skip to Main Content
12-10#scheidsbedankt

Week 45

DatumTijdThuisUitUitslag
11-11-2017 11-11 09:00Avanti (P) E9Fortuna/Delta Logistiek E8 ? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 10:45Avanti (P) E8ONDO (G) E7 ? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 10:45Avanti (P) E1IJsselvogels E1 ? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 14:10Futura E3Avanti (P) E4 ? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11 10:00Avanti (P) C2Weidevogels C1 ? - ? C-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11 10:45Avanti (P) F1Korbis F2 ? - ? F-jeugd BK
11-11-2017 11-11 11:00Avanti (P) C3Valto C3 ? - ? C-jeugd BK
11-11-2017 11-11 11:45Avanti (P) C4Vitesse (Ba) C4 ? - ? C-jeugd BK
11-11-2017 11-11 12:45Avanti (P) C5Dijkvogels C2 ? - ? C-jeugd BK
11-11-2017 11-11 11:45Avanti (P) D3ALO D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 12:45Avanti (P) D5Die Haghe D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11 12:00Avanti (P) B3Luno B1 ? - ? B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 13:00Avanti (P) B5KOAG B4 ? - ? B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 14:00Avanti (P) B6ONDO (G) B4 ? - ? B-jeugd BK
11-11-2017 11-11 13:45Avanti (P) A2De Meervogels A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11 14:55Avanti (P) 5DES (D) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
11-11-2017 11-11 15:00Avanti (P) A6't Capproen A1 ? - ? A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 16:10Avanti (P) A3Thor (R) A1 ? - ? A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11 16:05Avanti (P) 6ONDO (G) 5 ? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11 17:15Avanti (P) 8Tempo 6 ? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11 17:20Avanti (P) 12Gemini 3 ? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11 18:25Avanti (P) 9Twist 6 ? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11 19:35Avanti (P) 10Tempo 9 ? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11 17:50KCC/SO natural 2Avanti (P) 2 ? - ? Reserve Korfbal League
11-11-2017 11-11 19:35KCC/SO natural 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
11-11-2017 11-11
09:00
Avanti (P) E9,
Fortuna/Delta Logistiek E8
? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11
10:45
Avanti (P) E8,
ONDO (G) E7
? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11
10:45
Avanti (P) E1,
IJsselvogels E1
? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11
14:10
Futura E3,
Avanti (P) E4
? - ? E-jeugd BK
11-11-2017 11-11
10:00
Avanti (P) C2,
Weidevogels C1
? - ? C-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11
10:45
Avanti (P) F1,
Korbis F2
? - ? F-jeugd BK
11-11-2017 11-11
11:00
Avanti (P) C3,
Valto C3
? - ? C-jeugd BK
11-11-2017 11-11
11:45
Avanti (P) C4,
Vitesse (Ba) C4
? - ? C-jeugd BK
11-11-2017 11-11
12:45
Avanti (P) C5,
Dijkvogels C2
? - ? C-jeugd BK
11-11-2017 11-11
11:45
Avanti (P) D3,
ALO D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11
12:45
Avanti (P) D5,
Die Haghe D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
11-11-2017 11-11
12:00
Avanti (P) B3,
Luno B1
? - ? B-jeugd BK
11-11-2017 11-11
13:00
Avanti (P) B5,
KOAG B4
? - ? B-jeugd BK
11-11-2017 11-11
14:00
Avanti (P) B6,
ONDO (G) B4
? - ? B-jeugd BK
11-11-2017 11-11
13:45
Avanti (P) A2,
De Meervogels A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
11-11-2017 11-11
14:55
Avanti (P) 5,
DES (D) 4
? - ? Reserve 3e klasse
11-11-2017 11-11
15:00
Avanti (P) A6,
't Capproen A1
? - ? A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11
16:10
Avanti (P) A3,
Thor (R) A1
? - ? A-jeugd 3e klasse
11-11-2017 11-11
16:05
Avanti (P) 6,
ONDO (G) 5
? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11
17:15
Avanti (P) 8,
Tempo 6
? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11
17:20
Avanti (P) 12,
Gemini 3
? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11
18:25
Avanti (P) 9,
Twist 6
? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11
19:35
Avanti (P) 10,
Tempo 9
? - ? Senioren BK
11-11-2017 11-11
17:50
KCC/SO natural 2,
Avanti (P) 2
? - ? Reserve Korfbal League
11-11-2017 11-11
19:35
KCC/SO natural 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 46

DatumTijdThuisUitUitslag
18-11-2017 18-11 10:45Avanti (P) F3Nieuwerkerk F6 ? - ? F-jeugd BK
18-11-2017 18-11 10:45Avanti (P) E3ONDO (G) E8 ? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 10:45Avanti (P) E6Sperwers E2 ? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 11:45Avanti (P) E5Vriendenschaar (B) E1 ? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 11:45Avanti (P) E4Weidevogels E3 ? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 11:45Avanti (P) E7Korbis E4 ? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11 12:00VEO C2Avanti (P) C2 ? - ? C-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11 12:30Avanti (P) D1Fortuna/Delta Logistiek D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
18-11-2017 18-11 13:30Avanti (P) C1PKC/SWKGroep C2 ? - ? C-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 14:30Avanti (P) B2DES (D) B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11 15:30Avanti (P) A7Tempo A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11 17:40Avanti (P) A5Twist A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11 16:40Avanti (P) D4Excelsior (D) D3 ? - ? D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11 16:45Excelsior (D) 5Avanti (P) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
18-11-2017 18-11 20:00Avanti (P) 1DOS '46 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
18-11-2017 18-11
10:45
Avanti (P) F3,
Nieuwerkerk F6
? - ? F-jeugd BK
18-11-2017 18-11
10:45
Avanti (P) E3,
ONDO (G) E8
? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11
10:45
Avanti (P) E6,
Sperwers E2
? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11
11:45
Avanti (P) E5,
Vriendenschaar (B) E1
? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11
11:45
Avanti (P) E4,
Weidevogels E3
? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11
11:45
Avanti (P) E7,
Korbis E4
? - ? E-jeugd BK
18-11-2017 18-11
12:00
VEO C2,
Avanti (P) C2
? - ? C-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11
12:30
Avanti (P) D1,
Fortuna/Delta Logistiek D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
18-11-2017 18-11
13:30
Avanti (P) C1,
PKC/SWKGroep C2
? - ? C-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11
14:30
Avanti (P) B2,
DES (D) B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
18-11-2017 18-11
15:30
Avanti (P) A7,
Tempo A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11
17:40
Avanti (P) A5,
Twist A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
18-11-2017 18-11
16:40
Avanti (P) D4,
Excelsior (D) D3
? - ? D-jeugd 1e klasse
18-11-2017 18-11
16:45
Excelsior (D) 5,
Avanti (P) 5
? - ? Reserve 3e klasse
18-11-2017 18-11
20:00
Avanti (P) 1,
DOS '46 1
? - ? Korfbal League

Week 47

DatumTijdThuisUitUitslag
25-11-2017 25-11 10:00Avanti (P) D1Achilles (Hg) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
25-11-2017 25-11 10:45Avanti (P) E2Refleks E1 ? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 11:45Avanti (P) E1Nieuwerkerk E1 ? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 11:45Avanti (P) E3ODO E2 ? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 11:45Avanti (P) E7Excelsior (D) E5 ? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11 10:45Avanti (P) F2DES (D) F1 ? - ? F-jeugd BK
25-11-2017 25-11 10:45Avanti (P) F1Phoenix F1 ? - ? F-jeugd BK
25-11-2017 25-11 11:00Avanti (P) C2DES (D) C1 ? - ? C-jeugd 2e klasse
25-11-2017 25-11 12:00Avanti (P) B4Phoenix B2 ? - ? B-jeugd BK
25-11-2017 25-11 12:45Avanti (P) C4De Meervogels C3 ? - ? C-jeugd BK
25-11-2017 25-11 13:45Avanti (P) C5RWA C2 ? - ? C-jeugd BK
25-11-2017 25-11 12:45Avanti (P) D2KVS/Maritiem D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 13:45Avanti (P) D6Nieuwerkerk D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 13:00Avanti (P) A6OZC A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11 14:10Avanti (P) A3De Meervogels A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11 14:45Avanti (P) A1Weidevogels A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11 15:00TOP/SolarCompleet 7Avanti (P) 8 ? - ? Senioren BK
25-11-2017 25-11 15:20Avanti (P) 12KCC/SO natural 9 ? - ? Senioren BK
25-11-2017 25-11 19:45Avanti (P) 6KCC/SO natural 7 ? - ? Senioren BK
25-11-2017 25-11 16:05Avanti (P) B1Sporting Delta B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
25-11-2017 25-11 17:25Avanti (P) 3Tempo 3 ? - ? Reserve 1e klasse
25-11-2017 25-11 18:35Avanti (P) 4Nieuwerkerk 5 ? - ? Reserve 3e klasse
25-11-2017 25-11 19:30DVO/Accountor 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
25-11-2017 25-11
10:00
Avanti (P) D1,
Achilles (Hg) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
25-11-2017 25-11
10:45
Avanti (P) E2,
Refleks E1
? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11
11:45
Avanti (P) E1,
Nieuwerkerk E1
? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11
11:45
Avanti (P) E3,
ODO E2
? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11
11:45
Avanti (P) E7,
Excelsior (D) E5
? - ? E-jeugd BK
25-11-2017 25-11
10:45
Avanti (P) F2,
DES (D) F1
? - ? F-jeugd BK
25-11-2017 25-11
10:45
Avanti (P) F1,
Phoenix F1
? - ? F-jeugd BK
25-11-2017 25-11
11:00
Avanti (P) C2,
DES (D) C1
? - ? C-jeugd 2e klasse
25-11-2017 25-11
12:00
Avanti (P) B4,
Phoenix B2
? - ? B-jeugd BK
25-11-2017 25-11
12:45
Avanti (P) C4,
De Meervogels C3
? - ? C-jeugd BK
25-11-2017 25-11
13:45
Avanti (P) C5,
RWA C2
? - ? C-jeugd BK
25-11-2017 25-11
12:45
Avanti (P) D2,
KVS/Maritiem D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11
13:45
Avanti (P) D6,
Nieuwerkerk D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11
13:00
Avanti (P) A6,
OZC A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11
14:10
Avanti (P) A3,
De Meervogels A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
25-11-2017 25-11
14:45
Avanti (P) A1,
Weidevogels A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
25-11-2017 25-11
15:00
TOP/SolarCompleet 7,
Avanti (P) 8
? - ? Senioren BK
25-11-2017 25-11
15:20
Avanti (P) 12,
KCC/SO natural 9
? - ? Senioren BK
25-11-2017 25-11
19:45
Avanti (P) 6,
KCC/SO natural 7
? - ? Senioren BK
25-11-2017 25-11
16:05
Avanti (P) B1,
Sporting Delta B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
25-11-2017 25-11
17:25
Avanti (P) 3,
Tempo 3
? - ? Reserve 1e klasse
25-11-2017 25-11
18:35
Avanti (P) 4,
Nieuwerkerk 5
? - ? Reserve 3e klasse
25-11-2017 25-11
19:30
DVO/Accountor 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 48

DatumTijdThuisUitUitslag
02-12-2017 02-12 09:00KCC/SO natural F1Avanti (P) F1 ? - ? F-jeugd BK
02-12-2017 02-12 10:45Avanti (P) F3IJsselvogels F3 ? - ? F-jeugd BK
02-12-2017 02-12 10:45Avanti (P) E4ONDO (G) E5 ? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 10:45Avanti (P) E6Valto E2 ? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 13:15Avanti (P) E9ODO E4 ? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 13:15Avanti (P) E5Nieuwerkerk E4 ? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12 11:45Avanti (P) D5ODO D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 11:45Avanti (P) D4Twist D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 12:45Avanti (P) D3DES (D) D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 12:45Avanti (P) C3WION C1 ? - ? C-jeugd BK
02-12-2017 02-12 13:45Avanti (P) B2VEO B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
02-12-2017 02-12 14:15Avanti (P) B3Reeuwijk B1 ? - ? B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 15:25Avanti (P) B5Dordrecht B1 ? - ? B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 17:35Avanti (P) B6Twist B3 ? - ? B-jeugd BK
02-12-2017 02-12 14:45Avanti (P) A2Valto A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
02-12-2017 02-12 15:10Fortis B1Avanti (P) B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
02-12-2017 02-12 15:15Avanti (P) A4ODO A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 16:25Avanti (P) A7Achilles (Hg) A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 16:25Avanti (P) A5Maassluis A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12 15:55Avanti (P) 5Paal Centraal 2 ? - ? Reserve 3e klasse
02-12-2017 02-12 18:35Avanti (P) C1KCR C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12 19:25Avanti (P) 8Weidevogels 5 ? - ? Senioren BK
02-12-2017 02-12 20:35Avanti (P) 11Pernix 6 ? - ? Senioren BK
02-12-2017 02-12 20:00LDODK/Rinsma Fashion 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
02-12-2017 02-12
09:00
KCC/SO natural F1,
Avanti (P) F1
? - ? F-jeugd BK
02-12-2017 02-12
10:45
Avanti (P) F3,
IJsselvogels F3
? - ? F-jeugd BK
02-12-2017 02-12
10:45
Avanti (P) E4,
ONDO (G) E5
? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12
10:45
Avanti (P) E6,
Valto E2
? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12
13:15
Avanti (P) E9,
ODO E4
? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12
13:15
Avanti (P) E5,
Nieuwerkerk E4
? - ? E-jeugd BK
02-12-2017 02-12
11:45
Avanti (P) D5,
ODO D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12
11:45
Avanti (P) D4,
Twist D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12
12:45
Avanti (P) D3,
DES (D) D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12
12:45
Avanti (P) C3,
WION C1
? - ? C-jeugd BK
02-12-2017 02-12
13:45
Avanti (P) B2,
VEO B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
02-12-2017 02-12
14:15
Avanti (P) B3,
Reeuwijk B1
? - ? B-jeugd BK
02-12-2017 02-12
15:25
Avanti (P) B5,
Dordrecht B1
? - ? B-jeugd BK
02-12-2017 02-12
17:35
Avanti (P) B6,
Twist B3
? - ? B-jeugd BK
02-12-2017 02-12
14:45
Avanti (P) A2,
Valto A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
02-12-2017 02-12
15:10
Fortis B1,
Avanti (P) B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
02-12-2017 02-12
15:15
Avanti (P) A4,
ODO A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12
16:25
Avanti (P) A7,
Achilles (Hg) A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12
16:25
Avanti (P) A5,
Maassluis A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
02-12-2017 02-12
15:55
Avanti (P) 5,
Paal Centraal 2
? - ? Reserve 3e klasse
02-12-2017 02-12
18:35
Avanti (P) C1,
KCR C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
02-12-2017 02-12
19:25
Avanti (P) 8,
Weidevogels 5
? - ? Senioren BK
02-12-2017 02-12
20:35
Avanti (P) 11,
Pernix 6
? - ? Senioren BK
02-12-2017 02-12
20:00
LDODK/Rinsma Fashion 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 49

DatumTijdThuisUitUitslag
09-12-2017 09-12 09:00KCC/SO natural E3Avanti (P) E8 ? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 10:45Avanti (P) E9Nieuwerkerk E6 ? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 10:45Avanti (P) E5Korbis E3 ? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 10:45Avanti (P) E3Excelsior (D) E2 ? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12 11:45Avanti (P) C3Phoenix C1 ? - ? C-jeugd BK
09-12-2017 09-12 11:45Avanti (P) C5Albatros C5 ? - ? C-jeugd BK
09-12-2017 09-12 12:45Avanti (P) D3Excelsior (D) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 12:45Avanti (P) D6GKV (H) D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12 13:15Avanti (P) F3HKV/Ons Eibernest F1 ? - ? F-jeugd BK
09-12-2017 09-12 13:15Avanti (P) F1IJsselvogels F2 ? - ? F-jeugd BK
09-12-2017 09-12 14:15Avanti (P) A2KCR A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
09-12-2017 09-12 14:30Avanti (P) A5Dijkvogels A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
09-12-2017 09-12 15:35Avanti (P) A4Weidevogels A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
09-12-2017 09-12 15:40Avanti (P) 11Tempo 8 ? - ? Senioren BK
09-12-2017 09-12 16:50Avanti (P) 8VZOD 3 ? - ? Senioren BK
09-12-2017 09-12 16:45Avanti (P) B5Sporting Delta B3 ? - ? B-jeugd BK
09-12-2017 09-12 17:45Avanti (P) B4Excelsior (D) B2 ? - ? B-jeugd BK
09-12-2017 09-12 18:45Avanti (P) B2Refleks B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
09-12-2017 09-12 20:00Avanti (P) 1Blauw-Wit (A) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
09-12-2017 09-12
09:00
KCC/SO natural E3,
Avanti (P) E8
? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12
10:45
Avanti (P) E9,
Nieuwerkerk E6
? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12
10:45
Avanti (P) E5,
Korbis E3
? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12
10:45
Avanti (P) E3,
Excelsior (D) E2
? - ? E-jeugd BK
09-12-2017 09-12
11:45
Avanti (P) C3,
Phoenix C1
? - ? C-jeugd BK
09-12-2017 09-12
11:45
Avanti (P) C5,
Albatros C5
? - ? C-jeugd BK
09-12-2017 09-12
12:45
Avanti (P) D3,
Excelsior (D) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12
12:45
Avanti (P) D6,
GKV (H) D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
09-12-2017 09-12
13:15
Avanti (P) F3,
HKV/Ons Eibernest F1
? - ? F-jeugd BK
09-12-2017 09-12
13:15
Avanti (P) F1,
IJsselvogels F2
? - ? F-jeugd BK
09-12-2017 09-12
14:15
Avanti (P) A2,
KCR A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
09-12-2017 09-12
14:30
Avanti (P) A5,
Dijkvogels A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
09-12-2017 09-12
15:35
Avanti (P) A4,
Weidevogels A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
09-12-2017 09-12
15:40
Avanti (P) 11,
Tempo 8
? - ? Senioren BK
09-12-2017 09-12
16:50
Avanti (P) 8,
VZOD 3
? - ? Senioren BK
09-12-2017 09-12
16:45
Avanti (P) B5,
Sporting Delta B3
? - ? B-jeugd BK
09-12-2017 09-12
17:45
Avanti (P) B4,
Excelsior (D) B2
? - ? B-jeugd BK
09-12-2017 09-12
18:45
Avanti (P) B2,
Refleks B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
09-12-2017 09-12
20:00
Avanti (P) 1,
Blauw-Wit (A) 1
? - ? Korfbal League

Week 50

DatumTijdThuisUitUitslag
16-12-2017 16-12 10:00Excelsior (D) D4Avanti (P) D6 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 11:45Avanti (P) D5Valto D4 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 15:25Avanti (P) D2ONDO (G) D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) E2KVS/Maritiem E1 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) E8Phoenix E4 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) E4DES (D) E1 ? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12 10:45Avanti (P) F2ONDO (G) F4 ? - ? F-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:20Kinderdijk C3Avanti (P) C5 ? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12 11:45Avanti (P) C4ODO C2 ? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12 12:45Avanti (P) A3Fortuna/Delta Logistiek A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 14:15Avanti (P) A7Velocitas A5 ? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 17:25Avanti (P) A6Olympia (S) A2 ? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12 13:15Avanti (P) B3RWA B1 ? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 13:20Kinderdijk B2Avanti (P) B5 ? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12 13:55Avanti (P) A1ONDO (G) A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 15:15Avanti (P) B1KCC/SO natural B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12 15:30PKC/SWKGroep 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
16-12-2017 16-12 16:25Avanti (P) C1Fortuna/Delta Logistiek C2 ? - ? C-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12 16:30Avanti (P) 10GKV (H) 4 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 17:40Avanti (P) 12IJsselvogels 5 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 18:50Avanti (P) 9WION 5 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 20:00Avanti (P) 6Nieuwerkerk 8 ? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12 17:25KCC/SO natural 5Avanti (P) 4 ? - ? Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12 18:35Avanti (P) D1Sporting Delta D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
16-12-2017 16-12
10:00
Excelsior (D) D4,
Avanti (P) D6
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
11:45
Avanti (P) D5,
Valto D4
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
15:25
Avanti (P) D2,
ONDO (G) D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) E2,
KVS/Maritiem E1
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) E8,
Phoenix E4
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) E4,
DES (D) E1
? - ? E-jeugd BK
16-12-2017 16-12
10:45
Avanti (P) F2,
ONDO (G) F4
? - ? F-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:20
Kinderdijk C3,
Avanti (P) C5
? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12
11:45
Avanti (P) C4,
ODO C2
? - ? C-jeugd BK
16-12-2017 16-12
12:45
Avanti (P) A3,
Fortuna/Delta Logistiek A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12
14:15
Avanti (P) A7,
Velocitas A5
? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12
17:25
Avanti (P) A6,
Olympia (S) A2
? - ? A-jeugd 3e klasse
16-12-2017 16-12
13:15
Avanti (P) B3,
RWA B1
? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12
13:20
Kinderdijk B2,
Avanti (P) B5
? - ? B-jeugd BK
16-12-2017 16-12
13:55
Avanti (P) A1,
ONDO (G) A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
15:15
Avanti (P) B1,
KCC/SO natural B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
16-12-2017 16-12
15:30
PKC/SWKGroep 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League
16-12-2017 16-12
16:25
Avanti (P) C1,
Fortuna/Delta Logistiek C2
? - ? C-jeugd 1e klasse
16-12-2017 16-12
16:30
Avanti (P) 10,
GKV (H) 4
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
17:40
Avanti (P) 12,
IJsselvogels 5
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
18:50
Avanti (P) 9,
WION 5
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
20:00
Avanti (P) 6,
Nieuwerkerk 8
? - ? Senioren BK
16-12-2017 16-12
17:25
KCC/SO natural 5,
Avanti (P) 4
? - ? Reserve 3e klasse
16-12-2017 16-12
18:35
Avanti (P) D1,
Sporting Delta D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse

Week 51

DatumTijdThuisUitUitslag
23-12-2017 23-12 20:00Avanti (P) 1Fortuna/Delta Logistiek 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
23-12-2017 23-12
20:00
Avanti (P) 1,
Fortuna/Delta Logistiek 1
? - ? Korfbal League

Week 1

DatumTijdThuisUitUitslag
06-01-2018 06-01 09:00Excelsior (D) E4Avanti (P) E8 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:45Avanti (P) E9DVS '69 E3 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:45Avanti (P) E5Feijenoord E1 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 10:45Avanti (P) E3Nexus E1 ? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:45Avanti (P) C5Merwede/Multiplaat C4 ? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 12:45Avanti (P) C3ODO C1 ? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01 11:45Avanti (P) D3ODO D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 12:45Avanti (P) D6Merwede/Multiplaat D5 ? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01 13:45Avanti (P) 5Nieuwerkerk 6 ? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01 20:40Avanti (P) 4Kinderdijk 3 ? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01 14:15Avanti (P) B2Achilles (Hg) B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 14:55Avanti (P) A2IJsselvogels A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 15:15Excelsior (D) 8Avanti (P) 10 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 16:25Excelsior (D) 6Avanti (P) 9 ? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01 15:15Avanti (P) B6ODO B2 ? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 16:35Avanti (P) B4KVS/Maritiem B3 ? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01 16:05Avanti (P) C2ADO C1 ? - ? C-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01 19:30Avanti (P) 3Sporting Delta 3 ? - ? Reserve 1e klasse
06-01-2018 06-01 20:00KZ/Hiltex 1Avanti (P) 1 ? - ? Korfbal League
DatumThuis, uitUitslag
06-01-2018 06-01
09:00
Excelsior (D) E4,
Avanti (P) E8
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:45
Avanti (P) E9,
DVS '69 E3
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:45
Avanti (P) E5,
Feijenoord E1
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
10:45
Avanti (P) E3,
Nexus E1
? - ? E-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:45
Avanti (P) C5,
Merwede/Multiplaat C4
? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01
12:45
Avanti (P) C3,
ODO C1
? - ? C-jeugd BK
06-01-2018 06-01
11:45
Avanti (P) D3,
ODO D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01
12:45
Avanti (P) D6,
Merwede/Multiplaat D5
? - ? D-jeugd 1e klasse
06-01-2018 06-01
13:45
Avanti (P) 5,
Nieuwerkerk 6
? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01
20:40
Avanti (P) 4,
Kinderdijk 3
? - ? Reserve 3e klasse
06-01-2018 06-01
14:15
Avanti (P) B2,
Achilles (Hg) B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01
14:55
Avanti (P) A2,
IJsselvogels A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01
15:15
Excelsior (D) 8,
Avanti (P) 10
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
16:25
Excelsior (D) 6,
Avanti (P) 9
? - ? Senioren BK
06-01-2018 06-01
15:15
Avanti (P) B6,
ODO B2
? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01
16:35
Avanti (P) B4,
KVS/Maritiem B3
? - ? B-jeugd BK
06-01-2018 06-01
16:05
Avanti (P) C2,
ADO C1
? - ? C-jeugd 2e klasse
06-01-2018 06-01
19:30
Avanti (P) 3,
Sporting Delta 3
? - ? Reserve 1e klasse
06-01-2018 06-01
20:00
KZ/Hiltex 1,
Avanti (P) 1
? - ? Korfbal League

Week 2

DatumTijdThuisUitUitslag
13-01-2018 13-01 10:45Avanti (P) F3ONDO (G) F5 ? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:45Avanti (P) F2Dijkvogels F3 ? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01 10:45Avanti (P) E4Futura E3 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 10:45Avanti (P) E7Nieuwerkerk E5 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:45Avanti (P) E3Vriendenschaar (B) E2 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 11:45Avanti (P) E6De Meervogels E3 ? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01 12:45Avanti (P) D4Refleks D2 ? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 12:45Avanti (P) D2Excelsior (D) D1 ? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 13:15Avanti (P) B2Dijkvogels B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01 13:45Avanti (P) 7Korbis 3 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 18:25Avanti (P) 11Velocitas 9 ? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01 14:15Avanti (P) A7TOP/SolarCompleet A4 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 20:00Avanti (P) A4ONDO (G) A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 21:10Avanti (P) A5Nieuwerkerk A3 ? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01 14:55Avanti (P) A1PKC/SWKGroep A3 ? - ? A-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 15:25Avanti (P) C1Valto C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01 16:15Avanti (P) B1PKC/SWKGroep B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01 16:25Avanti (P) D1ONDO (G) D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01 17:25Avanti (P) B4ALO B2 ? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01 17:40Avanti (P) 3Oranje Wit (D) 2 ? - ? Reserve 1e klasse
13-01-2018 13-01 18:50Avanti (P) 4KCR 4 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
13-01-2018 13-01
10:45
Avanti (P) F3,
ONDO (G) F5
? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:45
Avanti (P) F2,
Dijkvogels F3
? - ? F-jeugd BK
13-01-2018 13-01
10:45
Avanti (P) E4,
Futura E3
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
10:45
Avanti (P) E7,
Nieuwerkerk E5
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:45
Avanti (P) E3,
Vriendenschaar (B) E2
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
11:45
Avanti (P) E6,
De Meervogels E3
? - ? E-jeugd BK
13-01-2018 13-01
12:45
Avanti (P) D4,
Refleks D2
? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
12:45
Avanti (P) D2,
Excelsior (D) D1
? - ? D-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
13:15
Avanti (P) B2,
Dijkvogels B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
13-01-2018 13-01
13:45
Avanti (P) 7,
Korbis 3
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
18:25
Avanti (P) 11,
Velocitas 9
? - ? Senioren BK
13-01-2018 13-01
14:15
Avanti (P) A7,
TOP/SolarCompleet A4
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
20:00
Avanti (P) A4,
ONDO (G) A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
21:10
Avanti (P) A5,
Nieuwerkerk A3
? - ? A-jeugd 3e klasse
13-01-2018 13-01
14:55
Avanti (P) A1,
PKC/SWKGroep A3
? - ? A-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
15:25
Avanti (P) C1,
Valto C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
13-01-2018 13-01
16:15
Avanti (P) B1,
PKC/SWKGroep B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01
16:25
Avanti (P) D1,
ONDO (G) D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
13-01-2018 13-01
17:25
Avanti (P) B4,
ALO B2
? - ? B-jeugd BK
13-01-2018 13-01
17:40
Avanti (P) 3,
Oranje Wit (D) 2
? - ? Reserve 1e klasse
13-01-2018 13-01
18:50
Avanti (P) 4,
KCR 4
? - ? Reserve 3e klasse
Back To Top