Skip to content

Het was even een iets andere training dan anders, want we trainden om 10.45 op 1/4 van de zaal. Maar dat mocht de pret niet drukken. Met een heleboel enthousiaste kinderen, startten we de training. 

De jongsten hadden drie stationnetjes. Bij de eerste moesten ze in een open kist gooien. 

Daarna gingen ze oefenen met doorlopen en strafworpen en als laatste werd er nog een parcours gedaan met eierlopen en moesten ze door een tunnel heen. Na de drinkpauze gooiden ze de muizen over het scherm naar de buren.

Bij de oudsten begonnen ze met wc tikkertje. Daarna gingen ze door naar  “Wie ben ik”. Elke keer als er gescoord werd, mochten de kindern een vraag te stellen en moesten ze erachter zien te komen wie/wat de trainsters in hun hoofd hadden. 

Vervolgens gingen ze oefenen met gooien. Eerst tegen de muur; ook meteen oefenen met de juiste techniek. En daarna in twee rijtjes tegenover elkaar staan en toen moesten ze gooien en in het andere rijtje aansluiten. Als laatste hebben ze rovertje gedaan, waarbij de boeven moesten proberen de diamanten te stelen bij de politie zonder getikt te worden.

Aan het einde van de training gingen de trainers alle jongste én oudste Spookies afgooien met de bal. We hebben er weer een heleboel gekleurde ballen bij om mee te trainen, dus daar zijn we erg blij mee. 

Wat leuk om te zien dat Philip ook voor het eerst meetrainde! Hij deed het al heel erg goed voor zijn eerste training. 

A.s. zaterdag 15 november trainen we (zonder tegenbericht) opnieuw in de Viergang van 10.45 uur tot 11.30 uur. En ’s avonds verwachten we alle Spookies bij de wedstrijd van Avanti 1 en mogen jullie allemaal mee oplopen. Het publiek gaat dan voor jullie klappen en juichen, dus dat is super leuk!

Vind je het allemaal een beetje te spannend, dan kom je toch gewoon gezellig kijken! 

Dat is natuurlijk ook prima! We verzamelen om 16.45 uur in de kantine en om 17.15 begint de wedstrijd. 

Tot zaterdag!

image_pdf
Back To Top