skip to Main Content
DatumTijdThuisUitUitslag
23-03-2019 23-03 09:00Avanti/Flexcom D4DES (D) D2 ? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03 10:00Avanti/Flexcom D5Die Haghe D3 ? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03 11:00Vriendenschaar (B) D2Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03 11:00Avanti/Flexcom D2Valto D2 ? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03 09:00KVS/Maritiem E4Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 10:00Maassluis E6Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 11:00ODO E3Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 12:30KIOS (N) E5Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 15:00Avanti/Flexcom E5Phoenix E3 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 15:00Avanti/Flexcom E8Nieuwerkerk E10 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 16:00Korbis E1Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03 10:10KCC/SO natural A4Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK
23-03-2019 23-03 13:00Gemini A1Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK
23-03-2019 23-03 18:30Avanti/Flexcom A6Excelsior (D) A3 ? - ? A-jeugd BK
23-03-2019 23-03 10:30Tempo C2Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
23-03-2019 23-03 10:45Avanti/Flexcom F3ODO F4 ? - ? F-jeugd BK
23-03-2019 23-03 10:45Avanti/Flexcom F2Achilles (Hg) F4 ? - ? F-jeugd BK
23-03-2019 23-03 12:15Weidevogels F2Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK
23-03-2019 23-03 11:00't Capproen C1Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03 11:30Nexus C1Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03 11:45Avanti/Flexcom C2Maassluis C2 ? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03 12:00Avanti/Flexcom C6ONDO (G) C3 ? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03 14:00Avanti/Flexcom C4HKV/Ons Eibernest C1 ? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03 12:45Avanti/Flexcom B4ONDO (G) B4 ? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03 13:00Avanti/Flexcom B6Olympia (S) B4 ? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03 15:15Valto B2Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03 16:10KOAG B3Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03 13:10ODO B1Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
23-03-2019 23-03 13:45Avanti/Flexcom A2Phoenix A1 ? - ? A-jeugd 2e klasse
23-03-2019 23-03 14:55Avanti/Flexcom 5Excelsior (D) 6 ? - ? Reserve 4e klasse
23-03-2019 23-03 16:00Nieuwerkerk A1Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
23-03-2019 23-03 16:05Avanti/Flexcom 7Merwede/Multiplaat 6 ? - ? Senioren BK
23-03-2019 23-03 19:40Avanti/Flexcom 9DES (D) 8 ? - ? Senioren BK
23-03-2019 23-03 20:50Avanti/Flexcom 10Meervogels/Física 7 ? - ? Senioren BK
23-03-2019 23-03 17:20Avanti/Flexcom 3VEO 2 ? - ? Reserve 1e klasse
DatumThuis, uitUitslag
23-03-2019 23-03
09:00
Avanti/Flexcom D4,
DES (D) D2
? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03
10:00
Avanti/Flexcom D5,
Die Haghe D3
? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03
11:00
Vriendenschaar (B) D2,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03
11:00
Avanti/Flexcom D2,
Valto D2
? - ? D-jeugd BK
23-03-2019 23-03
09:00
KVS/Maritiem E4,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
10:00
Maassluis E6,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
11:00
ODO E3,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
12:30
KIOS (N) E5,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
15:00
Avanti/Flexcom E5,
Phoenix E3
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
15:00
Avanti/Flexcom E8,
Nieuwerkerk E10
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
16:00
Korbis E1,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK
23-03-2019 23-03
10:10
KCC/SO natural A4,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK
23-03-2019 23-03
13:00
Gemini A1,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK
23-03-2019 23-03
18:30
Avanti/Flexcom A6,
Excelsior (D) A3
? - ? A-jeugd BK
23-03-2019 23-03
10:30
Tempo C2,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
23-03-2019 23-03
10:45
Avanti/Flexcom F3,
ODO F4
? - ? F-jeugd BK
23-03-2019 23-03
10:45
Avanti/Flexcom F2,
Achilles (Hg) F4
? - ? F-jeugd BK
23-03-2019 23-03
12:15
Weidevogels F2,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK
23-03-2019 23-03
11:00
't Capproen C1,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03
11:30
Nexus C1,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03
11:45
Avanti/Flexcom C2,
Maassluis C2
? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03
12:00
Avanti/Flexcom C6,
ONDO (G) C3
? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03
14:00
Avanti/Flexcom C4,
HKV/Ons Eibernest C1
? - ? C-jeugd BK
23-03-2019 23-03
12:45
Avanti/Flexcom B4,
ONDO (G) B4
? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03
13:00
Avanti/Flexcom B6,
Olympia (S) B4
? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03
15:15
Valto B2,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03
16:10
KOAG B3,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK
23-03-2019 23-03
13:10
ODO B1,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
23-03-2019 23-03
13:45
Avanti/Flexcom A2,
Phoenix A1
? - ? A-jeugd 2e klasse
23-03-2019 23-03
14:55
Avanti/Flexcom 5,
Excelsior (D) 6
? - ? Reserve 4e klasse
23-03-2019 23-03
16:00
Nieuwerkerk A1,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
23-03-2019 23-03
16:05
Avanti/Flexcom 7,
Merwede/Multiplaat 6
? - ? Senioren BK
23-03-2019 23-03
19:40
Avanti/Flexcom 9,
DES (D) 8
? - ? Senioren BK
23-03-2019 23-03
20:50
Avanti/Flexcom 10,
Meervogels/Física 7
? - ? Senioren BK
23-03-2019 23-03
17:20
Avanti/Flexcom 3,
VEO 2
? - ? Reserve 1e klasse

Week 13

DatumTijdThuisUitUitslag
30-03-2019 30-03 09:55ONDO (G) F5Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK
30-03-2019 30-03 11:00Sperwers F1Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:00Nikantes D1Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:55ONDO (G) D6Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03 11:00Avanti/Flexcom D3Phoenix D2 ? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03 11:15Valto D2Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:00Avanti/Flexcom E7ONDO (G) E10 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:00Avanti/Flexcom E3ONDO (G) E3 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:45Avanti/Flexcom E2Futura E1 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:45Avanti/Flexcom E6Meervogels/Física E5 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 10:45Avanti/Flexcom E4ONDO (G) E6 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 12:00DES (D) E1Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 12:00DES (D) E2Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03 11:45Avanti/Flexcom B3Nieuwerkerk B2 ? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03 12:15KVS/Maritiem B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03 14:00Avanti/Flexcom B5Valto B3 ? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03 14:10Nikantes B1Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03 12:00Avanti/Flexcom C5WION C1 ? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03 12:00Nikantes C1Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03 13:00Avanti/Flexcom C3ALO C1 ? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03 16:30GKV (H) C1Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03 12:45Avanti/Flexcom B2Dijkvogels B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
30-03-2019 30-03 13:45Avanti/Flexcom C1TOP/SolarCompleet C2 ? - ? C-jeugd 1e klasse
30-03-2019 30-03 14:30KVS/Maritiem 7Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 4e klasse
30-03-2019 30-03 14:45Avanti/Flexcom D1Fortuna/Delta Logistiek D1 ? - ? D-jeugd hoofdklasse
30-03-2019 30-03 15:10DSO (K) 3Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03 15:45Avanti/Flexcom 6Achilles (Hg) 7 ? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03 16:00DES (D) 7Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03 19:45Avanti/Flexcom 8Valto 6 ? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03 20:45Meervogels/Física 6Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03 15:10ALO A1Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 2e klasse
30-03-2019 30-03 15:25KOAG A2Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK
30-03-2019 30-03 15:30HKV/Ons Eibernest A3Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK
30-03-2019 30-03 16:55Avanti/Flexcom A4IJsselvogels A2 ? - ? A-jeugd BK
30-03-2019 30-03 17:50Twist 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
30-03-2019 30-03 18:15Avanti/Flexcom A1Fortuna/Delta Logistiek A2 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
30-03-2019 30-03 18:35Excelsior (D) 5Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
30-03-2019 30-03
09:55
ONDO (G) F5,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK
30-03-2019 30-03
11:00
Sperwers F1,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:00
Nikantes D1,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:55
ONDO (G) D6,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03
11:00
Avanti/Flexcom D3,
Phoenix D2
? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03
11:15
Valto D2,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:00
Avanti/Flexcom E7,
ONDO (G) E10
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:00
Avanti/Flexcom E3,
ONDO (G) E3
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:45
Avanti/Flexcom E2,
Futura E1
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:45
Avanti/Flexcom E6,
Meervogels/Física E5
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
10:45
Avanti/Flexcom E4,
ONDO (G) E6
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
12:00
DES (D) E1,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
12:00
DES (D) E2,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK
30-03-2019 30-03
11:45
Avanti/Flexcom B3,
Nieuwerkerk B2
? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03
12:15
KVS/Maritiem B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03
14:00
Avanti/Flexcom B5,
Valto B3
? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03
14:10
Nikantes B1,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK
30-03-2019 30-03
12:00
Avanti/Flexcom C5,
WION C1
? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03
12:00
Nikantes C1,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03
13:00
Avanti/Flexcom C3,
ALO C1
? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03
16:30
GKV (H) C1,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK
30-03-2019 30-03
12:45
Avanti/Flexcom B2,
Dijkvogels B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
30-03-2019 30-03
13:45
Avanti/Flexcom C1,
TOP/SolarCompleet C2
? - ? C-jeugd 1e klasse
30-03-2019 30-03
14:30
KVS/Maritiem 7,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 4e klasse
30-03-2019 30-03
14:45
Avanti/Flexcom D1,
Fortuna/Delta Logistiek D1
? - ? D-jeugd hoofdklasse
30-03-2019 30-03
15:10
DSO (K) 3,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03
15:45
Avanti/Flexcom 6,
Achilles (Hg) 7
? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03
16:00
DES (D) 7,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03
19:45
Avanti/Flexcom 8,
Valto 6
? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03
20:45
Meervogels/Física 6,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK
30-03-2019 30-03
15:10
ALO A1,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 2e klasse
30-03-2019 30-03
15:25
KOAG A2,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK
30-03-2019 30-03
15:30
HKV/Ons Eibernest A3,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK
30-03-2019 30-03
16:55
Avanti/Flexcom A4,
IJsselvogels A2
? - ? A-jeugd BK
30-03-2019 30-03
17:50
Twist 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
30-03-2019 30-03
18:15
Avanti/Flexcom A1,
Fortuna/Delta Logistiek A2
? - ? A-jeugd overgangsklasse
30-03-2019 30-03
18:35
Excelsior (D) 5,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 3e klasse

Week 14

DatumTijdThuisUitUitslag
06-04-2019 06-04 13:00NIO 3Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK
DatumThuis, uitUitslag
06-04-2019 06-04
13:00
NIO 3,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK

Week 16

DatumTijdThuisUitUitslag
20-04-2019 20-04 09:30Avanti/Flexcom F1Die Haghe F2 ? - ? F-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 11:30Fortuna/Delta Logistiek F6Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 09:30DES (D) D1Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 09:30Avanti/Flexcom D4DES (D) D2 ? - ? D-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 10:30Phoenix D2Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 09:30Avanti/Flexcom C4GKV (H) C1 ? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 09:30Avanti/Flexcom C2Valto C2 ? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 10:30Avanti/Flexcom C5Phoenix C2 ? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 10:45KCR C3Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 12:00Olympia (S) C2Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 10:30Avanti/Flexcom E7Dubbel Zes E3 ? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 10:30Excelsior (D) E2Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 11:30Avanti/Flexcom E3Phoenix E4 ? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 11:30Fortuna/Delta Logistiek E3Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 12:30Avanti/Flexcom E8Phoenix E5 ? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 13:30Avanti/Flexcom E4Fortuna/Delta Logistiek E5 ? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 10:30Avanti/Flexcom B3Thor (R) B1 ? - ? B-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 11:30Fortuna/Delta Logistiek B5Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 11:45Avanti/Flexcom B4ONDO (G) B4 ? - ? B-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 11:45Avanti/Flexcom B2VEO B1 ? - ? B-jeugd 2e klasse
20-04-2019 20-04 12:00KVS/Maritiem A3Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 13:00Avanti/Flexcom A6Meervogels/Física A4 ? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 14:25Meervogels/Física A3Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 14:30Avanti/Flexcom A4ALO A2 ? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04 12:50ONDO (G) 8Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04 15:30Achilles (Hg) 7Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04 16:00Avanti/Flexcom 10Velocitas 9 ? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04 17:30Avanti/Flexcom 6NIO 3 ? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04 17:30Avanti/Flexcom 9Meervogels/Física 6 ? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04 13:00KCC/SO natural A2Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
20-04-2019 20-04 13:00Avanti/Flexcom A2Achilles (Hg) A2 ? - ? A-jeugd 1e klasse
20-04-2019 20-04 14:10ONDO (G) 2Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 3e klasse
20-04-2019 20-04 14:30Avanti/Flexcom 3Oranje Wit (D) 3 ? - ? Reserve 1e klasse
20-04-2019 20-04 15:00Rohda 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
20-04-2019 20-04 16:00Avanti/Flexcom 4Weidevogels 3 ? - ? Reserve 2e klasse
DatumThuis, uitUitslag
20-04-2019 20-04
09:30
Avanti/Flexcom F1,
Die Haghe F2
? - ? F-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
11:30
Fortuna/Delta Logistiek F6,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
09:30
DES (D) D1,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
09:30
Avanti/Flexcom D4,
DES (D) D2
? - ? D-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
10:30
Phoenix D2,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
09:30
Avanti/Flexcom C4,
GKV (H) C1
? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
09:30
Avanti/Flexcom C2,
Valto C2
? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
10:30
Avanti/Flexcom C5,
Phoenix C2
? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
10:45
KCR C3,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
12:00
Olympia (S) C2,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
10:30
Avanti/Flexcom E7,
Dubbel Zes E3
? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
10:30
Excelsior (D) E2,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
11:30
Avanti/Flexcom E3,
Phoenix E4
? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
11:30
Fortuna/Delta Logistiek E3,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
12:30
Avanti/Flexcom E8,
Phoenix E5
? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
13:30
Avanti/Flexcom E4,
Fortuna/Delta Logistiek E5
? - ? E-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
10:30
Avanti/Flexcom B3,
Thor (R) B1
? - ? B-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
11:30
Fortuna/Delta Logistiek B5,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
11:45
Avanti/Flexcom B4,
ONDO (G) B4
? - ? B-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
11:45
Avanti/Flexcom B2,
VEO B1
? - ? B-jeugd 2e klasse
20-04-2019 20-04
12:00
KVS/Maritiem A3,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
13:00
Avanti/Flexcom A6,
Meervogels/Física A4
? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
14:25
Meervogels/Física A3,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
14:30
Avanti/Flexcom A4,
ALO A2
? - ? A-jeugd BK vj
20-04-2019 20-04
12:50
ONDO (G) 8,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04
15:30
Achilles (Hg) 7,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04
16:00
Avanti/Flexcom 10,
Velocitas 9
? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04
17:30
Avanti/Flexcom 6,
NIO 3
? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04
17:30
Avanti/Flexcom 9,
Meervogels/Física 6
? - ? Senioren BK vj
20-04-2019 20-04
13:00
KCC/SO natural A2,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
20-04-2019 20-04
13:00
Avanti/Flexcom A2,
Achilles (Hg) A2
? - ? A-jeugd 1e klasse
20-04-2019 20-04
14:10
ONDO (G) 2,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 3e klasse
20-04-2019 20-04
14:30
Avanti/Flexcom 3,
Oranje Wit (D) 3
? - ? Reserve 1e klasse
20-04-2019 20-04
15:00
Rohda 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse
20-04-2019 20-04
16:00
Avanti/Flexcom 4,
Weidevogels 3
? - ? Reserve 2e klasse

Week 19

DatumTijdThuisUitUitslag
11-05-2019 11-05 09:00Avanti/Flexcom D2Phoenix D1 ? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:30Avanti/Flexcom D5Meervogels/Física D3 ? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 10:30Avanti/Flexcom D3ONDO (G) D7 ? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:30ONDO (G) D3Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:00Valto E2Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:00Avanti/Flexcom E6ONDO (G) E7 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:30ONDO (G) E9Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 10:00Avanti/Flexcom E2Fortuna/Delta Logistiek E2 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 10:30ONDO (G) E5Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 11:00Avanti/Flexcom E5ODO E4 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 11:05DES (D) E2Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:00Avanti/Flexcom E1Excelsior (D) E1 ? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:00RWA B2Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 10:00VEO B2Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:00Avanti/Flexcom B5Achilles (Hg) B2 ? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:00Nieuwerkerk B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:30Valto B2Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:20VEO F1Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 13:00Avanti/Flexcom F3Meervogels/Física F2 ? - ? F-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 14:00Avanti/Flexcom F2ODO F3 ? - ? F-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 09:30Avanti/Flexcom C3ONDO (G) C2 ? - ? C-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 11:00Avanti/Flexcom C6Nikantes C2 ? - ? C-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:30Excelsior (D) C2Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 10:00Avanti/Flexcom D1Velocitas D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
11-05-2019 11-05 10:30Avanti/Flexcom C1VEO C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
11-05-2019 11-05 11:45Avanti/Flexcom B1Tempo B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
11-05-2019 11-05 12:30VEO A3Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 13:45Achilles (Hg) A3Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 16:00Avanti/Flexcom A5Excelsior (D) A2 ? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 17:30Avanti/Flexcom A3VEO A2 ? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05 12:50Velocitas A1Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 1e klasse
11-05-2019 11-05 13:00Avanti/Flexcom A1Vriendenschaar (H) A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
11-05-2019 11-05 13:15Avanti/Flexcom 8Valto 9 ? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05 14:40Avanti/Flexcom 7Meervogels/Física 5 ? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05 15:15Valto 8Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05 15:30Dijkvogels 4Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05 16:30ONDO (G) 5Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05 14:00Twist 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
11-05-2019 11-05 14:10WION 2Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 2e klasse
11-05-2019 11-05 14:30Avanti/Flexcom 2Nic. 3 ? - ? Reserve hoofdklasse
11-05-2019 11-05 16:00Avanti/Flexcom 1Tweemaal Zes 1 ? - ? Hoofdklasse
11-05-2019 11-05 17:30Avanti/Flexcom 5Excelsior (D) 5 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
11-05-2019 11-05
09:00
Avanti/Flexcom D2,
Phoenix D1
? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:30
Avanti/Flexcom D5,
Meervogels/Física D3
? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
10:30
Avanti/Flexcom D3,
ONDO (G) D7
? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:30
ONDO (G) D3,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:00
Valto E2,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:00
Avanti/Flexcom E6,
ONDO (G) E7
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:30
ONDO (G) E9,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
10:00
Avanti/Flexcom E2,
Fortuna/Delta Logistiek E2
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
10:30
ONDO (G) E5,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
11:00
Avanti/Flexcom E5,
ODO E4
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
11:05
DES (D) E2,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:00
Avanti/Flexcom E1,
Excelsior (D) E1
? - ? E-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:00
RWA B2,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
10:00
VEO B2,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:00
Avanti/Flexcom B5,
Achilles (Hg) B2
? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:00
Nieuwerkerk B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:30
Valto B2,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:20
VEO F1,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
13:00
Avanti/Flexcom F3,
Meervogels/Física F2
? - ? F-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
14:00
Avanti/Flexcom F2,
ODO F3
? - ? F-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
09:30
Avanti/Flexcom C3,
ONDO (G) C2
? - ? C-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
11:00
Avanti/Flexcom C6,
Nikantes C2
? - ? C-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:30
Excelsior (D) C2,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
10:00
Avanti/Flexcom D1,
Velocitas D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
11-05-2019 11-05
10:30
Avanti/Flexcom C1,
VEO C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
11-05-2019 11-05
11:45
Avanti/Flexcom B1,
Tempo B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
11-05-2019 11-05
12:30
VEO A3,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
13:45
Achilles (Hg) A3,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
16:00
Avanti/Flexcom A5,
Excelsior (D) A2
? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
17:30
Avanti/Flexcom A3,
VEO A2
? - ? A-jeugd BK vj
11-05-2019 11-05
12:50
Velocitas A1,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 1e klasse
11-05-2019 11-05
13:00
Avanti/Flexcom A1,
Vriendenschaar (H) A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
11-05-2019 11-05
13:15
Avanti/Flexcom 8,
Valto 9
? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05
14:40
Avanti/Flexcom 7,
Meervogels/Física 5
? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05
15:15
Valto 8,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05
15:30
Dijkvogels 4,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05
16:30
ONDO (G) 5,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK vj
11-05-2019 11-05
14:00
Twist 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
11-05-2019 11-05
14:10
WION 2,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 2e klasse
11-05-2019 11-05
14:30
Avanti/Flexcom 2,
Nic. 3
? - ? Reserve hoofdklasse
11-05-2019 11-05
16:00
Avanti/Flexcom 1,
Tweemaal Zes 1
? - ? Hoofdklasse
11-05-2019 11-05
17:30
Avanti/Flexcom 5,
Excelsior (D) 5
? - ? Reserve 3e klasse

Week 20

DatumTijdThuisUitUitslag
18-05-2019 18-05 09:00Avanti/Flexcom F1Refleks F2 ? - ? F-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 09:00TOP/SolarCompleet F5Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:00Avanti/Flexcom F2Valto F2 ? - ? F-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 09:30Excelsior (D) E6Avanti/Flexcom E8 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:00ONDO (G) E3Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 11:00Avanti/Flexcom E5Meervogels/Física E1 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 12:00Avanti/Flexcom E2Dijkvogels E4 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 13:00Avanti/Flexcom E4Excelsior (D) E5 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 13:00Valto E3Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 14:00Avanti/Flexcom E7Die Haghe E3 ? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 09:30Avanti/Flexcom B1Die Haghe B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
18-05-2019 18-05 09:30Avanti/Flexcom C3Excelsior (D) C1 ? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:30ALO C1Avanti/Flexcom C4 ? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 11:30Weidevogels C2Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 12:30Avanti/Flexcom C2VEO C2 ? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 13:30Avanti/Flexcom C5Meervogels/Física C3 ? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:00Avanti/Flexcom D4Fortuna/Delta Logistiek D5 ? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:30Weidevogels D2Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:30Avanti/Flexcom D2Fortuna/Delta Logistiek D3 ? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 11:30Fortuna/Delta Logistiek D4Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 10:45Avanti/Flexcom A2KZ Danaïden A1 ? - ? A-jeugd 1e klasse
18-05-2019 18-05 11:30Avanti/Flexcom D1Pernix D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
18-05-2019 18-05 11:30Tempo B2Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
18-05-2019 18-05 12:15Avanti/Flexcom C1Meervogels/Física C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
18-05-2019 18-05 12:25ONDO (G) A4Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 14:30Avanti/Flexcom A4Die Haghe A2 ? - ? A-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 16:00Avanti/Flexcom A3Valto A3 ? - ? A-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 12:30Fortuna/Delta Logistiek 7Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05 14:05VEO 6Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05 15:30Meervogels/Física 7Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05 17:30Avanti/Flexcom 6Nieuwerkerk 6 ? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05 17:30Avanti/Flexcom 8KOAG 5 ? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05 12:30Weidevogels B2Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 13:00ONDO (G) B2Avanti/Flexcom B3 ? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 13:15Avanti/Flexcom B5Futura B1 ? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 14:30Avanti/Flexcom B6Vriendenschaar (B) B3 ? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05 12:30TOP (A) A1Avanti/Flexcom A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
18-05-2019 18-05 14:00Dijkvogels 3Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 3e klasse
18-05-2019 18-05 14:15TOP (A) 2Avanti/Flexcom 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
18-05-2019 18-05 15:00DES (D) 4Avanti/Flexcom 4 ? - ? Reserve 2e klasse
18-05-2019 18-05 16:00TOP (A) 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
18-05-2019 18-05 16:00Avanti/Flexcom 3DeetosSnel 3 ? - ? Reserve 1e klasse
DatumThuis, uitUitslag
18-05-2019 18-05
09:00
Avanti/Flexcom F1,
Refleks F2
? - ? F-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
09:00
TOP/SolarCompleet F5,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:00
Avanti/Flexcom F2,
Valto F2
? - ? F-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
09:30
Excelsior (D) E6,
Avanti/Flexcom E8
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:00
ONDO (G) E3,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
11:00
Avanti/Flexcom E5,
Meervogels/Física E1
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
12:00
Avanti/Flexcom E2,
Dijkvogels E4
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
13:00
Avanti/Flexcom E4,
Excelsior (D) E5
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
13:00
Valto E3,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
14:00
Avanti/Flexcom E7,
Die Haghe E3
? - ? E-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
09:30
Avanti/Flexcom B1,
Die Haghe B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
18-05-2019 18-05
09:30
Avanti/Flexcom C3,
Excelsior (D) C1
? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:30
ALO C1,
Avanti/Flexcom C4
? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
11:30
Weidevogels C2,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
12:30
Avanti/Flexcom C2,
VEO C2
? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
13:30
Avanti/Flexcom C5,
Meervogels/Física C3
? - ? C-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:00
Avanti/Flexcom D4,
Fortuna/Delta Logistiek D5
? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:30
Weidevogels D2,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:30
Avanti/Flexcom D2,
Fortuna/Delta Logistiek D3
? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
11:30
Fortuna/Delta Logistiek D4,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
10:45
Avanti/Flexcom A2,
KZ Danaïden A1
? - ? A-jeugd 1e klasse
18-05-2019 18-05
11:30
Avanti/Flexcom D1,
Pernix D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
18-05-2019 18-05
11:30
Tempo B2,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
18-05-2019 18-05
12:15
Avanti/Flexcom C1,
Meervogels/Física C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
18-05-2019 18-05
12:25
ONDO (G) A4,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
14:30
Avanti/Flexcom A4,
Die Haghe A2
? - ? A-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
16:00
Avanti/Flexcom A3,
Valto A3
? - ? A-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
12:30
Fortuna/Delta Logistiek 7,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05
14:05
VEO 6,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05
15:30
Meervogels/Física 7,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05
17:30
Avanti/Flexcom 6,
Nieuwerkerk 6
? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05
17:30
Avanti/Flexcom 8,
KOAG 5
? - ? Senioren BK vj
18-05-2019 18-05
12:30
Weidevogels B2,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
13:00
ONDO (G) B2,
Avanti/Flexcom B3
? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
13:15
Avanti/Flexcom B5,
Futura B1
? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
14:30
Avanti/Flexcom B6,
Vriendenschaar (B) B3
? - ? B-jeugd BK vj
18-05-2019 18-05
12:30
TOP (A) A1,
Avanti/Flexcom A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
18-05-2019 18-05
14:00
Dijkvogels 3,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 3e klasse
18-05-2019 18-05
14:15
TOP (A) 2,
Avanti/Flexcom 2
? - ? Reserve hoofdklasse
18-05-2019 18-05
15:00
DES (D) 4,
Avanti/Flexcom 4
? - ? Reserve 2e klasse
18-05-2019 18-05
16:00
TOP (A) 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse
18-05-2019 18-05
16:00
Avanti/Flexcom 3,
DeetosSnel 3
? - ? Reserve 1e klasse

Week 21

DatumTijdThuisUitUitslag
25-05-2019 25-05 09:00Meervogels/Física E1Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom E6HKV/Ons Eibernest E3 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Dijkvogels E4Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Excelsior (D) E5Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Avanti/Flexcom E8Excelsior (D) E6 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:30Avanti/Flexcom E1ONDO (G) E3 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:30Avanti/Flexcom E3Valto E3 ? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:00Refleks F2Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:00Valto F2Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 13:30Avanti/Flexcom F3TOP/SolarCompleet F5 ? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom B4Weidevogels B2 ? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:00Vriendenschaar (B) B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Avanti/Flexcom B3ONDO (G) B2 ? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom C4ALO C1 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:05Meervogels/Física C3Avanti/Flexcom C5 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:30Excelsior (D) C1Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:30Avanti/Flexcom C6Weidevogels C2 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:10VEO C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:30Avanti/Flexcom D5Weidevogels D2 ? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 10:30Avanti/Flexcom D3Fortuna/Delta Logistiek D4 ? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 09:45Pernix D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
25-05-2019 25-05 10:45Avanti/Flexcom A5Refleks A2 ? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:10Avanti/Flexcom A6ONDO (G) A4 ? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 12:15Valto A3Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05 11:00KOAG 5Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 13:30Avanti/Flexcom 9VEO 6 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 14:30Nieuwerkerk 6Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 14:55Avanti/Flexcom 10Meervogels/Física 7 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 17:45Avanti/Flexcom 7Fortuna/Delta Logistiek 7 ? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05 11:15Meervogels/Física C1Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
25-05-2019 25-05 11:30KZ/Thermo4U B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
25-05-2019 25-05 11:45Avanti/Flexcom B2Tempo B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
25-05-2019 25-05 13:00Avanti/Flexcom A1Fortis A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
25-05-2019 25-05 13:55KOAG 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
25-05-2019 25-05 14:30Avanti/Flexcom 2PKC/SWKGroep 3 ? - ? Reserve hoofdklasse
25-05-2019 25-05 16:00Avanti/Flexcom 1Fiks 1 ? - ? Hoofdklasse
25-05-2019 25-05 16:15Avanti/Flexcom 4Valto 3 ? - ? Reserve 2e klasse
25-05-2019 25-05 17:30Avanti/Flexcom 5Paal Centraal 2 ? - ? Reserve 3e klasse
DatumThuis, uitUitslag
25-05-2019 25-05
09:00
Meervogels/Física E1,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom E6,
HKV/Ons Eibernest E3
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Dijkvogels E4,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Excelsior (D) E5,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Avanti/Flexcom E8,
Excelsior (D) E6
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:30
Avanti/Flexcom E1,
ONDO (G) E3
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:30
Avanti/Flexcom E3,
Valto E3
? - ? E-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:00
Refleks F2,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:00
Valto F2,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
13:30
Avanti/Flexcom F3,
TOP/SolarCompleet F5
? - ? F-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom B4,
Weidevogels B2
? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:00
Vriendenschaar (B) B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Avanti/Flexcom B3,
ONDO (G) B2
? - ? B-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom C4,
ALO C1
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:05
Meervogels/Física C3,
Avanti/Flexcom C5
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:30
Excelsior (D) C1,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:30
Avanti/Flexcom C6,
Weidevogels C2
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:10
VEO C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:30
Avanti/Flexcom D5,
Weidevogels D2
? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
10:30
Avanti/Flexcom D3,
Fortuna/Delta Logistiek D4
? - ? D-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
09:45
Pernix D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
25-05-2019 25-05
10:45
Avanti/Flexcom A5,
Refleks A2
? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:10
Avanti/Flexcom A6,
ONDO (G) A4
? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
12:15
Valto A3,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK vj
25-05-2019 25-05
11:00
KOAG 5,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
13:30
Avanti/Flexcom 9,
VEO 6
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
14:30
Nieuwerkerk 6,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
14:55
Avanti/Flexcom 10,
Meervogels/Física 7
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
17:45
Avanti/Flexcom 7,
Fortuna/Delta Logistiek 7
? - ? Senioren BK vj
25-05-2019 25-05
11:15
Meervogels/Física C1,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
25-05-2019 25-05
11:30
KZ/Thermo4U B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
25-05-2019 25-05
11:45
Avanti/Flexcom B2,
Tempo B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
25-05-2019 25-05
13:00
Avanti/Flexcom A1,
Fortis A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
25-05-2019 25-05
13:55
KOAG 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
25-05-2019 25-05
14:30
Avanti/Flexcom 2,
PKC/SWKGroep 3
? - ? Reserve hoofdklasse
25-05-2019 25-05
16:00
Avanti/Flexcom 1,
Fiks 1
? - ? Hoofdklasse
25-05-2019 25-05
16:15
Avanti/Flexcom 4,
Valto 3
? - ? Reserve 2e klasse
25-05-2019 25-05
17:30
Avanti/Flexcom 5,
Paal Centraal 2
? - ? Reserve 3e klasse

Week 22

DatumTijdThuisUitUitslag
01-06-2019 01-06 09:00Avanti/Flexcom D5Nexus D1 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Avanti/Flexcom D2DES (D) D1 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Avanti/Flexcom D3Phoenix D2 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:40DES (D) D2Avanti/Flexcom D4 ? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Dubbel Zes E3Avanti/Flexcom E7 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Avanti/Flexcom E2Excelsior (D) E2 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:00Phoenix E4Avanti/Flexcom E3 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:30Fortuna/Delta Logistiek E5Avanti/Flexcom E4 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Avanti/Flexcom E6Valto E7 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Avanti/Flexcom E5Phoenix E3 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom E1Fortuna/Delta Logistiek E3 ? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 09:30VEO B1Avanti/Flexcom B2 ? - ? B-jeugd 2e klasse
01-06-2019 01-06 10:00Die Haghe F2Avanti/Flexcom F1 ? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom F3Fortuna/Delta Logistiek F6 ? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 13:00Avanti/Flexcom F2Dijkvogels F3 ? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:00Avanti/Flexcom D1Groen Geel D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
01-06-2019 01-06 10:05Meervogels/Física B3Avanti/Flexcom B6 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom B5Fortuna/Delta Logistiek B5 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 13:45ONDO (G) B4Avanti/Flexcom B4 ? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 10:45Meervogels/Física A4Avanti/Flexcom A6 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 13:15Avanti/Flexcom A5Meervogels/Física A3 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 14:05ALO A2Avanti/Flexcom A4 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 14:35Avanti/Flexcom A3KVS/Maritiem A3 ? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Avanti/Flexcom C1KIOS (N) C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06 11:00Avanti/Flexcom C6KCR C3 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Valto C2Avanti/Flexcom C2 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 12:00Avanti/Flexcom C3Olympia (S) C2 ? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06 11:00Velocitas 9Avanti/Flexcom 10 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 13:10NIO 3Avanti/Flexcom 6 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 16:00Avanti/Flexcom 8Achilles (Hg) 7 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 17:15Meervogels/Física 6Avanti/Flexcom 9 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 17:30Avanti/Flexcom 7ONDO (G) 8 ? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06 12:30Twist 3Avanti/Flexcom 5 ? - ? Reserve 3e klasse
01-06-2019 01-06 12:45BEP B1Avanti/Flexcom B1 ? - ? B-jeugd hoofdklasse
01-06-2019 01-06 13:00Avanti/Flexcom A1Tilburg A1 ? - ? A-jeugd overgangsklasse
01-06-2019 01-06 14:00RWA 2Avanti/Flexcom 3 ? - ? Reserve 1e klasse
01-06-2019 01-06 14:30Avanti/Flexcom 2GKV/Enomics 2 ? - ? Reserve hoofdklasse
01-06-2019 01-06 15:00KVS/Maritiem A2Avanti/Flexcom A2 ? - ? A-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06 16:00Avanti/Flexcom 1SDO/BlijWerkt 1 ? - ? Hoofdklasse
01-06-2019 01-06 17:30Avanti/Flexcom 4Vitesse (Ba) 2 ? - ? Reserve 2e klasse
DatumThuis, uitUitslag
01-06-2019 01-06
09:00
Avanti/Flexcom D5,
Nexus D1
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Avanti/Flexcom D2,
DES (D) D1
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Avanti/Flexcom D3,
Phoenix D2
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:40
DES (D) D2,
Avanti/Flexcom D4
? - ? D-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Dubbel Zes E3,
Avanti/Flexcom E7
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Avanti/Flexcom E2,
Excelsior (D) E2
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:00
Phoenix E4,
Avanti/Flexcom E3
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:30
Fortuna/Delta Logistiek E5,
Avanti/Flexcom E4
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Avanti/Flexcom E6,
Valto E7
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Avanti/Flexcom E5,
Phoenix E3
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom E1,
Fortuna/Delta Logistiek E3
? - ? E-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
09:30
VEO B1,
Avanti/Flexcom B2
? - ? B-jeugd 2e klasse
01-06-2019 01-06
10:00
Die Haghe F2,
Avanti/Flexcom F1
? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom F3,
Fortuna/Delta Logistiek F6
? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
13:00
Avanti/Flexcom F2,
Dijkvogels F3
? - ? F-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:00
Avanti/Flexcom D1,
Groen Geel D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
01-06-2019 01-06
10:05
Meervogels/Física B3,
Avanti/Flexcom B6
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom B5,
Fortuna/Delta Logistiek B5
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
13:45
ONDO (G) B4,
Avanti/Flexcom B4
? - ? B-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
10:45
Meervogels/Física A4,
Avanti/Flexcom A6
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
13:15
Avanti/Flexcom A5,
Meervogels/Física A3
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
14:05
ALO A2,
Avanti/Flexcom A4
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
14:35
Avanti/Flexcom A3,
KVS/Maritiem A3
? - ? A-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Avanti/Flexcom C1,
KIOS (N) C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06
11:00
Avanti/Flexcom C6,
KCR C3
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Valto C2,
Avanti/Flexcom C2
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
12:00
Avanti/Flexcom C3,
Olympia (S) C2
? - ? C-jeugd BK vj
01-06-2019 01-06
11:00
Velocitas 9,
Avanti/Flexcom 10
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
13:10
NIO 3,
Avanti/Flexcom 6
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
16:00
Avanti/Flexcom 8,
Achilles (Hg) 7
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
17:15
Meervogels/Física 6,
Avanti/Flexcom 9
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
17:30
Avanti/Flexcom 7,
ONDO (G) 8
? - ? Senioren BK vj
01-06-2019 01-06
12:30
Twist 3,
Avanti/Flexcom 5
? - ? Reserve 3e klasse
01-06-2019 01-06
12:45
BEP B1,
Avanti/Flexcom B1
? - ? B-jeugd hoofdklasse
01-06-2019 01-06
13:00
Avanti/Flexcom A1,
Tilburg A1
? - ? A-jeugd overgangsklasse
01-06-2019 01-06
14:00
RWA 2,
Avanti/Flexcom 3
? - ? Reserve 1e klasse
01-06-2019 01-06
14:30
Avanti/Flexcom 2,
GKV/Enomics 2
? - ? Reserve hoofdklasse
01-06-2019 01-06
15:00
KVS/Maritiem A2,
Avanti/Flexcom A2
? - ? A-jeugd 1e klasse
01-06-2019 01-06
16:00
Avanti/Flexcom 1,
SDO/BlijWerkt 1
? - ? Hoofdklasse
01-06-2019 01-06
17:30
Avanti/Flexcom 4,
Vitesse (Ba) 2
? - ? Reserve 2e klasse

Week 24

DatumTijdThuisUitUitslag
15-06-2019 15-06 09:00Avanti/Flexcom E4Valto E2 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:30Excelsior (D) E1Avanti/Flexcom E1 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00Avanti/Flexcom E7DES (D) E2 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00ODO E4Avanti/Flexcom E5 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:30ONDO (G) E7Avanti/Flexcom E6 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:45Fortuna/Delta Logistiek E2Avanti/Flexcom E2 ? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00Avanti/Flexcom F1VEO F1 ? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00Meervogels/Física F2Avanti/Flexcom F3 ? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00ODO F3Avanti/Flexcom F2 ? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00Avanti/Flexcom D4ONDO (G) D3 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:10Meervogels/Física D3Avanti/Flexcom D5 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00ONDO (G) D7Avanti/Flexcom D3 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 12:00Phoenix D1Avanti/Flexcom D2 ? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:00ONDO (G) C2Avanti/Flexcom C3 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 09:45Nikantes C2Avanti/Flexcom C6 ? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00Achilles (Hg) B2Avanti/Flexcom B5 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:00Avanti/Flexcom B6Nieuwerkerk B3 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:45Avanti/Flexcom B3Valto B2 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 12:15Avanti/Flexcom B4RWA B2 ? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 10:00Velocitas D1Avanti/Flexcom D1 ? - ? D-jeugd gewenningsklasse
15-06-2019 15-06 10:00VEO C1Avanti/Flexcom C1 ? - ? C-jeugd 1e klasse
15-06-2019 15-06 10:30Excelsior (D) A2Avanti/Flexcom A5 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:15Avanti/Flexcom A6VEO A3 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:30Avanti/Flexcom A4Achilles (Hg) A3 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 12:10VEO A2Avanti/Flexcom A3 ? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06 11:45Avanti/Flexcom 6ONDO (G) 5 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 11:45Avanti/Flexcom 10Dijkvogels 4 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 14:05Valto 9Avanti/Flexcom 8 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 14:20Meervogels/Física 5Avanti/Flexcom 7 ? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06 16:00Sporting Delta 1Avanti/Flexcom 1 ? - ? Hoofdklasse
DatumThuis, uitUitslag
15-06-2019 15-06
09:00
Avanti/Flexcom E4,
Valto E2
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:30
Excelsior (D) E1,
Avanti/Flexcom E1
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
Avanti/Flexcom E7,
DES (D) E2
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
ODO E4,
Avanti/Flexcom E5
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:30
ONDO (G) E7,
Avanti/Flexcom E6
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:45
Fortuna/Delta Logistiek E2,
Avanti/Flexcom E2
? - ? E-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
Avanti/Flexcom F1,
VEO F1
? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
Meervogels/Física F2,
Avanti/Flexcom F3
? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
ODO F3,
Avanti/Flexcom F2
? - ? F-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
Avanti/Flexcom D4,
ONDO (G) D3
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:10
Meervogels/Física D3,
Avanti/Flexcom D5
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
ONDO (G) D7,
Avanti/Flexcom D3
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
12:00
Phoenix D1,
Avanti/Flexcom D2
? - ? D-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:00
ONDO (G) C2,
Avanti/Flexcom C3
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
09:45
Nikantes C2,
Avanti/Flexcom C6
? - ? C-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
Achilles (Hg) B2,
Avanti/Flexcom B5
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:00
Avanti/Flexcom B6,
Nieuwerkerk B3
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:45
Avanti/Flexcom B3,
Valto B2
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
12:15
Avanti/Flexcom B4,
RWA B2
? - ? B-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
10:00
Velocitas D1,
Avanti/Flexcom D1
? - ? D-jeugd gewenningsklasse
15-06-2019 15-06
10:00
VEO C1,
Avanti/Flexcom C1
? - ? C-jeugd 1e klasse
15-06-2019 15-06
10:30
Excelsior (D) A2,
Avanti/Flexcom A5
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:15
Avanti/Flexcom A6,
VEO A3
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:30
Avanti/Flexcom A4,
Achilles (Hg) A3
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
12:10
VEO A2,
Avanti/Flexcom A3
? - ? A-jeugd BK vj
15-06-2019 15-06
11:45
Avanti/Flexcom 6,
ONDO (G) 5
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
11:45
Avanti/Flexcom 10,
Dijkvogels 4
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
14:05
Valto 9,
Avanti/Flexcom 8
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
14:20
Meervogels/Física 5,
Avanti/Flexcom 7
? - ? Senioren BK vj
15-06-2019 15-06
16:00
Sporting Delta 1,
Avanti/Flexcom 1
? - ? Hoofdklasse
Back To Top