skip to Main Content
03-01De activiteitenkalender heeft een storing, de correcte data en tijdstippen staan in de tekst van de activiteit zelf!

Deze wedstrijd wordt mede mogelijk gemaakt door:

Plus Sabine Zondag

Welkom in de Viergang

Vandaag wederom een zware klus voor de Avanti | Post Makelaardij selectie.
Tegenstander KCC ( Korfbal Combinatie Capelle ) staat, na de ongelukkige degradatie uit de KorfbalLeague vorig jaar ,na drie wedstrijden ongeslagen aan kop in HoofdKlasse A. Winst uit bij Fiks (31-32), uit bij TOP (20-28), en natuurlijk winst vorige week in de kraker thuis tegen HKC met 19-18. Ook het reserverteam van KCC staat ongeslagen bovenaan in Reserve Hoofdklasse A.

Avanti begon de zaalcompetitie met winst tegen Rohda (34-16) en speelde twee sterke wedstrijden tegen AW.DTV (20-24) en Nieuwerkerk (25-27). De laatste twee wedstrijden werden pas in de slotfase ongelukkig uit handen gegeven .

Avanti heeft het de laatste jaren niet gemakkelijk tegen KCC. De laatste winst op KCC in de Zaal dateert al weer van seizoen 2005/2006. De laatste twee ontmoetingen tussen de ploegen waren tijdens het KorfbalLeague avontuur van Avanti. Pas twee jaar geleden is dit en van de toenmalige selectie zijn alleen Nikki, Jordi en Stefan er nog bij. Zo snel kan het allemaal veranderen.

In Hoofklasse A is KCC de grote favoriet voor de play-offs en zal zo snel mogelijk willen terugkeren naar de KorfbalLeague.  Wij hopen natuurlijk allemaal dat Avanti het KCC vandaag erg moeilijk gaat maken !

Veel plezier bij de wedstrijden.

Sterke tweede helft van Stefan , 7 treffers en nu ook topscorer van Avanti

Wedstrijdprogramma:

17:50 Avanti/Post Makelaardij 2 – KCC 2

19:30 Avanti/Post Makelaardij 1 – KCC 1 


scheidsrechter: S. Evertsen
assistent scheidsrechter: F. van Marsbergen
juryvoorzitter: P.C. Hagendijk


Avanti/Post Makelaardij

20192020 selectie
DamesHeren
1Kirsten Tuinder12Angelo van der Hout
3Manon Ballings15Jordi van Zuidam
4Jitte Jansen16Brend Dingenouts
5Linda van der Zijden17Tom Snaphaan
6Linde Pijper18Nathan Tuinder
7Sabrina Brevé19Stefan Hogervorst
8Michelle Ekelmans20Merijn Sevenhuysen
9Yona Peper21Tom Vreugdenhil
10Judith Goedendorp22Arie Vingerling
11Amber van Leuveren24Ruben Louwerse
14Nikki van Trigt

 

Coaches Avanti/Post Makelaardij 1: Marrien Ekelmans en Niels van der Steuijt
Teammanager Avanti/Post Makelaardij 1: Edwin Kroeze
Coach Avanti/Post Makelaardij 2: Enno Verhoef
Teammanager Avanti/Post Makelaardij 2: John Hagen
Verzorging: Michelle Hooimeijer, Jeanette Schreuder en Odette van der Hout

KCC

KCC
DamesHeren
1Michelle Jongenburger6Timo van Dieren
2Demi van Oosten11Mark Behrens
3Dominique Brands14Julian Middelkoop
4Aisha van Driel17Sydney Schol
7Tessa Noordzij19Bo Oppe
8Annick van der Kooij20Quinten van Dieren
9Anouk Edens21Mauro Orru
10Sophie Dijkxhoorn22Stefan Dekkers
13Mandy Biesbroek23Stephan Groeneweg
16Ruth Sprey25Thom Nagtegaal
27Sanne Smaal

 

Coaches KCC 1: Frits Wip en Ed van der Steen
Coach KCC 2: Michiel Last en Sven Wierenga
Teammanager: Nelis Vaane
Verzorging/fysio: Danique Noordman, Bobby Timmers en Iris Sturm

Team van de week:

D3: Anniek, Isabel, Joëla, Lili, Lillou, Daan, Lars, Sten, Wilco
D4: Evy, Lieke, Liz, Nienke, Yara, Daan, Jesse, Joel, Koen, Milo, Sem


Back To Top