skip to Main Content
zaterdag 23 april 2022
15:30 AW/DTV 2 Avanti/Post Makelaardij 2 Sportpark Zeeburgereiland
14:45 Avanti/Post Makelaardij 3 TOP (A) 3 De Groene Wijdte W.A.
16:15 Avanti/Post Makelaardij 4 RWA 4 De Groene Wijdte W.A.
15:30 ONDO (G) 5 Avanti/Post Makelaardij 5 Juliana Sportpark
13:15 Avanti/Post Makelaardij 6 Refleks 8 De Groene Wijdte Marijn D
16:00 Avanti/Post Makelaardij 7 Reeuwijk 3 De Groene Wijdte Daan v O
15:00 Valto 7 Avanti/Post Makelaardij 8 Sportpark De Zwet
13:00 Avanti/Post Makelaardij 9 Trekvogels 3 De Groene Wijdte Punyapat L
14:30 Avanti/Post Makelaardij 10 Refleks 6 De Groene Wijdte Thijs O
17:45 Avanti/Post Makelaardij 11 Vriendenschaar (B) 3 De Groene Wijdte Niels D
10:00 Valto A1 Avanti/Post Makelaardij A1 Sportpark De Zwet
11:45 Avanti/Post Makelaardij A2 Weidevogels A1 De Groene Wijdte W.A.
17:30 Avanti/Post Makelaardij A3 GKV (H) A1 De Groene Wijdte Ruben W
11:30 Avanti/Post Makelaardij A4 Reeuwijk A1 De Groene Wijdte Heleen B
12:30 Dunas A3 Avanti/Post Makelaardij A5 Stokroosveld
11:00 KZ Danaïden B1 Avanti/Post Makelaardij B1 Montgomerystraat
10:30 Avanti/Post Makelaardij B2 Achilles (Hg) B1 De Groene Wijdte W.A.
11:00 Pernix B1 Avanti/Post Makelaardij B3 Merenwijk
15:45 ODO B1 Avanti/Post Makelaardij B4 Sportpark De Commandeur
10:15 Avanti/Post Makelaardij B5 ODO B2 De Groene Wijdte Michelle H
12:15 KCR B3 Avanti/Post Makelaardij B6 Reyerpark KCR
09:30 Avanti/Post Makelaardij C1 Vitesse (Ba) C1 De Groene Wijdte W.A.
11:10 Achilles (Hg) C1 Avanti/Post Makelaardij C2 Pomonaplein
12:00 Avanti/Post Makelaardij C3 Dunas C1 De Groene Wijdte Ruben L
11:30 KVS/Maritiem C3 Avanti/Post Makelaardij C4 Cas van Dijkpark
09:30 Excelsior (D) C2 Avanti/Post Makelaardij C5 Biesland (Excelsior)
09:15 Avanti/Post Makelaardij D1 ONDO (G) D3 De Groene Wijdte Renske W
13:30 Avanti/Post Makelaardij D2 Maassluis D2 De Groene Wijdte Maud T
10:45 Excelsior (D) D2 Avanti/Post Makelaardij D3 Biesland (Excelsior)
12:45 KVS/Maritiem D4 Avanti/Post Makelaardij D4 Cas van Dijkpark
14:30 Avanti/Post Makelaardij D5 Trekvogels D1 De Groene Wijdte Daphne B
11:00 Avanti/Post Makelaardij E1 Fortuna/Delta Log. E1 De Groene Wijdte Amber v L
12:00 Avanti/Post Makelaardij E2 Valto E1 De Groene Wijdte Floor M
09:00 KVS/Maritiem E4 Avanti/Post Makelaardij E3 Cas van Dijkpark
13:30 Avanti/Post Makelaardij E4 Refleks E1 De Groene Wijdte Joya G
10:00 Avanti/Post Makelaardij E5 Excelsior (D) E1 De Groene Wijdte Melle vd H
10:10 Achilles (Hg) E4 Avanti/Post Makelaardij E6 Pomonaplein
09:00 Avanti/Post Makelaardij E7 Korbis E5 De Groene Wijdte Jamie B
09:00 KCR F2 Avanti/Post Makelaardij F1 Reyerpark KCR
09:30 Phoenix F1 Avanti/Post Makelaardij F2 Van Doornenplantsoen (veld)
13:30 Avanti/Post Makelaardij F3 VEO F1 De Groene Wijdte Jula v M
10:00 VEO F3 Avanti/Post Makelaardij F4 Sportcomplex Westvliet
zaterdag 7 mei 2022
17:00 Dalto/Klaverblad Verzekeringen 1 Avanti/Post Makelaardij 1 Sportpark De Woerd
zaterdag 14 mei 2022
15:30 Avanti/Post Makelaardij 1 SKF 1 De Groene Wijdte W.A.
14:00 Avanti/Post Makelaardij 2 SKF 2 De Groene Wijdte W.A.
13:00 Albatros 3 Avanti/Post Makelaardij 3 Sportpark Develstein
11:00 DES (D) 3 Avanti/Post Makelaardij 4 Biesland (DES)
12:30 Avanti/Post Makelaardij 5 DES (D) 6 De Groene Wijdte Ruben W
10:30 VEO 6 Avanti/Post Makelaardij 6 Sportcomplex Westvliet
15:05 Excelsior (D) 8 Avanti/Post Makelaardij 7 Biesland (Excelsior)
17:00 Avanti/Post Makelaardij 8 ONDO (G) 7 De Groene Wijdte Tom V
16:30 Excelsior (D) 9 Avanti/Post Makelaardij 9 Biesland (Excelsior)
13:30 Nexus 3 Avanti/Post Makelaardij 10 Sportpark Thurlede
12:15 ODO 5 Avanti/Post Makelaardij 11 Sportpark De Commandeur
12:30 Avanti/Post Makelaardij A1 HKV/Ons Eibern. A1 De Groene Wijdte W.A.
12:30 Korbis A1 Avanti/Post Makelaardij A2 Sportpark Sniep
14:30 Fortuna/Delta Log. A4 Avanti/Post Makelaardij A3 Sportpark Kruithuisweg-Oost
15:00 DES (D) A2 Avanti/Post Makelaardij A4 Biesland (DES)
11:00 Avanti/Post Makelaardij A5 KOAG A3 De Groene Wijdte Sebastiaan d N
10:15 Avanti/Post Makelaardij B1 GG/IJskoud de Beste B1 De Groene Wijdte W.A.
12:30 IJsselvogels B1 Avanti/Post Makelaardij B2 Sportlaan Moordrecht
15:15 Avanti/Post Makelaardij B3 Fortuna/Delta Log. B3 De Groene Wijdte Jody H
14:00 Avanti/Post Makelaardij B4 DES (D) B1 De Groene Wijdte Tessa W
12:30 Korbis B3 Avanti/Post Makelaardij B5 Sportpark Sniep
09:45 Avanti/Post Makelaardij B6 ONDO (G) B4 De Groene Wijdte Jasper J
10:30 Albatros C1 Avanti/Post Makelaardij C1 Sportpark Develstein
11:30 Avanti/Post Makelaardij C2 Fortuna/Delta Log. C2 De Groene Wijdte W.A.
13:00 Phoenix C2 Avanti/Post Makelaardij C3 Van Doornenplantsoen (veld)
16:30 Avanti/Post Makelaardij C4 Valto C3 De Groene Wijdte Puck vd H
09:15 Avanti/Post Makelaardij C5 De Meervogels C2 De Groene Wijdte Floor M
11:45 HKV/Ons Eibern. D1 Avanti/Post Makelaardij D1 Sportcentrum HKV/Ons Eibern.
09:00 Phoenix D2 Avanti/Post Makelaardij D2 Van Doornenplantsoen (veld)
11:30 Avanti/Post Makelaardij D3 ALO D1 De Groene Wijdte Sven v R
10:00 Avanti/Post Makelaardij D4 Korbis D4 De Groene Wijdte Thijs d V
10:30 Sperwers D1 Avanti/Post Makelaardij D5 Sportcomplex Carnissedreef
10:00 Nieuwerkerk E1 Avanti/Post Makelaardij E1 De Kleine Vink Veld
11:30 ONDO (G) E1 Avanti/Post Makelaardij E2 Juliana Sportpark
14:00 Avanti/Post Makelaardij E3 Dunas E1 De Groene Wijdte Maayke W
10:00 ALO E1 Avanti/Post Makelaardij E4 Bosjes van Pex
10:00 KCR E4 Avanti/Post Makelaardij E5 Reyerpark KCR
10:00 Avanti/Post Makelaardij E6 ALO E3 De Groene Wijdte Bart S
10:30 Phoenix E2 Avanti/Post Makelaardij E7 Van Doornenplantsoen (veld)
11:00 Avanti/Post Makelaardij F1 Nieuwerkerk F2 De Groene Wijdte Jessica d B
12:00 Avanti/Post Makelaardij F2 DES (D) F1 De Groene Wijdte Megan M
09:30 ONDO (G) F3 Avanti/Post Makelaardij F3 Juliana Sportpark
13:00 Avanti/Post Makelaardij F4 KVS/Maritiem F6 De Groene Wijdte Chelsey R
zaterdag 21 mei 2022
18:30 DSC 1 Avanti/Post Makelaardij 1 Sportcomplex Eindhoven-Noord
17:00 DSC 2 Avanti/Post Makelaardij 2 Sportcomplex Eindhoven-Noord
16:00 Avanti/Post Makelaardij 3 Swift (M) 2 De Groene Wijdte W.A.
14:30 Avanti/Post Makelaardij 4 Achilles (Hg) 4 De Groene Wijdte W.A.
11:30 Avanti/Post Makelaardij 5 NIO 3 De Groene Wijdte Arie V
14:00 Tempo 9 Avanti/Post Makelaardij 6 Sportcomplex Zegersloot
11:45 KCC/CK Kozijnen 7 Avanti/Post Makelaardij 7 Sportpark Schenkel
16:15 Dijkvogels 5 Avanti/Post Makelaardij 8 Sportveld Dijkvogels Maasdijk
17:30 Avanti/Post Makelaardij 9 Nieuwerkerk 8 De Groene Wijdte Marlon v W
13:00 Avanti/Post Makelaardij 10 GKV (H) 3 De Groene Wijdte Merijn Z
14:30 Avanti/Post Makelaardij 11 De Meervogels 8 De Groene Wijdte Thijs O
11:45 ONDO (G) A1 Avanti/Post Makelaardij A1 Juliana Sportpark
13:00 Avanti/Post Makelaardij A2 IJsselvogels A1 De Groene Wijdte W.A.
10:00 VEO A2 Avanti/Post Makelaardij A3 Sportcomplex Westvliet
14:30 Nieuwerkerk A3 Avanti/Post Makelaardij A4 De Kleine Vink Veld
16:00 Avanti/Post Makelaardij A5 Achilles (Hg) A2 De Groene Wijdte Jeroen S
11:00 Fortuna/Delta Log. B1 Avanti/Post Makelaardij B1 Sportpark Kruithuisweg-Oost
09:30 Avanti/Post Makelaardij B2 KCR B1 De Groene Wijdte W.A.
12:00 ALO B1 Avanti/Post Makelaardij B3 Bosjes van Pex
10:00 Twist B1 Avanti/Post Makelaardij B4 Sportcomplex Claudius Civilislaan
09:30 VEO B2 Avanti/Post Makelaardij B5 Sportcomplex Westvliet
11:15 HKV/Ons Eibern. B1 Avanti/Post Makelaardij B6 Sportcentrum HKV/Ons Eibern.
10:45 Avanti/Post Makelaardij C1 Die Haghe C1 De Groene Wijdte W.A.
12:00 KCR C1 Avanti/Post Makelaardij C2 Reyerpark KCR
11:45 Avanti/Post Makelaardij C3 ALO C1 De Groene Wijdte Amy P
13:00 Dunas C4 Avanti/Post Makelaardij C4 Stokroosveld
10:30 Avanti/Post Makelaardij C5 Dunas C3 De Groene Wijdte David M
09:30 Avanti/Post Makelaardij D1 Dunas D1 De Groene Wijdte Ruben L
11:30 Valto D5 Avanti/Post Makelaardij D2 Sportpark De Zwet
09:00 DES (D) D1 Avanti/Post Makelaardij D3 Biesland (DES)
12:30 Avanti/Post Makelaardij D4 Excelsior (D) D4 De Groene Wijdte Maud d B
09:00 Avanti/Post Makelaardij D5 Thor (R) D1 De Groene Wijdte Ruben d D
12:00 RWA E1 Avanti/Post Makelaardij E1 Sportcomplex Landweg
13:00 Avanti/Post Makelaardij E2 Dijkvogels E1 De Groene Wijdte Youri M
11:30 ONDO (G) E5 Avanti/Post Makelaardij E3 Juliana Sportpark
12:30 ONDO (G) E2 Avanti/Post Makelaardij E4 Juliana Sportpark
10:00 Avanti/Post Makelaardij E5 Nieuwerkerk E5 De Groene Wijdte David d D
14:30 Avanti/Post Makelaardij E6 Die Haghe E2 De Groene Wijdte Eva v G
12:00 Avanti/Post Makelaardij E7 Excelsior (D) E3 De Groene Wijdte Jitte J
09:00 Weidevogels F1 Avanti/Post Makelaardij F1 Sportcomplex Merenveld
11:00 Avanti/Post Makelaardij F2 Achilles (Hg) F1 De Groene Wijdte Willemijn B
10:00 LYNX F1 Avanti/Post Makelaardij F3 Sportpark Boswijk
12:30 ONDO (G) F6 Avanti/Post Makelaardij F4 Juliana Sportpark
zaterdag 28 mei 2022
15:30 Avanti/Post Makelaardij 1 Fiks 1 De Groene Wijdte W.A.
14:00 Avanti/Post Makelaardij 2 Fiks 2 De Groene Wijdte W.A.
13:45 HKC (Ha) 2 Avanti/Post Makelaardij 3 Sportveld Boven Hardinxveld
13:30 KCR 3 Avanti/Post Makelaardij 4 Reyerpark KCR
14:40 NIO 3 Avanti/Post Makelaardij 5 Sportveld Abeelweg
17:15 Avanti/Post Makelaardij 6 Tempo 9 De Groene Wijdte Kirsten T
15:45 Avanti/Post Makelaardij 7 KCC/CK Kozijnen 7 De Groene Wijdte Daan v O
14:15 Avanti/Post Makelaardij 8 Dijkvogels 5 De Groene Wijdte Joost V
15:00 Nieuwerkerk 8 Avanti/Post Makelaardij 9 De Kleine Vink Veld
13:00 GKV (H) 3 Avanti/Post Makelaardij 10 Bezuidenhoutseweg Den Haag
13:00 De Meervogels 8 Avanti/Post Makelaardij 11 Vernedesportpark
12:30 Avanti/Post Makelaardij A1 De Meervogels A1 De Groene Wijdte W.A.
12:00 KCR A1 Avanti/Post Makelaardij A2 Reyerpark KCR
12:45 Avanti/Post Makelaardij A3 VEO A2 De Groene Wijdte Ro H
17:00 Avanti/Post Makelaardij A4 Nieuwerkerk A3 De Groene Wijdte Jasper S
12:30 Achilles (Hg) A2 Avanti/Post Makelaardij A5 Pomonaplein
11:00 Avanti/Post Makelaardij B1 TOP/LITTA B1 De Groene Wijdte W.A.
10:45 KCR B1 Avanti/Post Makelaardij B2 Reyerpark KCR
11:30 Avanti/Post Makelaardij B3 ALO B1 De Groene Wijdte Huub D
09:30 Avanti/Post Makelaardij B4 Twist B1 De Groene Wijdte Michelle E
09:15 Avanti/Post Makelaardij B5 VEO B2 De Groene Wijdte Michelle H
12:00 Avanti/Post Makelaardij B6 HKV/Ons Eibern. B1 De Groene Wijdte Toby T
10:00 ONDO (G) C1 Avanti/Post Makelaardij C1 Juliana Sportpark
10:30 Avanti/Post Makelaardij C2 KCR C1 De Groene Wijdte W.A.
12:00 ALO C1 Avanti/Post Makelaardij C3 Bosjes van Pex
11:00 Avanti/Post Makelaardij C4 Dunas C4 De Groene Wijdte Thijs d V
13:00 Dunas C3 Avanti/Post Makelaardij C5 Stokroosveld
12:00 Dunas D1 Avanti/Post Makelaardij D1 Stokroosveld
09:30 Avanti/Post Makelaardij D2 Valto D5 De Groene Wijdte Tygo H
10:30 Avanti/Post Makelaardij D3 DES (D) D1 De Groene Wijdte Steffan vd L
10:00 Excelsior (D) D4 Avanti/Post Makelaardij D4 Biesland (Excelsior)
12:50 Thor (R) D1 Avanti/Post Makelaardij D5 Sportveld Ellemare
11:30 Avanti/Post Makelaardij E1 RWA E1 De Groene Wijdte Tessa W
09:30 Dijkvogels E1 Avanti/Post Makelaardij E2 Sportveld Dijkvogels Maasdijk
12:30 Avanti/Post Makelaardij E3 ONDO (G) E5 De Groene Wijdte Luka vd H
10:30 Avanti/Post Makelaardij E4 ONDO (G) E2 De Groene Wijdte Tamar E
10:00 Nieuwerkerk E5 Avanti/Post Makelaardij E5 De Kleine Vink Veld
10:30 Die Haghe E2 Avanti/Post Makelaardij E6 Baambruggestraat 10
11:30 Excelsior (D) E3 Avanti/Post Makelaardij E7 Biesland (Excelsior)
11:00 Avanti/Post Makelaardij F1 Weidevogels F1 De Groene Wijdte Jerin vd L
09:30 Achilles (Hg) F1 Avanti/Post Makelaardij F2 Pomonaplein
09:30 Avanti/Post Makelaardij F3 LYNX F1 De Groene Wijdte Mirte R
12:00 Avanti/Post Makelaardij F4 ONDO (G) F6 De Groene Wijdte Mandy R
zaterdag 4 juni 2022
11:00 Avanti/Post Makelaardij B1 Die Haghe B1 De Groene Wijdte W.A.
10:00 Avanti/Post Makelaardij C1 Valto C1 De Groene Wijdte W.A.
zaterdag 11 juni 2022
15:30 Avanti/Post Makelaardij 1 GG/IJskoud de Beste 1 De Groene Wijdte W.A.
14:00 Avanti/Post Makelaardij 2 GG/IJskoud de Beste 2 De Groene Wijdte W.A.
14:00 Excelsior (D) 2 Avanti/Post Makelaardij 3 Biesland (Excelsior)
12:15 VEO 4 Avanti/Post Makelaardij 4 Sportcomplex Westvliet
17:00 Avanti/Post Makelaardij 5 ONDO (G) 5 De Groene Wijdte Tom V
13:00 Refleks 8 Avanti/Post Makelaardij 6 Sportpark Prinses Irene
15:30 Reeuwijk 3 Avanti/Post Makelaardij 7 Sportpark De Groene Zoom
15:30 Avanti/Post Makelaardij 8 Valto 7 De Groene Wijdte Marijn D
15:05 Trekvogels 3 Avanti/Post Makelaardij 9 Ingang De Waghemakerestraat
11:30 Refleks 6 Avanti/Post Makelaardij 10 Sportpark Prinses Irene
12:30 Vriendenschaar (B) 3 Avanti/Post Makelaardij 11 Sportcomplex Groene Zoom
12:30 Avanti/Post Makelaardij A1 Fortuna/Delta Log. A2 De Groene Wijdte W.A.
13:00 Maassluis A1 Avanti/Post Makelaardij A2 Wipperspark
13:00 GKV (H) A1 Avanti/Post Makelaardij A3 Bezuidenhoutseweg Den Haag
12:30 Reeuwijk A1 Avanti/Post Makelaardij A4 Sportpark De Groene Zoom
11:00 Avanti/Post Makelaardij A5 Dunas A3 De Groene Wijdte Mats
11:30 KZ/Thermo4U B1 Avanti/Post Makelaardij B1 Sportpark De Koog
10:30 Achilles (Hg) B1 Avanti/Post Makelaardij B2 Pomonaplein
14:00 Avanti/Post Makelaardij B3 Pernix B1 De Groene Wijdte Huub D
12:30 Avanti/Post Makelaardij B4 ODO B1 De Groene Wijdte Jasper S
09:30 ODO B2 Avanti/Post Makelaardij B5 Sportpark De Commandeur
09:45 Avanti/Post Makelaardij B6 KCR B3 De Groene Wijdte Max O
12:00 Maassluis C1 Avanti/Post Makelaardij C1 Wipperspark
11:30 Avanti/Post Makelaardij C2 Achilles (Hg) C1 De Groene Wijdte W.A.
14:30 Dunas C1 Avanti/Post Makelaardij C3 Stokroosveld
09:30 Avanti/Post Makelaardij C4 KVS/Maritiem C3 De Groene Wijdte Kasper vd M
10:30 Avanti/Post Makelaardij C5 Excelsior (D) C2 De Groene Wijdte Luka vd H
10:00 ONDO (G) D3 Avanti/Post Makelaardij D1 Juliana Sportpark
10:00 Maassluis D2 Avanti/Post Makelaardij D2 Wipperspark
11:45 Avanti/Post Makelaardij D3 Excelsior (D) D2 De Groene Wijdte Jessica d B
10:15 Avanti/Post Makelaardij D4 KVS/Maritiem D4 De Groene Wijdte Melle vd H
10:45 Trekvogels D1 Avanti/Post Makelaardij D5 Ingang De Waghemakerestraat
10:00 Fortuna/Delta Log. E1 Avanti/Post Makelaardij E1 Sportpark Kruithuisweg-Oost
10:00 Valto E1 Avanti/Post Makelaardij E2 Sportpark De Zwet
14:00 Avanti/Post Makelaardij E3 KVS/Maritiem E4 De Groene Wijdte Rick S
11:00 Refleks E1 Avanti/Post Makelaardij E4 Sportpark Prinses Irene
10:30 Excelsior (D) E1 Avanti/Post Makelaardij E5 Biesland (Excelsior)
13:00 Avanti/Post Makelaardij E6 Achilles (Hg) E4 De Groene Wijdte Sebastiaan d N
09:35 Korbis E5 Avanti/Post Makelaardij E7 Sportpark Sniep
09:30 Avanti/Post Makelaardij F1 KCR F2 De Groene Wijdte Youri M
11:00 Avanti/Post Makelaardij F2 Phoenix F1 De Groene Wijdte Jamie B
10:00 VEO F1 Avanti/Post Makelaardij F3 Sportcomplex Westvliet
12:00 Avanti/Post Makelaardij F4 VEO F3 De Groene Wijdte Jitte J
zaterdag 18 juni 2022
15:45 Sporting Delta 1 Avanti/Post Makelaardij 1 Sportcomplex Gravensingel
14:15 Sporting Delta 2 Avanti/Post Makelaardij 2 Sportcomplex Gravensingel
16:30 Avanti/Post Makelaardij 3 PKC/Vertom 4 De Groene Wijdte W.A.
15:00 Avanti/Post Makelaardij 4 Tempo 4 De Groene Wijdte W.A.
12:50 DES (D) 6 Avanti/Post Makelaardij 5 Biesland (DES)
16:00 Avanti/Post Makelaardij 6 VEO 6 De Groene Wijdte William V
18:00 Avanti/Post Makelaardij 7 Excelsior (D) 8 De Groene Wijdte Joey d J
10:50 ONDO (G) 7 Avanti/Post Makelaardij 8 Juliana Sportpark
11:15 Avanti/Post Makelaardij 9 Excelsior (D) 9 De Groene Wijdte Arie V
12:00 Avanti/Post Makelaardij 10 Nexus 3 De Groene Wijdte Reinier V
13:00 Avanti/Post Makelaardij 11 ODO 5 De Groene Wijdte Ro H
11:30 KCC/CK Kozijnen A2 Avanti/Post Makelaardij A1 Sportpark Schenkel
13:30 Avanti/Post Makelaardij A2 Dijkvogels A1 De Groene Wijdte W.A.
14:30 Avanti/Post Makelaardij A3 Fortuna/Delta Log. A4 De Groene Wijdte Thijs O
17:30 Avanti/Post Makelaardij A4 DES (D) A2 De Groene Wijdte Toby T
12:30 KOAG A3 Avanti/Post Makelaardij A5 Groene Wetering
09:30 Avanti/Post Makelaardij B2 IJsselvogels B1 De Groene Wijdte W.A.
11:00 Fortuna/Delta Log. B3 Avanti/Post Makelaardij B3 Sportpark Kruithuisweg-Oost
10:00 DES (D) B1 Avanti/Post Makelaardij B4 Biesland (DES)
10:45 Avanti/Post Makelaardij B5 Korbis B3 De Groene Wijdte Punyapat L
16:00 ONDO (G) B4 Avanti/Post Makelaardij B6 Juliana Sportpark
11:30 Fortuna/Delta Log. C2 Avanti/Post Makelaardij C2 Sportpark Kruithuisweg-Oost
09:30 Avanti/Post Makelaardij C3 Phoenix C2 De Groene Wijdte Amy P
12:30 Valto C3 Avanti/Post Makelaardij C4 Sportpark De Zwet
13:45 De Meervogels C2 Avanti/Post Makelaardij C5 Vernedesportpark
10:30 Avanti/Post Makelaardij D1 HKV/Ons Eibern. D1 De Groene Wijdte Renske W
09:30 Avanti/Post Makelaardij D2 Phoenix D2 De Groene Wijdte Maud T
11:00 ALO D1 Avanti/Post Makelaardij D3 Bosjes van Pex
10:30 Korbis D4 Avanti/Post Makelaardij D4 Sportpark Sniep
15:00 Avanti/Post Makelaardij D5 Sperwers D1 De Groene Wijdte Chelsey R
14:00 Avanti/Post Makelaardij E1 Nieuwerkerk E1 De Groene Wijdte Jasper J
13:00 Avanti/Post Makelaardij E2 ONDO (G) E1 De Groene Wijdte Jerin vd L
10:00 Dunas E1 Avanti/Post Makelaardij E3 Stokroosveld
12:00 Avanti/Post Makelaardij E4 ALO E1 De Groene Wijdte Maud d B
11:00 Avanti/Post Makelaardij E5 KCR E4 De Groene Wijdte Daphne B
11:00 ALO E3 Avanti/Post Makelaardij E6 Bosjes van Pex
10:00 Avanti/Post Makelaardij E7 Phoenix E2 De Groene Wijdte Joya G
09:00 Nieuwerkerk F2 Avanti/Post Makelaardij F1 De Kleine Vink Veld
11:30 DES (D) F1 Avanti/Post Makelaardij F2 Biesland (DES)
09:00 Avanti/Post Makelaardij F3 ONDO (G) F3 De Groene Wijdte Jula v M
09:00 KVS/Maritiem F6 Avanti/Post Makelaardij F4 Cas van Dijkpark
Back To Top