avanti (P) 1KZ/Hiltex 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
10-03-2018 10-03
09:00
DVS '69 E3,
Avanti (P) E9
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
09:30
Feijenoord E1,
Avanti (P) E5
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
10:45
Avanti (P) E6,
Weidevogels E2
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
10:45
Avanti (P) E7,
Reeuwijk E1
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
10:45
Avanti (P) E2,
Achilles (Hg) E1
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
11:45
Avanti (P) E8,
Excelsior (D) E4
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
11:45
Avanti (P) E1,
KOAG E1
? - ? E-jeugd BK
10-03-2018 10-03
09:00
Nieuwerkerk F2,
Avanti (P) F1
? - ? F-jeugd BK
10-03-2018 10-03
11:45
Avanti (P) F2,
Fortuna/Delta Logistiek F4
? - ? F-jeugd BK
10-03-2018 10-03
09:00
RWA D3,
Avanti (P) D6
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03
12:00
ODO D1,
Avanti (P) D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03
12:45
Avanti (P) D4,
NIO D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03
12:45
Avanti (P) D2,
Olympia (S) D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
10-03-2018 10-03
09:30
Avanti (P) D1,
Maassluis D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
10-03-2018 10-03
10:30
Avanti (P) B3,
WION B2
? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03
12:00
Excelsior (D) B2,
Avanti (P) B4
? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03
13:45
Avanti (P) B5,
Oranje Wit (D) B4
? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03
14:00
ODO B2,
Avanti (P) B6
? - ? B-jeugd BK
10-03-2018 10-03
11:30
Avanti (P) C4,
Ten Donck C1
? - ? C-jeugd BK
10-03-2018 10-03
12:00
Merwede/Multiplaat C4,
Avanti (P) C5
? - ? C-jeugd BK
10-03-2018 10-03
13:00
ODO C1,
Avanti (P) C3
? - ? C-jeugd BK
10-03-2018 10-03
12:15
Achilles (Hg) B2,
Avanti (P) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
10-03-2018 10-03
12:30
Avanti (P) A4,
ONDO (G) A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03
13:40
Avanti (P) A6,
KCR A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03
14:50
Avanti (P) A7,
KZ Danaïden A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03
15:55
Avanti (P) A3,
Dijkvogels A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
10-03-2018 10-03
12:30
ADO C1,
Avanti (P) C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
10-03-2018 10-03
13:15
Sporting Delta 3,
Avanti (P) 3
? - ? Reserve 1e klasse
10-03-2018 10-03
14:30
Fiks 6,
Avanti (P) 8
? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03
14:45
Avanti (P) 9,
Excelsior (D) 6
? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03
16:00
Avanti (P) 10,
Excelsior (D) 8
? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03
17:05
Avanti (P) 6,
Albatros 9
? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03
17:30
TOP/SolarCompleet 9,
Avanti (P) 11
? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03
19:10
OZC 5,
Avanti (P) 7
? - ? Senioren BK
10-03-2018 10-03
15:50
IJsselvogels A2,
Avanti (P) A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
10-03-2018 10-03
18:25
Avanti (P) 2,
KZ/Hiltex 2
? - ? Reserve Korfbal League
10-03-2018 10-03
18:25
Nieuwerkerk 6,
Avanti (P) 5
? - ? Reserve 3e klasse
10-03-2018 10-03
19:20
Kinderdijk 3,
Avanti (P) 4
? - ? Reserve 3e klasse
10-03-2018 10-03
20:00
Avanti (P) 1,
KZ/Hiltex 1
? - ? Korfbal League
Back To Top