skip to Main Content
12-05F - B jeugd: Meld je vóór 18 mei aan voor het ouder-kind toernooi!
DatumTijdThuisUitUitslag
25-05-2019 25-05 09:00Meervogels/Física E1Avanti/Flexcom E5 7 - 7 E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom E6HKV/Ons Eibernest E3 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Dijkvogels E4Avanti/Flexcom E2 5 - 4 E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Excelsior (D) E5Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Avanti/Flexcom E8Excelsior (D) E6 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:00Die Haghe E3Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:30Avanti/Flexcom E1ONDO (G) E3 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:30Avanti/Flexcom E3Valto E3 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:30Avanti/Flexcom E6Fortuna/Delta Logistiek E6 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom B4Weidevogels B2 5 - 15 B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Avanti/Flexcom B3ONDO (G) B2 ? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:00Futura B1Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:00Vriendenschaar (B) B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom C4ALO C1 5 - 3 C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:05Meervogels/Física C3Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Excelsior (D) C1Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:30Avanti/Flexcom C6Weidevogels C2 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:35VEO C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom D5Weidevogels D2 4 - 10 D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:45Fortuna/Delta Logistiek D5Avanti/Flexcom D4 2 - 8 D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Avanti/Flexcom D3Fortuna/Delta Logistiek D4 ? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:45Fortuna/Delta Logistiek D3Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:45Pernix D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
25-05-2019 25-05 10:00Refleks F2Avanti/Flexcom F1 18 - 17 F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:00Valto F2Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 13:30Avanti/Flexcom F3TOP/SolarCompleet F5 ? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30TOP/SolarCompleet A2Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 1e klasse
25-05-2019 25-05 10:45Avanti/Flexcom A5Refleks A2 ? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 13:00Valto A3Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:00KOAG 5Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 13:30Avanti/Flexcom 9VEO 6 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 14:30Nieuwerkerk 6Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 14:55Avanti/Flexcom 10Meervogels/Física 7 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 17:45Avanti/Flexcom 7Fortuna/Delta Logistiek 7 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 11:15Meervogels/Física C1Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
25-05-2019 25-05 11:30KZ/Thermo4U B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
25-05-2019 25-05 11:45Avanti/Flexcom B2Tempo B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
25-05-2019 25-05 13:00Avanti/Flexcom A1Fortis A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
25-05-2019 25-05 13:55KOAG 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
25-05-2019 25-05 14:30Avanti/Flexcom 2PKC/SWKGroep 3 ? - ? Reserve hoofdklasse
25-05-2019 25-05 16:00Avanti/Flexcom 1Fiks 1 ? - ? Hoofdklasse
25-05-2019 25-05 16:15Avanti/Flexcom 4Valto 3 ? - ? Reserve 2e klasse
25-05-2019 25-05 17:30Avanti/Flexcom 5Paal Centraal 2 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
25-05-2019 25-05
09:00
Meervogels/Física E1,
Avanti/Flexcom E5
7 - 7 E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom E6,
HKV/Ons Eibernest E3
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Dijkvogels E4,
Avanti/Flexcom E2
5 - 4 E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Excelsior (D) E5,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Avanti/Flexcom E8,
Excelsior (D) E6
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:00
Die Haghe E3,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:30
Avanti/Flexcom E1,
ONDO (G) E3
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:30
Avanti/Flexcom E3,
Valto E3
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:30
Avanti/Flexcom E6,
Fortuna/Delta Logistiek E6
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom B4,
Weidevogels B2
5 - 15 B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Avanti/Flexcom B3,
ONDO (G) B2
? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:00
Futura B1,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:00
Vriendenschaar (B) B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom C4,
ALO C1
5 - 3 C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:05
Meervogels/Física C3,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Excelsior (D) C1,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:30
Avanti/Flexcom C6,
Weidevogels C2
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:35
VEO C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom D5,
Weidevogels D2
4 - 10 D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:45
Fortuna/Delta Logistiek D5,
Avanti/Flexcom D4
2 - 8 D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Avanti/Flexcom D3,
Fortuna/Delta Logistiek D4
? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:45
Fortuna/Delta Logistiek D3,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:45
Pernix D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
25-05-2019 25-05
10:00
Refleks F2,
Avanti/Flexcom F1
18 - 17 F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:00
Valto F2,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
13:30
Avanti/Flexcom F3,
TOP/SolarCompleet F5
? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
TOP/SolarCompleet A2,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 1e klasse
25-05-2019 25-05
10:45
Avanti/Flexcom A5,
Refleks A2
? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
13:00
Valto A3,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:00
KOAG 5,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
13:30
Avanti/Flexcom 9,
VEO 6
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
14:30
Nieuwerkerk 6,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
14:55
Avanti/Flexcom 10,
Meervogels/Física 7
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
17:45
Avanti/Flexcom 7,
Fortuna/Delta Logistiek 7
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
11:15
Meervogels/Física C1,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
25-05-2019 25-05
11:30
KZ/Thermo4U B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
25-05-2019 25-05
11:45
Avanti/Flexcom B2,
Tempo B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
25-05-2019 25-05
13:00
Avanti/Flexcom A1,
Fortis A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
25-05-2019 25-05
13:55
KOAG 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
25-05-2019 25-05
14:30
Avanti/Flexcom 2,
PKC/SWKGroep 3
? - ? Reserve hoofdklasse
25-05-2019 25-05
16:00
Avanti/Flexcom 1,
Fiks 1
? - ? Hoofdklasse
25-05-2019 25-05
16:15
Avanti/Flexcom 4,
Valto 3
? - ? Reserve 2e klasse
25-05-2019 25-05
17:30
Avanti/Flexcom 5,
Paal Centraal 2
? - ? Reserve 3e klasse

Week 22

DatumTijdThuisUitUitslag
29-05-2019 29-05 19:30Die Haghe A2Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:45Meervogels/Física A4Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 13:15Avanti/Flexcom A5Meervogels/Física A3 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 14:05ALO A2Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 14:35Avanti/Flexcom A3KVS/Maritiem A3 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Avanti/Flexcom D5Nexus D1 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Avanti/Flexcom D2DES (D) D1 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Avanti/Flexcom D3Phoenix D2 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:30DES (D) D2Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Avanti/Flexcom E2Excelsior (D) E2 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Dubbel Zes E3Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Phoenix E4Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Avanti/Flexcom E5Phoenix E3 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:15Phoenix E5Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom E1Fortuna/Delta Logistiek E3 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00HKV/Ons Eibernest E3Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Valto C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Phoenix C2Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Avanti/Flexcom C6KCR C3 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:15GKV (H) C1Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom C3Olympia (S) C2 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Die Haghe F2Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom F3Fortuna/Delta Logistiek F6 ? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 13:00Avanti/Flexcom F2Dijkvogels F3 ? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Avanti/Flexcom D1Groen Geel D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
01-06-2019 01-06 10:05Meervogels/Física B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom B5Fortuna/Delta Logistiek B5 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:35Thor (R) B1Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 14:15ONDO (G) B4Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Avanti/Flexcom C1KIOS (N) C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06 12:30Twist 3Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 3e klasse
01-06-2019 01-06 12:30VEO B1Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
01-06-2019 01-06 12:45BEP B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
01-06-2019 01-06 13:00Avanti/Flexcom A1Tilburg A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
01-06-2019 01-06 13:10NIO 3Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 14:20Velocitas 9Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 17:15Meervogels/Física 6Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 17:30Avanti/Flexcom 7ONDO (G) 8 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 14:00RWA 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
01-06-2019 01-06 14:30Avanti/Flexcom 2GKV/Enomics 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
01-06-2019 01-06 16:00Avanti/Flexcom 1SDO/BlijWerkt 1 ? - ? Hoofdklasse
01-06-2019 01-06 16:00KVS/Maritiem A2Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06 17:30Avanti/Flexcom 4Vitesse (Ba) 2 ? - ? Reserve 2e klasse
DatumThuis, uitUitslag
29-05-2019 29-05
19:30
Die Haghe A2,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:45
Meervogels/Física A4,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
13:15
Avanti/Flexcom A5,
Meervogels/Física A3
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
14:05
ALO A2,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
14:35
Avanti/Flexcom A3,
KVS/Maritiem A3
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Avanti/Flexcom D5,
Nexus D1
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Avanti/Flexcom D2,
DES (D) D1
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Avanti/Flexcom D3,
Phoenix D2
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:30
DES (D) D2,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Avanti/Flexcom E2,
Excelsior (D) E2
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Dubbel Zes E3,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Phoenix E4,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Avanti/Flexcom E5,
Phoenix E3
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:15
Phoenix E5,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom E1,
Fortuna/Delta Logistiek E3
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
HKV/Ons Eibernest E3,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Valto C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Phoenix C2,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Avanti/Flexcom C6,
KCR C3
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:15
GKV (H) C1,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom C3,
Olympia (S) C2
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Die Haghe F2,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom F3,
Fortuna/Delta Logistiek F6
? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
13:00
Avanti/Flexcom F2,
Dijkvogels F3
? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Avanti/Flexcom D1,
Groen Geel D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
01-06-2019 01-06
10:05
Meervogels/Física B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom B5,
Fortuna/Delta Logistiek B5
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:35
Thor (R) B1,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
14:15
ONDO (G) B4,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Avanti/Flexcom C1,
KIOS (N) C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06
12:30
Twist 3,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 3e klasse
01-06-2019 01-06
12:30
VEO B1,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
01-06-2019 01-06
12:45
BEP B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
01-06-2019 01-06
13:00
Avanti/Flexcom A1,
Tilburg A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
01-06-2019 01-06
13:10
NIO 3,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
14:20
Velocitas 9,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
17:15
Meervogels/Física 6,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
17:30
Avanti/Flexcom 7,
ONDO (G) 8
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
14:00
RWA 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
01-06-2019 01-06
14:30
Avanti/Flexcom 2,
GKV/Enomics 2
? - ? Reserve hoofdklasse
01-06-2019 01-06
16:00
Avanti/Flexcom 1,
SDO/BlijWerkt 1
? - ? Hoofdklasse
01-06-2019 01-06
16:00
KVS/Maritiem A2,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06
17:30
Avanti/Flexcom 4,
Vitesse (Ba) 2
? - ? Reserve 2e klasse

Week 23

DatumTijdThuisUitUitslag
03-06-2019 03-06 20:30Avanti/Flexcom 6NIO 3 ? - ? Senioren BK vj
05-06-2019 05-06 20:30Avanti/Flexcom 8Achilles (Hg) 7 ? - ? Senioren BK vj
05-06-2019 05-06 19:15Avanti/Flexcom A6ONDO (G) A4 ? - ? A-jeugd BK vj
08-06-2019 08-06 10:30Avanti/Flexcom E6ONDO (G) E7 ? - ? E-jeugd BK vj
08-06-2019 08-06 10:30Avanti/Flexcom C4GKV (H) C1 ? - ? C-jeugd BK vj
08-06-2019 08-06 10:30Avanti/Flexcom B1Velocitas B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
03-06-2019 03-06
20:30
Avanti/Flexcom 6,
NIO 3
? - ? Senioren BK vj
05-06-2019 05-06
20:30
Avanti/Flexcom 8,
Achilles (Hg) 7
? - ? Senioren BK vj
05-06-2019 05-06
19:15
Avanti/Flexcom A6,
ONDO (G) A4
? - ? A-jeugd BK vj
08-06-2019 08-06
10:30
Avanti/Flexcom E6,
ONDO (G) E7
? - ? E-jeugd BK vj
08-06-2019 08-06
10:30
Avanti/Flexcom C4,
GKV (H) C1
? - ? C-jeugd BK vj
08-06-2019 08-06
10:30
Avanti/Flexcom B1,
Velocitas B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse

Week 24

DatumTijdThuisUitUitslag
15-06-2019 15-06 09:00Meervogels/Física D3Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:30Avanti/Flexcom D4ONDO (G) D3 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00Phoenix D1Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00ONDO (G) D7Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00Avanti/Flexcom F1VEO F1 ? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00Meervogels/Física F2Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00ODO F3Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00Avanti/Flexcom E6Valto E7 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00ODO E4Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:30ONDO (G) E7Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:30Excelsior (D) E1Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:30Avanti/Flexcom E3ONDO (G) E5 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:30Fortuna/Delta Logistiek E2Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:30Avanti/Flexcom E8ONDO (G) E9 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 13:00Avanti/Flexcom E4Valto E2 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 14:00Avanti/Flexcom E7DES (D) E2 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:30VEO C1Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
15-06-2019 15-06 09:30Avanti/Flexcom C2Dubbel Zes C1 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:30Avanti/Flexcom C5Excelsior (D) C2 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:15ONDO (G) C2Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:30Avanti/Flexcom C4Refleks C2 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00Nikantes C2Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00Achilles (Hg) B2Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00Avanti/Flexcom B6Nieuwerkerk B3 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:45Avanti/Flexcom B3Valto B2 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 12:15Avanti/Flexcom B4RWA B2 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00Velocitas D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
15-06-2019 15-06 10:30Avanti/Flexcom B2Refleks B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
15-06-2019 15-06 11:15Sporting Delta A1Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
15-06-2019 15-06 12:05VEO A2Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 12:45Avanti/Flexcom A6VEO A3 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 12:45Excelsior (D) A2Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 13:00Avanti/Flexcom A4Achilles (Hg) A3 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 13:00Meervogels/Física 5Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 14:05Valto 9Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 14:05Avanti/Flexcom 9Valto 8 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 15:30Avanti/Flexcom 10Dijkvogels 4 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 17:30Avanti/Flexcom 6ONDO (G) 5 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 14:30Vriendenschaar (H) 2Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 2e klasse
15-06-2019 15-06 14:30Avanti/Flexcom A2VEO A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
15-06-2019 15-06 14:30Sporting Delta 2Avanti/Flexcom 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
15-06-2019 15-06 16:00Sporting Delta 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
15-06-2019 15-06 16:00Avanti/Flexcom 3Albatros 2 ? - ? Reserve 1e klasse
15-06-2019 15-06 17:00Avanti/Flexcom 5DES (D) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
15-06-2019 15-06
09:00
Meervogels/Física D3,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:30
Avanti/Flexcom D4,
ONDO (G) D3
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
Phoenix D1,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
ONDO (G) D7,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
Avanti/Flexcom F1,
VEO F1
? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
Meervogels/Física F2,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
ODO F3,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
Avanti/Flexcom E6,
Valto E7
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
ODO E4,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:30
ONDO (G) E7,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:30
Excelsior (D) E1,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:30
Avanti/Flexcom E3,
ONDO (G) E5
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:30
Fortuna/Delta Logistiek E2,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:30
Avanti/Flexcom E8,
ONDO (G) E9
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
13:00
Avanti/Flexcom E4,
Valto E2
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
14:00
Avanti/Flexcom E7,
DES (D) E2
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:30
VEO C1,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
15-06-2019 15-06
09:30
Avanti/Flexcom C2,
Dubbel Zes C1
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:30
Avanti/Flexcom C5,
Excelsior (D) C2
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:15
ONDO (G) C2,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:30
Avanti/Flexcom C4,
Refleks C2
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
Nikantes C2,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
Achilles (Hg) B2,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
Avanti/Flexcom B6,
Nieuwerkerk B3
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:45
Avanti/Flexcom B3,
Valto B2
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
12:15
Avanti/Flexcom B4,
RWA B2
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
Velocitas D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
15-06-2019 15-06
10:30
Avanti/Flexcom B2,
Refleks B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
15-06-2019 15-06
11:15
Sporting Delta A1,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
15-06-2019 15-06
12:05
VEO A2,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
12:45
Avanti/Flexcom A6,
VEO A3
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
12:45
Excelsior (D) A2,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
13:00
Avanti/Flexcom A4,
Achilles (Hg) A3
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
13:00
Meervogels/Física 5,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
14:05
Valto 9,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
14:05
Avanti/Flexcom 9,
Valto 8
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
15:30
Avanti/Flexcom 10,
Dijkvogels 4
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
17:30
Avanti/Flexcom 6,
ONDO (G) 5
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
14:30
Vriendenschaar (H) 2,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 2e klasse
15-06-2019 15-06
14:30
Avanti/Flexcom A2,
VEO A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
15-06-2019 15-06
14:30
Sporting Delta 2,
Avanti/Flexcom 2
? - ? Reserve hoofdklasse
15-06-2019 15-06
16:00
Sporting Delta 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse
15-06-2019 15-06
16:00
Avanti/Flexcom 3,
Albatros 2
? - ? Reserve 1e klasse
15-06-2019 15-06
17:00
Avanti/Flexcom 5,
DES (D) 5
? - ? Reserve 3e klasse
Back To Top