skip to Main Content
DatumTijdThuisUitUitslag
22-12-2018 22-12 09:00Meervogels/Física E4Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK
22-12-2018 22-12 12:00Nieuwerkerk D3Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK
22-12-2018 22-12 13:00Avanti/Flexcom A5KOAG A2 ? - ? A-jeugd BK
22-12-2018 22-12 14:00Phoenix A2Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK
22-12-2018 22-12 14:10Avanti/Flexcom 10Dijkvogels 4 ? - ? Senioren BK
22-12-2018 22-12 15:20Avanti/Flexcom 8DES (D) 6 ? - ? Senioren BK
22-12-2018 22-12 18:50Meervogels/Física 5Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK
22-12-2018 22-12 16:25VEO B2Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK
22-12-2018 22-12 17:10Olympia (S) B3Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK
22-12-2018 22-12 16:40Avanti/Flexcom 2Groen Geel 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
22-12-2018 22-12 18:20Avanti/Flexcom 1Groen Geel 1 ? - ? Hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
22-12-2018 22-12
09:00
Meervogels/Física E4,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK
22-12-2018 22-12
12:00
Nieuwerkerk D3,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK
22-12-2018 22-12
13:00
Avanti/Flexcom A5,
KOAG A2
? - ? A-jeugd BK
22-12-2018 22-12
14:00
Phoenix A2,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK
22-12-2018 22-12
14:10
Avanti/Flexcom 10,
Dijkvogels 4
? - ? Senioren BK
22-12-2018 22-12
15:20
Avanti/Flexcom 8,
DES (D) 6
? - ? Senioren BK
22-12-2018 22-12
18:50
Meervogels/Física 5,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK
22-12-2018 22-12
16:25
VEO B2,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK
22-12-2018 22-12
17:10
Olympia (S) B3,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK
22-12-2018 22-12
16:40
Avanti/Flexcom 2,
Groen Geel 2
? - ? Reserve hoofdklasse
22-12-2018 22-12
18:20
Avanti/Flexcom 1,
Groen Geel 1
? - ? Hoofdklasse

Week 1

DatumTijdThuisUitUitslag
05-01-2019 05-01 09:00ONDO (G) E10Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK
05-01-2019 05-01 13:00KCC/SO natural 7Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK
05-01-2019 05-01 20:40Albatros 8Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK
05-01-2019 05-01 13:30Meervogels/Física A3Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK
05-01-2019 05-01 15:15Avanti/Flexcom B3WION B1 ? - ? B-jeugd BK
DatumThuis, uitUitslag
05-01-2019 05-01
09:00
ONDO (G) E10,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK
05-01-2019 05-01
13:00
KCC/SO natural 7,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK
05-01-2019 05-01
20:40
Albatros 8,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK
05-01-2019 05-01
13:30
Meervogels/Física A3,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK
05-01-2019 05-01
15:15
Avanti/Flexcom B3,
WION B1
? - ? B-jeugd BK

Week 2

DatumTijdThuisUitUitslag
12-01-2019 12-01 09:00KVS/Maritiem E5Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 09:00ONDO (G) E3Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 10:45Avanti/Flexcom E8Pernix E5 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 11:00ODO E4Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 11:00Excelsior (D) E1Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 11:15Valto E7Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 13:00ALO E5Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01 10:45Avanti/Flexcom F1Weidevogels F2 ? - ? F-jeugd BK
12-01-2019 12-01 10:45Avanti/Flexcom F2Dubbel Zes F1 ? - ? F-jeugd BK
12-01-2019 12-01 13:15Avanti/Flexcom F3Nieuwerkerk F8 ? - ? F-jeugd BK
12-01-2019 12-01 11:00VEO B1Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
12-01-2019 12-01 11:45Avanti/Flexcom A5Maassluis A3 ? - ? A-jeugd BK
12-01-2019 12-01 14:00ALO A3Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK
12-01-2019 12-01 19:15Avanti/Flexcom A6ZKV (Zu) A1 ? - ? A-jeugd BK
12-01-2019 12-01 12:00ONDO (G) D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
12-01-2019 12-01 12:55Avanti/Flexcom B4Excelsior (D) B2 ? - ? B-jeugd BK
12-01-2019 12-01 13:00ONDO (G) B2Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK
12-01-2019 12-01 16:10ALO B2Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK
12-01-2019 12-01 13:00KOAG D2Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01 14:15Avanti/Flexcom D4Dijkvogels D2 ? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01 16:15Avanti/Flexcom D2Phoenix D1 ? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01 17:15Avanti/Flexcom D5Valto D5 ? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01 13:30PKC/SWKGroep A2Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
12-01-2019 12-01 13:55Avanti/Flexcom 10ONDO (G) 7 ? - ? Senioren BK
12-01-2019 12-01 14:00ONDO (G) 4Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK
12-01-2019 12-01 20:50Avanti/Flexcom 9ODO 5 ? - ? Senioren BK
12-01-2019 12-01 14:00Excelsior (D) C2Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01 14:00DES (D) C2Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01 15:05Avanti/Flexcom C2Valto C2 ? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01 15:15Avanti/Flexcom C6Oranje Wit (D) C4 ? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01 18:15Avanti/Flexcom C4Excelsior (D) C1 ? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01 15:30Fortuna/Delta Logistiek C2Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
12-01-2019 12-01 15:45Tempo B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
12-01-2019 12-01 16:05Avanti/Flexcom A2Maassluis A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
12-01-2019 12-01 17:15Avanti/Flexcom 4Atlas 2 ? - ? Reserve 3e klasse
12-01-2019 12-01 18:15Groen Geel 2Avanti/Flexcom 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
12-01-2019 12-01 18:30Avanti/Flexcom 3Fiks 2 ? - ? Reserve 1e klasse
12-01-2019 12-01 19:40Avanti/Flexcom 5ODO 4 ? - ? Reserve 4e klasse
12-01-2019 12-01 20:00Groen Geel 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
12-01-2019 12-01
09:00
KVS/Maritiem E5,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
09:00
ONDO (G) E3,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
10:45
Avanti/Flexcom E8,
Pernix E5
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
11:00
ODO E4,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
11:00
Excelsior (D) E1,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
11:15
Valto E7,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
13:00
ALO E5,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK
12-01-2019 12-01
10:45
Avanti/Flexcom F1,
Weidevogels F2
? - ? F-jeugd BK
12-01-2019 12-01
10:45
Avanti/Flexcom F2,
Dubbel Zes F1
? - ? F-jeugd BK
12-01-2019 12-01
13:15
Avanti/Flexcom F3,
Nieuwerkerk F8
? - ? F-jeugd BK
12-01-2019 12-01
11:00
VEO B1,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
12-01-2019 12-01
11:45
Avanti/Flexcom A5,
Maassluis A3
? - ? A-jeugd BK
12-01-2019 12-01
14:00
ALO A3,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK
12-01-2019 12-01
19:15
Avanti/Flexcom A6,
ZKV (Zu) A1
? - ? A-jeugd BK
12-01-2019 12-01
12:00
ONDO (G) D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
12-01-2019 12-01
12:55
Avanti/Flexcom B4,
Excelsior (D) B2
? - ? B-jeugd BK
12-01-2019 12-01
13:00
ONDO (G) B2,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK
12-01-2019 12-01
16:10
ALO B2,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK
12-01-2019 12-01
13:00
KOAG D2,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01
14:15
Avanti/Flexcom D4,
Dijkvogels D2
? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01
16:15
Avanti/Flexcom D2,
Phoenix D1
? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01
17:15
Avanti/Flexcom D5,
Valto D5
? - ? D-jeugd BK
12-01-2019 12-01
13:30
PKC/SWKGroep A2,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
12-01-2019 12-01
13:55
Avanti/Flexcom 10,
ONDO (G) 7
? - ? Senioren BK
12-01-2019 12-01
14:00
ONDO (G) 4,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK
12-01-2019 12-01
20:50
Avanti/Flexcom 9,
ODO 5
? - ? Senioren BK
12-01-2019 12-01
14:00
Excelsior (D) C2,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01
14:00
DES (D) C2,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01
15:05
Avanti/Flexcom C2,
Valto C2
? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01
15:15
Avanti/Flexcom C6,
Oranje Wit (D) C4
? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01
18:15
Avanti/Flexcom C4,
Excelsior (D) C1
? - ? C-jeugd BK
12-01-2019 12-01
15:30
Fortuna/Delta Logistiek C2,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
12-01-2019 12-01
15:45
Tempo B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
12-01-2019 12-01
16:05
Avanti/Flexcom A2,
Maassluis A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
12-01-2019 12-01
17:15
Avanti/Flexcom 4,
Atlas 2
? - ? Reserve 3e klasse
12-01-2019 12-01
18:15
Groen Geel 2,
Avanti/Flexcom 2
? - ? Reserve hoofdklasse
12-01-2019 12-01
18:30
Avanti/Flexcom 3,
Fiks 2
? - ? Reserve 1e klasse
12-01-2019 12-01
19:40
Avanti/Flexcom 5,
ODO 4
? - ? Reserve 4e klasse
12-01-2019 12-01
20:00
Groen Geel 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse

Week 3

DatumTijdThuisUitUitslag
18-01-2019 18-01 20:10Merwede/Multiplaat 6Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01 14:20Meervogels/Física 7Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01 19:30DES (D) 8Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01 20:40DES (D) 6Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01 09:00Olympia (S) F1Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK
19-01-2019 19-01 10:00ODO F4Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK
19-01-2019 19-01 12:00Achilles (Hg) F4Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK
19-01-2019 19-01 10:00Nieuwerkerk E10Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01 10:45Avanti/Flexcom E6KIOS (N) E5 ? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01 10:45Avanti/Flexcom E4KVS/Maritiem E4 ? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01 10:45Avanti/Flexcom E1Korbis E1 ? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01 13:15Avanti/Flexcom E7Maassluis E6 ? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01 13:15Avanti/Flexcom E3ODO E3 ? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01 11:00Maassluis C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01 13:00ONDO (G) C3Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01 14:30HKV/Ons Eibernest C1Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01 18:25Avanti/Flexcom C5Nexus C1 ? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01 19:25Avanti/Flexcom C3't Capproen C1 ? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01 11:45Avanti/Flexcom B2ODO B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
19-01-2019 19-01 12:00Phoenix A1Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
19-01-2019 19-01 12:00Olympia (S) B4Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01 14:15Avanti/Flexcom B3Valto B2 ? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01 15:15Avanti/Flexcom B5KOAG B3 ? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01 16:20Excelsior (D) B2Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01 12:45Avanti/Flexcom C1Tempo C2 ? - ? C-jeugd 1e klasse
19-01-2019 19-01 13:00Excelsior (D) A3Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK
19-01-2019 19-01 17:15Avanti/Flexcom A3Gemini A1 ? - ? A-jeugd BK
19-01-2019 19-01 19:50Avanti/Flexcom A4KCC/SO natural A4 ? - ? A-jeugd BK
19-01-2019 19-01 13:00ODO D1Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01 14:00Die Haghe D3Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01 15:00DES (D) D2Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01 16:15Avanti/Flexcom D3Vriendenschaar (B) D2 ? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01 13:55Avanti/Flexcom B1Sporting Delta B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
19-01-2019 19-01 15:20Avanti/Flexcom A1Nieuwerkerk A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
19-01-2019 19-01 16:55Avanti/Flexcom 2Nieuwerkerk 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
19-01-2019 19-01 17:35VEO 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
19-01-2019 19-01 18:30Avanti/Flexcom 1Nieuwerkerk 1 ? - ? Hoofdklasse
19-01-2019 19-01 18:30Excelsior (D) 6Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 4e klasse
DatumThuis, uitUitslag
18-01-2019 18-01
20:10
Merwede/Multiplaat 6,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01
14:20
Meervogels/Física 7,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01
19:30
DES (D) 8,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01
20:40
DES (D) 6,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK
19-01-2019 19-01
09:00
Olympia (S) F1,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK
19-01-2019 19-01
10:00
ODO F4,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK
19-01-2019 19-01
12:00
Achilles (Hg) F4,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK
19-01-2019 19-01
10:00
Nieuwerkerk E10,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01
10:45
Avanti/Flexcom E6,
KIOS (N) E5
? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01
10:45
Avanti/Flexcom E4,
KVS/Maritiem E4
? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01
10:45
Avanti/Flexcom E1,
Korbis E1
? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01
13:15
Avanti/Flexcom E7,
Maassluis E6
? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01
13:15
Avanti/Flexcom E3,
ODO E3
? - ? E-jeugd BK
19-01-2019 19-01
11:00
Maassluis C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01
13:00
ONDO (G) C3,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01
14:30
HKV/Ons Eibernest C1,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01
18:25
Avanti/Flexcom C5,
Nexus C1
? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01
19:25
Avanti/Flexcom C3,
't Capproen C1
? - ? C-jeugd BK
19-01-2019 19-01
11:45
Avanti/Flexcom B2,
ODO B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
19-01-2019 19-01
12:00
Phoenix A1,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
19-01-2019 19-01
12:00
Olympia (S) B4,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01
14:15
Avanti/Flexcom B3,
Valto B2
? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01
15:15
Avanti/Flexcom B5,
KOAG B3
? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01
16:20
Excelsior (D) B2,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK
19-01-2019 19-01
12:45
Avanti/Flexcom C1,
Tempo C2
? - ? C-jeugd 1e klasse
19-01-2019 19-01
13:00
Excelsior (D) A3,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK
19-01-2019 19-01
17:15
Avanti/Flexcom A3,
Gemini A1
? - ? A-jeugd BK
19-01-2019 19-01
19:50
Avanti/Flexcom A4,
KCC/SO natural A4
? - ? A-jeugd BK
19-01-2019 19-01
13:00
ODO D1,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01
14:00
Die Haghe D3,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01
15:00
DES (D) D2,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01
16:15
Avanti/Flexcom D3,
Vriendenschaar (B) D2
? - ? D-jeugd BK
19-01-2019 19-01
13:55
Avanti/Flexcom B1,
Sporting Delta B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
19-01-2019 19-01
15:20
Avanti/Flexcom A1,
Nieuwerkerk A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
19-01-2019 19-01
16:55
Avanti/Flexcom 2,
Nieuwerkerk 2
? - ? Reserve hoofdklasse
19-01-2019 19-01
17:35
VEO 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
19-01-2019 19-01
18:30
Avanti/Flexcom 1,
Nieuwerkerk 1
? - ? Hoofdklasse
19-01-2019 19-01
18:30
Excelsior (D) 6,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 4e klasse

Week 4

DatumTijdThuisUitUitslag
26-01-2019 26-01 09:00Meervogels/Física E5Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 09:00ONDO (G) E6Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 10:00Excelsior (D) E7Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 10:15VEO E1Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 10:45Avanti/Flexcom E5DES (D) E1 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 11:45Avanti/Flexcom E8DES (D) E2 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 13:00Futura E1Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01 10:00WION C1Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01 12:45Avanti/Flexcom C2Nikantes C1 ? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01 14:00ALO C1Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01 15:15Avanti/Flexcom C4GKV (H) C1 ? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01 10:00Fortuna/Delta Logistiek D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
26-01-2019 26-01 10:45Avanti/Flexcom F2KVS/Maritiem F2 ? - ? F-jeugd BK
26-01-2019 26-01 11:45Avanti/Flexcom F1Olympia (S) F1 ? - ? F-jeugd BK
26-01-2019 26-01 11:45Avanti/Flexcom F3ONDO (G) F5 ? - ? F-jeugd BK
26-01-2019 26-01 11:00Fortuna/Delta Logistiek B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
26-01-2019 26-01 12:00TOP/SolarCompleet C2Avanti/Flexcom C1 13 - 3 C-jeugd 1e klasse
26-01-2019 26-01 12:00Phoenix D2Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01 13:15Avanti/Flexcom D2ODO D1 ? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01 14:15Avanti/Flexcom D4Nikantes D1 ? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01 16:15Avanti/Flexcom D5ONDO (G) D6 ? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01 13:00Nieuwerkerk B2Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01 13:45Avanti/Flexcom B4Nikantes B1 ? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01 14:25Valto B3Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01 17:15Avanti/Flexcom B6KVS/Maritiem B3 ? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01 14:25Fortuna/Delta Logistiek A2Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
26-01-2019 26-01 14:45Avanti/Flexcom 10DES (D) 7 ? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01 15:40Achilles (Hg) 7Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01 16:15Valto 6Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01 19:25Avanti/Flexcom 9Meervogels/Física 6 ? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01 20:45Avanti/Flexcom 7DSO (K) 3 ? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01 15:00IJsselvogels A2Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK
26-01-2019 26-01 18:15Avanti/Flexcom A6NIO A2 ? - ? A-jeugd BK
26-01-2019 26-01 15:05Dijkvogels B1Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
26-01-2019 26-01 15:30PKC/SWKGroep 3Avanti/Flexcom 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
26-01-2019 26-01 16:00Avanti/Flexcom 4Excelsior (D) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
26-01-2019 26-01 17:10Avanti/Flexcom A2ALO A1 ? - ? A-jeugd 2e klasse
26-01-2019 26-01 18:25Avanti/Flexcom 3Twist 2 ? - ? Reserve 1e klasse
26-01-2019 26-01 19:35Avanti/Flexcom 5KVS/Maritiem 7 ? - ? Reserve 4e klasse
26-01-2019 26-01 20:20SDO/BlijWerkt 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
26-01-2019 26-01
09:00
Meervogels/Física E5,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
09:00
ONDO (G) E6,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
10:00
Excelsior (D) E7,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
10:15
VEO E1,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
10:45
Avanti/Flexcom E5,
DES (D) E1
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
11:45
Avanti/Flexcom E8,
DES (D) E2
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
13:00
Futura E1,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK
26-01-2019 26-01
10:00
WION C1,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01
12:45
Avanti/Flexcom C2,
Nikantes C1
? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01
14:00
ALO C1,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01
15:15
Avanti/Flexcom C4,
GKV (H) C1
? - ? C-jeugd BK
26-01-2019 26-01
10:00
Fortuna/Delta Logistiek D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
26-01-2019 26-01
10:45
Avanti/Flexcom F2,
KVS/Maritiem F2
? - ? F-jeugd BK
26-01-2019 26-01
11:45
Avanti/Flexcom F1,
Olympia (S) F1
? - ? F-jeugd BK
26-01-2019 26-01
11:45
Avanti/Flexcom F3,
ONDO (G) F5
? - ? F-jeugd BK
26-01-2019 26-01
11:00
Fortuna/Delta Logistiek B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
26-01-2019 26-01
12:00
TOP/SolarCompleet C2,
Avanti/Flexcom C1
13 - 3 C-jeugd 1e klasse
26-01-2019 26-01
12:00
Phoenix D2,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01
13:15
Avanti/Flexcom D2,
ODO D1
? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01
14:15
Avanti/Flexcom D4,
Nikantes D1
? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01
16:15
Avanti/Flexcom D5,
ONDO (G) D6
? - ? D-jeugd BK
26-01-2019 26-01
13:00
Nieuwerkerk B2,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01
13:45
Avanti/Flexcom B4,
Nikantes B1
? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01
14:25
Valto B3,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01
17:15
Avanti/Flexcom B6,
KVS/Maritiem B3
? - ? B-jeugd BK
26-01-2019 26-01
14:25
Fortuna/Delta Logistiek A2,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
26-01-2019 26-01
14:45
Avanti/Flexcom 10,
DES (D) 7
? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01
15:40
Achilles (Hg) 7,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01
16:15
Valto 6,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01
19:25
Avanti/Flexcom 9,
Meervogels/Física 6
? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01
20:45
Avanti/Flexcom 7,
DSO (K) 3
? - ? Senioren BK
26-01-2019 26-01
15:00
IJsselvogels A2,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK
26-01-2019 26-01
18:15
Avanti/Flexcom A6,
NIO A2
? - ? A-jeugd BK
26-01-2019 26-01
15:05
Dijkvogels B1,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
26-01-2019 26-01
15:30
PKC/SWKGroep 3,
Avanti/Flexcom 2
? - ? Reserve hoofdklasse
26-01-2019 26-01
16:00
Avanti/Flexcom 4,
Excelsior (D) 5
? - ? Reserve 3e klasse
26-01-2019 26-01
17:10
Avanti/Flexcom A2,
ALO A1
? - ? A-jeugd 2e klasse
26-01-2019 26-01
18:25
Avanti/Flexcom 3,
Twist 2
? - ? Reserve 1e klasse
26-01-2019 26-01
19:35
Avanti/Flexcom 5,
KVS/Maritiem 7
? - ? Reserve 4e klasse
26-01-2019 26-01
20:20
SDO/BlijWerkt 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse

Week 5

DatumTijdThuisUitUitslag
01-02-2019 01-02 21:00Fortuna/Delta Logistiek 6Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK
02-02-2019 02-02 18:20Nieuwerkerk 7Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK
02-02-2019 02-02 19:40ONDO (G) 7Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK
02-02-2019 02-02 10:00Excelsior (D) E6Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 10:05Dubbel Zes E3Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 10:45Avanti/Flexcom E5Excelsior (D) E4 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 11:00ODO E1Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 11:15Refleks E4Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 12:00Fortuna/Delta Logistiek E2Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 12:00Weidevogels E2Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 13:15Avanti/Flexcom E8ONDO (G) E11 ? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02 10:15Refleks D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
02-02-2019 02-02 10:45Avanti/Flexcom F1Sperwers F1 ? - ? F-jeugd BK
02-02-2019 02-02 10:45Avanti/Flexcom F3Vitesse (Ba) F2 ? - ? F-jeugd BK
02-02-2019 02-02 11:00LYNX F1Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK
02-02-2019 02-02 11:00IJsselvogels D2Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02 11:05Dijkvogels D1Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02 14:15Avanti/Flexcom D5Excelsior (D) D4 ? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02 16:15Avanti/Flexcom D4ONDO (G) D5 ? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02 11:45Avanti/Flexcom A2Valto A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
02-02-2019 02-02 13:00ONDO (G) C2Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02 15:30Avanti/Flexcom C2Die Haghe C2 ? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02 16:30Avanti/Flexcom C3Fortuna/Delta Logistiek C3 ? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02 17:15Avanti/Flexcom C6Weidevogels C2 ? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02 18:15Avanti/Flexcom C5Maassluis C3 ? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02 13:05Avanti/Flexcom B1Maassluis B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
02-02-2019 02-02 13:30Achilles (Hg) C1Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
02-02-2019 02-02 14:20Avanti/Flexcom A4Achilles (Hg) A3 ? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02 17:15NIO A2Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02 18:10DES (D) A2Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02 18:30Avanti/Flexcom A5Dubbel Zes A1 ? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02 15:00Valto A1Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
02-02-2019 02-02 15:15Avanti/Flexcom B6ONDO (G) B5 ? - ? B-jeugd BK
02-02-2019 02-02 17:30Avanti/Flexcom B2Dubbel Zes B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
02-02-2019 02-02 18:30DSC 2Avanti/Flexcom 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
02-02-2019 02-02 19:40Avanti/Flexcom 5Valto 5 ? - ? Reserve 4e klasse
02-02-2019 02-02 20:30DSC 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
02-02-2019 02-02 20:50Avanti/Flexcom 4Valto 4 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
01-02-2019 01-02
21:00
Fortuna/Delta Logistiek 6,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK
02-02-2019 02-02
18:20
Nieuwerkerk 7,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK
02-02-2019 02-02
19:40
ONDO (G) 7,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK
02-02-2019 02-02
10:00
Excelsior (D) E6,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
10:05
Dubbel Zes E3,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
10:45
Avanti/Flexcom E5,
Excelsior (D) E4
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
11:00
ODO E1,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
11:15
Refleks E4,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
12:00
Fortuna/Delta Logistiek E2,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
12:00
Weidevogels E2,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
13:15
Avanti/Flexcom E8,
ONDO (G) E11
? - ? E-jeugd BK
02-02-2019 02-02
10:15
Refleks D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
02-02-2019 02-02
10:45
Avanti/Flexcom F1,
Sperwers F1
? - ? F-jeugd BK
02-02-2019 02-02
10:45
Avanti/Flexcom F3,
Vitesse (Ba) F2
? - ? F-jeugd BK
02-02-2019 02-02
11:00
LYNX F1,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK
02-02-2019 02-02
11:00
IJsselvogels D2,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02
11:05
Dijkvogels D1,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02
14:15
Avanti/Flexcom D5,
Excelsior (D) D4
? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02
16:15
Avanti/Flexcom D4,
ONDO (G) D5
? - ? D-jeugd BK
02-02-2019 02-02
11:45
Avanti/Flexcom A2,
Valto A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
02-02-2019 02-02
13:00
ONDO (G) C2,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02
15:30
Avanti/Flexcom C2,
Die Haghe C2
? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02
16:30
Avanti/Flexcom C3,
Fortuna/Delta Logistiek C3
? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02
17:15
Avanti/Flexcom C6,
Weidevogels C2
? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02
18:15
Avanti/Flexcom C5,
Maassluis C3
? - ? C-jeugd BK
02-02-2019 02-02
13:05
Avanti/Flexcom B1,
Maassluis B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
02-02-2019 02-02
13:30
Achilles (Hg) C1,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
02-02-2019 02-02
14:20
Avanti/Flexcom A4,
Achilles (Hg) A3
? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02
17:15
NIO A2,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02
18:10
DES (D) A2,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02
18:30
Avanti/Flexcom A5,
Dubbel Zes A1
? - ? A-jeugd BK
02-02-2019 02-02
15:00
Valto A1,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
02-02-2019 02-02
15:15
Avanti/Flexcom B6,
ONDO (G) B5
? - ? B-jeugd BK
02-02-2019 02-02
17:30
Avanti/Flexcom B2,
Dubbel Zes B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
02-02-2019 02-02
18:30
DSC 2,
Avanti/Flexcom 2
? - ? Reserve hoofdklasse
02-02-2019 02-02
19:40
Avanti/Flexcom 5,
Valto 5
? - ? Reserve 4e klasse
02-02-2019 02-02
20:30
DSC 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse
02-02-2019 02-02
20:50
Avanti/Flexcom 4,
Valto 4
? - ? Reserve 3e klasse

Week 6

DatumTijdThuisUitUitslag
09-02-2019 09-02 09:00Dijkvogels E3Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 10:45Avanti/Flexcom E2ONDO (G) E2 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 10:45Avanti/Flexcom E6Valto E5 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 10:45Avanti/Flexcom E4ALO E4 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 11:15Valto E6Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 11:45Avanti/Flexcom E1Phoenix E1 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 11:45Avanti/Flexcom E3Fortuna/Delta Logistiek E4 ? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02 09:00Vitesse (Ba) F2Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK
09-02-2019 09-02 11:45Avanti/Flexcom F2Refleks F2 ? - ? F-jeugd BK
09-02-2019 09-02 09:10Trekvogels C1Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK
09-02-2019 09-02 10:15Refleks C2Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK
09-02-2019 09-02 13:15Avanti/Flexcom C4ODO C1 ? - ? C-jeugd BK
09-02-2019 09-02 11:00WION B1Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02 12:00Meervogels/Física B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02 16:15Avanti/Flexcom B5KCC/SO natural B3 ? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02 18:45Weidevogels B2Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02 11:25TOP/SolarCompleet B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
09-02-2019 09-02 12:15Juliana 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
09-02-2019 09-02 12:45Avanti/Flexcom C1KVS/Maritiem C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
09-02-2019 09-02 13:15Valto D3Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK
09-02-2019 09-02 14:15Avanti/Flexcom D2Fortuna/Delta Logistiek D3 ? - ? D-jeugd BK
09-02-2019 09-02 15:15Avanti/Flexcom D3Nieuwerkerk D3 ? - ? D-jeugd BK
09-02-2019 09-02 13:45Avanti/Flexcom D1Die Haghe D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
09-02-2019 09-02 14:00Paal Centraal 5Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02 18:25Avanti/Flexcom 6Valto 9 ? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02 19:30Avanti/Flexcom 7PKC/SWKGroep 7 ? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02 20:40Avanti/Flexcom 8Fortuna/Delta Logistiek 6 ? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02 14:55Avanti/Flexcom A1Tempo A2 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
09-02-2019 09-02 15:15Paal Centraal 3Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 4e klasse
09-02-2019 09-02 16:30Avanti/Flexcom 2TOP/SolarCompleet 3 ? - ? Reserve hoofdklasse
09-02-2019 09-02 16:30DES (D) 5Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 3e klasse
09-02-2019 09-02 17:15Avanti/Flexcom A3Olympia (S) A2 ? - ? A-jeugd BK
09-02-2019 09-02 18:00Phoenix A3Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK
09-02-2019 09-02 18:10Avanti/Flexcom 1Tempo 1 ? - ? Hoofdklasse
09-02-2019 09-02 19:00VEO A2Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
DatumThuis, uitUitslag
09-02-2019 09-02
09:00
Dijkvogels E3,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
10:45
Avanti/Flexcom E2,
ONDO (G) E2
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
10:45
Avanti/Flexcom E6,
Valto E5
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
10:45
Avanti/Flexcom E4,
ALO E4
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
11:15
Valto E6,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
11:45
Avanti/Flexcom E1,
Phoenix E1
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
11:45
Avanti/Flexcom E3,
Fortuna/Delta Logistiek E4
? - ? E-jeugd BK
09-02-2019 09-02
09:00
Vitesse (Ba) F2,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK
09-02-2019 09-02
11:45
Avanti/Flexcom F2,
Refleks F2
? - ? F-jeugd BK
09-02-2019 09-02
09:10
Trekvogels C1,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK
09-02-2019 09-02
10:15
Refleks C2,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK
09-02-2019 09-02
13:15
Avanti/Flexcom C4,
ODO C1
? - ? C-jeugd BK
09-02-2019 09-02
11:00
WION B1,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02
12:00
Meervogels/Física B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02
16:15
Avanti/Flexcom B5,
KCC/SO natural B3
? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02
18:45
Weidevogels B2,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK
09-02-2019 09-02
11:25
TOP/SolarCompleet B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
09-02-2019 09-02
12:15
Juliana 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
09-02-2019 09-02
12:45
Avanti/Flexcom C1,
KVS/Maritiem C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
09-02-2019 09-02
13:15
Valto D3,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK
09-02-2019 09-02
14:15
Avanti/Flexcom D2,
Fortuna/Delta Logistiek D3
? - ? D-jeugd BK
09-02-2019 09-02
15:15
Avanti/Flexcom D3,
Nieuwerkerk D3
? - ? D-jeugd BK
09-02-2019 09-02
13:45
Avanti/Flexcom D1,
Die Haghe D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
09-02-2019 09-02
14:00
Paal Centraal 5,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02
18:25
Avanti/Flexcom 6,
Valto 9
? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02
19:30
Avanti/Flexcom 7,
PKC/SWKGroep 7
? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02
20:40
Avanti/Flexcom 8,
Fortuna/Delta Logistiek 6
? - ? Senioren BK
09-02-2019 09-02
14:55
Avanti/Flexcom A1,
Tempo A2
? - ? A-jeugd overgangsklasse
09-02-2019 09-02
15:15
Paal Centraal 3,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 4e klasse
09-02-2019 09-02
16:30
Avanti/Flexcom 2,
TOP/SolarCompleet 3
? - ? Reserve hoofdklasse
09-02-2019 09-02
16:30
DES (D) 5,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 3e klasse
09-02-2019 09-02
17:15
Avanti/Flexcom A3,
Olympia (S) A2
? - ? A-jeugd BK
09-02-2019 09-02
18:00
Phoenix A3,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK
09-02-2019 09-02
18:10
Avanti/Flexcom 1,
Tempo 1
? - ? Hoofdklasse
09-02-2019 09-02
19:00
VEO A2,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 2e klasse

Week 7

DatumTijdThuisUitUitslag
16-02-2019 16-02 10:00Die Haghe E3Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02 10:15Valto E1Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02 10:55RWA E2Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02 11:15Valto E4Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02 11:15Valto E5Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02 10:00Dijkvogels F3Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK
16-02-2019 16-02 13:30HKV/Ons Eibernest F2Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK
16-02-2019 16-02 10:15Refleks C1Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
16-02-2019 16-02 10:45Avanti/Flexcom B4Olympia (S) B3 ? - ? B-jeugd BK
16-02-2019 16-02 13:45Avanti/Flexcom B5ODO B2 ? - ? B-jeugd BK
16-02-2019 16-02 15:40Twist B1Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK
16-02-2019 16-02 11:45Avanti/Flexcom B2DES (D) B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
16-02-2019 16-02 12:00Vriendenschaar (B) A2Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK
16-02-2019 16-02 14:45Avanti/Flexcom A5GKV (H) A1 ? - ? A-jeugd BK
16-02-2019 16-02 16:10ONDO (G) A4Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK
16-02-2019 16-02 12:45Avanti/Flexcom D1Achilles (Hg) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
16-02-2019 16-02 13:00Nieuwerkerk D4Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK
16-02-2019 16-02 13:15Avanti/Flexcom D4Fortuna/Delta Logistiek D5 ? - ? D-jeugd BK
16-02-2019 16-02 14:00Fortuna/Delta Logistiek C4Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02 14:15Avanti/Flexcom C5OZC C2 ? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02 15:15Avanti/Flexcom C2Olympia (S) C1 ? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02 15:15Valto C4Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02 14:30KVS/Maritiem A1Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
16-02-2019 16-02 15:55Avanti/Flexcom 5Weidevogels 4 ? - ? Reserve 4e klasse
16-02-2019 16-02 16:05Dijkvogels 4Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK
16-02-2019 16-02 19:40ONDO (G) 6Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK
16-02-2019 16-02 20:40Avanti/Flexcom 8Excelsior (D) 8 ? - ? Senioren BK
16-02-2019 16-02 17:05Avanti/Flexcom A2Dijkvogels A1 ? - ? A-jeugd 2e klasse
16-02-2019 16-02 17:35KVS/Maritiem 2Avanti/Flexcom 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
16-02-2019 16-02 17:45KCC/SO natural B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-02-2019 16-02 18:20Avanti/Flexcom 3Oranje Wit (D) 2 ? - ? Reserve 1e klasse
16-02-2019 16-02 19:15Meervogels/Física 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
16-02-2019 16-02 19:30Avanti/Flexcom 4KZ Danaïden 2 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
16-02-2019 16-02
10:00
Die Haghe E3,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02
10:15
Valto E1,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02
10:55
RWA E2,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02
11:15
Valto E4,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02
11:15
Valto E5,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK
16-02-2019 16-02
10:00
Dijkvogels F3,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK
16-02-2019 16-02
13:30
HKV/Ons Eibernest F2,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK
16-02-2019 16-02
10:15
Refleks C1,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
16-02-2019 16-02
10:45
Avanti/Flexcom B4,
Olympia (S) B3
? - ? B-jeugd BK
16-02-2019 16-02
13:45
Avanti/Flexcom B5,
ODO B2
? - ? B-jeugd BK
16-02-2019 16-02
15:40
Twist B1,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK
16-02-2019 16-02
11:45
Avanti/Flexcom B2,
DES (D) B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
16-02-2019 16-02
12:00
Vriendenschaar (B) A2,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK
16-02-2019 16-02
14:45
Avanti/Flexcom A5,
GKV (H) A1
? - ? A-jeugd BK
16-02-2019 16-02
16:10
ONDO (G) A4,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK
16-02-2019 16-02
12:45
Avanti/Flexcom D1,
Achilles (Hg) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
16-02-2019 16-02
13:00
Nieuwerkerk D4,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK
16-02-2019 16-02
13:15
Avanti/Flexcom D4,
Fortuna/Delta Logistiek D5
? - ? D-jeugd BK
16-02-2019 16-02
14:00
Fortuna/Delta Logistiek C4,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02
14:15
Avanti/Flexcom C5,
OZC C2
? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02
15:15
Avanti/Flexcom C2,
Olympia (S) C1
? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02
15:15
Valto C4,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK
16-02-2019 16-02
14:30
KVS/Maritiem A1,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
16-02-2019 16-02
15:55
Avanti/Flexcom 5,
Weidevogels 4
? - ? Reserve 4e klasse
16-02-2019 16-02
16:05
Dijkvogels 4,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK
16-02-2019 16-02
19:40
ONDO (G) 6,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK
16-02-2019 16-02
20:40
Avanti/Flexcom 8,
Excelsior (D) 8
? - ? Senioren BK
16-02-2019 16-02
17:05
Avanti/Flexcom A2,
Dijkvogels A1
? - ? A-jeugd 2e klasse
16-02-2019 16-02
17:35
KVS/Maritiem 2,
Avanti/Flexcom 2
? - ? Reserve hoofdklasse
16-02-2019 16-02
17:45
KCC/SO natural B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-02-2019 16-02
18:20
Avanti/Flexcom 3,
Oranje Wit (D) 2
? - ? Reserve 1e klasse
16-02-2019 16-02
19:15
Meervogels/Física 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse
16-02-2019 16-02
19:30
Avanti/Flexcom 4,
KZ Danaïden 2
? - ? Reserve 3e klasse

Week 8

DatumTijdThuisUitUitslag
23-02-2019 23-02 09:00KVS/Maritiem F2Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK
23-02-2019 23-02 10:00ZKV (Zu) F1Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK
23-02-2019 23-02 10:00Phoenix E3Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK
DatumThuis, uitUitslag
23-02-2019 23-02
09:00
KVS/Maritiem F2,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK
23-02-2019 23-02
10:00
ZKV (Zu) F1,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK
23-02-2019 23-02
10:00
Phoenix E3,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK

Week 9

DatumTijdThuisUitUitslag
02-03-2019 02-03 10:00Nieuwerkerk F8Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK
02-03-2019 02-03 13:00DES (D) B2Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK
02-03-2019 02-03 15:00Nieuwerkerk B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK
02-03-2019 02-03 15:00KCR C2Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK
02-03-2019 02-03 15:10Avanti/Flexcom B1Fortuna/Delta Logistiek B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
02-03-2019 02-03 16:40Avanti/Flexcom 2PKC/SWKGroep 3 ? - ? Reserve hoofdklasse
02-03-2019 02-03 18:20Avanti/Flexcom 1SDO/BlijWerkt 1 ? - ? Hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
02-03-2019 02-03
10:00
Nieuwerkerk F8,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK
02-03-2019 02-03
13:00
DES (D) B2,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK
02-03-2019 02-03
15:00
Nieuwerkerk B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK
02-03-2019 02-03
15:00
KCR C2,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK
02-03-2019 02-03
15:10
Avanti/Flexcom B1,
Fortuna/Delta Logistiek B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
02-03-2019 02-03
16:40
Avanti/Flexcom 2,
PKC/SWKGroep 3
? - ? Reserve hoofdklasse
02-03-2019 02-03
18:20
Avanti/Flexcom 1,
SDO/BlijWerkt 1
? - ? Hoofdklasse

Week 10

DatumTijdThuisUitUitslag
09-03-2019 09-03 10:00Avanti/Flexcom C6Valto C4 ? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03 10:10Vitesse (Ba) C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03 15:00Avanti/Flexcom C4Twist C1 ? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03 15:50Fortuna/Delta Logistiek C3Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03 10:00Maassluis D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
09-03-2019 09-03 10:45Avanti/Flexcom E5Nexus E1 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 10:45Avanti/Flexcom E6HKV/Ons Eibernest E3 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 10:45Avanti/Flexcom E7Meervogels/Física E4 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 11:45Avanti/Flexcom E2Refleks E2 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 11:45Avanti/Flexcom E3Weidevogels E2 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 12:45Avanti/Flexcom E4Dijkvogels E2 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 12:45Avanti/Flexcom E1Nieuwerkerk E2 ? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03 11:00Avanti/Flexcom B6VEO B2 ? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03 12:00Avanti/Flexcom B3Phoenix B1 ? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03 12:10Achilles (Hg) B2Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03 17:45KOAG B4Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03 11:15KCC/SO natural D2Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK
09-03-2019 09-03 13:00Avanti/Flexcom D2OZC D1 ? - ? D-jeugd BK
09-03-2019 09-03 14:00Avanti/Flexcom D5Weidevogels D2 ? - ? D-jeugd BK
09-03-2019 09-03 11:45Avanti/Flexcom F1ONDO (G) F6 ? - ? F-jeugd BK
09-03-2019 09-03 12:45Avanti/Flexcom F3Fortuna/Delta Logistiek F6 ? - ? F-jeugd BK
09-03-2019 09-03 12:15Twist A2Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK
09-03-2019 09-03 15:20WION A1Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK
09-03-2019 09-03 18:20Avanti/Flexcom A3Refleks A2 ? - ? A-jeugd BK
09-03-2019 09-03 13:45Avanti/Flexcom 10Weidevogels 5 ? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03 15:35NIO 3Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03 16:00Avanti/Flexcom 9Excelsior (D) 7 ? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03 16:45Paal Centraal 4Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03 17:10Avanti/Flexcom 6KOAG 5 ? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03 14:10Weidevogels B1Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
09-03-2019 09-03 15:05Avanti/Flexcom B1Die Haghe B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
09-03-2019 09-03 15:30OZC 2Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 3e klasse
09-03-2019 09-03 16:00PKC/SWKGroep 4Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
09-03-2019 09-03 16:25KVS/Maritiem A2Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
09-03-2019 09-03 16:35Avanti/Flexcom A1Die Haghe A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
09-03-2019 09-03 18:15Avanti/Flexcom 2Sporting Delta 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
09-03-2019 09-03 20:00Avanti/Flexcom 1TOP (A) 1 ? - ? Hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
09-03-2019 09-03
10:00
Avanti/Flexcom C6,
Valto C4
? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03
10:10
Vitesse (Ba) C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03
15:00
Avanti/Flexcom C4,
Twist C1
? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03
15:50
Fortuna/Delta Logistiek C3,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK
09-03-2019 09-03
10:00
Maassluis D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
09-03-2019 09-03
10:45
Avanti/Flexcom E5,
Nexus E1
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
10:45
Avanti/Flexcom E6,
HKV/Ons Eibernest E3
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
10:45
Avanti/Flexcom E7,
Meervogels/Física E4
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
11:45
Avanti/Flexcom E2,
Refleks E2
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
11:45
Avanti/Flexcom E3,
Weidevogels E2
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
12:45
Avanti/Flexcom E4,
Dijkvogels E2
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
12:45
Avanti/Flexcom E1,
Nieuwerkerk E2
? - ? E-jeugd BK
09-03-2019 09-03
11:00
Avanti/Flexcom B6,
VEO B2
? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03
12:00
Avanti/Flexcom B3,
Phoenix B1
? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03
12:10
Achilles (Hg) B2,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03
17:45
KOAG B4,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK
09-03-2019 09-03
11:15
KCC/SO natural D2,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK
09-03-2019 09-03
13:00
Avanti/Flexcom D2,
OZC D1
? - ? D-jeugd BK
09-03-2019 09-03
14:00
Avanti/Flexcom D5,
Weidevogels D2
? - ? D-jeugd BK
09-03-2019 09-03
11:45
Avanti/Flexcom F1,
ONDO (G) F6
? - ? F-jeugd BK
09-03-2019 09-03
12:45
Avanti/Flexcom F3,
Fortuna/Delta Logistiek F6
? - ? F-jeugd BK
09-03-2019 09-03
12:15
Twist A2,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK
09-03-2019 09-03
15:20
WION A1,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK
09-03-2019 09-03
18:20
Avanti/Flexcom A3,
Refleks A2
? - ? A-jeugd BK
09-03-2019 09-03
13:45
Avanti/Flexcom 10,
Weidevogels 5
? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03
15:35
NIO 3,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03
16:00
Avanti/Flexcom 9,
Excelsior (D) 7
? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03
16:45
Paal Centraal 4,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03
17:10
Avanti/Flexcom 6,
KOAG 5
? - ? Senioren BK
09-03-2019 09-03
14:10
Weidevogels B1,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
09-03-2019 09-03
15:05
Avanti/Flexcom B1,
Die Haghe B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
09-03-2019 09-03
15:30
OZC 2,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 3e klasse
09-03-2019 09-03
16:00
PKC/SWKGroep 4,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
09-03-2019 09-03
16:25
KVS/Maritiem A2,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
09-03-2019 09-03
16:35
Avanti/Flexcom A1,
Die Haghe A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
09-03-2019 09-03
18:15
Avanti/Flexcom 2,
Sporting Delta 2
? - ? Reserve hoofdklasse
09-03-2019 09-03
20:00
Avanti/Flexcom 1,
TOP (A) 1
? - ? Hoofdklasse

Week 11

DatumTijdThuisUitUitslag
16-03-2019 16-03 09:00Avanti/Flexcom E7Excelsior (D) E7 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 10:00Pernix E5Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 10:45Avanti/Flexcom E2ALO E5 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 10:45Avanti/Flexcom E6KVS/Maritiem E5 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 11:45Avanti/Flexcom E4ODO E4 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 11:45Avanti/Flexcom E1Excelsior (D) E1 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 11:45Avanti/Flexcom E3VEO E1 ? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03 09:05Excelsior (D) C1Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03 11:00Avanti/Flexcom C5Excelsior (D) C2 ? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03 12:00Avanti/Flexcom C3DES (D) C2 ? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03 14:00Oranje Wit (D) C4Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03 14:10Valto C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03 10:00Avanti/Flexcom D3KOAG D2 ? - ? D-jeugd BK
16-03-2019 16-03 11:10Dijkvogels D2Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK
16-03-2019 16-03 12:15Valto D5Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK
16-03-2019 16-03 10:45Avanti/Flexcom F1Dijkvogels F3 ? - ? F-jeugd BK
16-03-2019 16-03 11:05Dubbel Zes F1Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK
16-03-2019 16-03 12:00ZKV (Zu) A1Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03 14:00Avanti/Flexcom A3Meervogels/Física A3 ? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03 14:25Maassluis A3Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03 15:10Avanti/Flexcom A4ALO A3 ? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03 12:45Avanti/Flexcom B2VEO B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
16-03-2019 16-03 13:00Avanti/Flexcom B5ALO B2 ? - ? B-jeugd BK
16-03-2019 16-03 16:20Avanti/Flexcom B3ONDO (G) B2 ? - ? B-jeugd BK
16-03-2019 16-03 18:00ONDO (G) B4Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK
16-03-2019 16-03 13:45Avanti/Flexcom C1Fortuna/Delta Logistiek C2 ? - ? C-jeugd 1e klasse
16-03-2019 16-03 14:45Avanti/Flexcom D1ONDO (G) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
16-03-2019 16-03 14:50Fiks 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
16-03-2019 16-03 15:35Valto 7Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03 15:45Avanti/Flexcom 6Meervogels/Física 5 ? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03 17:20Avanti/Flexcom 7Albatros 8 ? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03 17:25ODO 5Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03 20:00Avanti/Flexcom 8ONDO (G) 4 ? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03 15:45Maassluis A2Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
16-03-2019 16-03 16:35Atlas 2Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 3e klasse
16-03-2019 16-03 17:05Avanti/Flexcom B1Tempo B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-03-2019 16-03 18:30Avanti/Flexcom A1PKC/SWKGroep A2 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
16-03-2019 16-03 18:40ODO 4Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 4e klasse
DatumThuis, uitUitslag
16-03-2019 16-03
09:00
Avanti/Flexcom E7,
Excelsior (D) E7
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
10:00
Pernix E5,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
10:45
Avanti/Flexcom E2,
ALO E5
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
10:45
Avanti/Flexcom E6,
KVS/Maritiem E5
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
11:45
Avanti/Flexcom E4,
ODO E4
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
11:45
Avanti/Flexcom E1,
Excelsior (D) E1
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
11:45
Avanti/Flexcom E3,
VEO E1
? - ? E-jeugd BK
16-03-2019 16-03
09:05
Excelsior (D) C1,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03
11:00
Avanti/Flexcom C5,
Excelsior (D) C2
? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03
12:00
Avanti/Flexcom C3,
DES (D) C2
? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03
14:00
Oranje Wit (D) C4,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03
14:10
Valto C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK
16-03-2019 16-03
10:00
Avanti/Flexcom D3,
KOAG D2
? - ? D-jeugd BK
16-03-2019 16-03
11:10
Dijkvogels D2,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK
16-03-2019 16-03
12:15
Valto D5,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK
16-03-2019 16-03
10:45
Avanti/Flexcom F1,
Dijkvogels F3
? - ? F-jeugd BK
16-03-2019 16-03
11:05
Dubbel Zes F1,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK
16-03-2019 16-03
12:00
ZKV (Zu) A1,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03
14:00
Avanti/Flexcom A3,
Meervogels/Física A3
? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03
14:25
Maassluis A3,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03
15:10
Avanti/Flexcom A4,
ALO A3
? - ? A-jeugd BK
16-03-2019 16-03
12:45
Avanti/Flexcom B2,
VEO B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
16-03-2019 16-03
13:00
Avanti/Flexcom B5,
ALO B2
? - ? B-jeugd BK
16-03-2019 16-03
16:20
Avanti/Flexcom B3,
ONDO (G) B2
? - ? B-jeugd BK
16-03-2019 16-03
18:00
ONDO (G) B4,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK
16-03-2019 16-03
13:45
Avanti/Flexcom C1,
Fortuna/Delta Logistiek C2
? - ? C-jeugd 1e klasse
16-03-2019 16-03
14:45
Avanti/Flexcom D1,
ONDO (G) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
16-03-2019 16-03
14:50
Fiks 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
16-03-2019 16-03
15:35
Valto 7,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03
15:45
Avanti/Flexcom 6,
Meervogels/Física 5
? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03
17:20
Avanti/Flexcom 7,
Albatros 8
? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03
17:25
ODO 5,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03
20:00
Avanti/Flexcom 8,
ONDO (G) 4
? - ? Senioren BK
16-03-2019 16-03
15:45
Maassluis A2,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
16-03-2019 16-03
16:35
Atlas 2,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 3e klasse
16-03-2019 16-03
17:05
Avanti/Flexcom B1,
Tempo B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-03-2019 16-03
18:30
Avanti/Flexcom A1,
PKC/SWKGroep A2
? - ? A-jeugd overgangsklasse
16-03-2019 16-03
18:40
ODO 4,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 4e klasse
Back To Top