Skip to content

Avanti | Post Makelaardij J12 opende het nieuwe korfbalseizoen 2025/2026 op het hoofdveld met de nieuwe, door Post Makelaardij gesponsorde, korven. De J12 speelt op het niveau van de oude D-categorie, dus 25 minuten per helft en om de 12.5 minuut wisselen. Het was de eerste echte wedstrijd en het was weer even inkomen voor de spelers en speelsters. Het was toch al een spannende week: een nieuwe klas op school of een nieuwe school en dan ook nog een nieuw team op de korfbal. KCC/CK Kozijnen was qua korfbalspel net wat verder en ze waren ook wat groter. Een goede leerschool voor het team van Daniëlle en Yona.

Deze leeftijdscategorie vraagt nog om veel aanwijzingen en je hoorde de coaches van beide teams dan ook veelvuldig de spelers en speelsters helpen. Gooien op de neus, op tijd indraaien, stappen en gooien, gooien en lopen, kijk wat er nodig is, bal hoog, weg bij de lijn enzovoort. Maar alles op een positieve manier. Leuk om te zien en te horen.

KCC/CK Kozijnen was qua spelontwikkeling verder dan Avanti | Post Makelaardij. Maar gedurende de wedstrijd zag je dat het J12 zich aanpaste en beter in haar korfbalspel kwam. Er werd sneller gespeeld en daarmee kwamen ook meer kansen. Het scoreverloop per kwart ging ook steeds beter. Het eerste kwart werd verloren met 1-4, maar kwart 2 en 3 kwamen ze al dichterbij (0-1 en 2-4) en het vierde kwart wist het J12 overtuigend te winnen met 4-1. De eindstand werd daarmee 7-10. Het slot kwart geeft veel vertrouwen dat het J12 zeker nog punten gaat pakken.

Doelpunten: Sara (3), Freek (2), Fenna en Tycho.

Foto’s

image_pdf
Back To Top