Mogen we ons even voorstellen? Wij zijn Avanti | Post Makelaardij J18. In ons team zitten Bo, Julie, Nynke, Sophie, Milan en Tobias. Wij boffen als team want we hebben maar liefst 4 trainer/coaches: Fenna, Fenna, Janne en Roos. Dus bijna een 1 op 1 begeleiding. Wat wil je nog meer?
Zaterdag 29 november speelden wij alweer onze vierde wedstrijd. Tot nu toe hadden we twee wedstrijden verloren en één gewonnen. Tegenstander ODO J12 had pas één wedstrijd gespeeld en die hadden ze gewonnen. ODO kon ook al goed gooien en rennen, dus het werd een hele spannende wedstrijd.
In het eerste kwart was het J18 nog niet helemaal wakker en werd er nog niet heel goed geschoten. Kansen waren er zeker, maar de korf werd soms niet geraakt. ODO was wel scherp en won het eerste kwart met 2-3. De Avanti-doelpunten kwamen van Nynke en Milan. In het tweede kwart ging het al ietsjes beter en speelden we gelijk met 2-2 waarbij Julie en Milan de Avanti-doelpunten maakten.
We wisten steeds beter samen te spelen en er kwamen steeds meer kansen. Nynke had de smaak te pakken want zij scoorde maar liefst vier doelpunten in het derde kwart. Daarmee wonnen we het derde kwart met 4-1. En de tussenstand was toen 8-6. In het laatste kwart scoorde Bo als eerste de 9-6 en toen kreeg ODO een superspeler erbij. Ondanks de superspeler wisten Sophie en Nynke een doelpunt te maken en toen was het 11-6. Vervolgens vielen er nog veel doelpunten aan beide kanten: 11-7, 12-7 Sophie, 12-8, 12-9, 12-10, 13-10 Sophie en 14-10 Bo en dat was ook de eindstand. Daarmee hadden we ook het vierde kwart gewonnen met 6-4.
Doelpunten: Nynke (6), Bo (2), Julie (2), Milan (2) en Sophie (2).
Stand:



