
Welkom allemaal in De Viergang voor de eerste thuiwedstrijd in zaalseizoen 2025/2026.
Vorige week startte Avanti/Post Makelaardij de zaalcompetitie met een uitwedstrijd in en tegen Nieuwerkerk. Daar werd een prima prestatie neergezet. Helaas trok Nieuwerkerk in extremis nog aan het langste eind. Maar genoeg posititieve punten voor de jonge ploeg van Patrick den Hertog en Ronald Struik om op verder te borduren.
Vandaag een speciale wedstrijd tegen Valto/Verbakel Bouwbedrijf. Het is maar liefst 45 jaar geleden dat de clubs tegen elkaar uitkwamen in de zaal in Pijnacker. Toen was dat nog in de inmiddels al lang afgebroken Steinbachhal. Drie mensen die destijds bij die wedstrijd in 1980 aanwezig waren, zijn nu opnieuw betrokken, zij het in een heel andere rol. Een prachtig symbool van continuïteit, clubgevoel en verbondenheid.
Bij Valto zien we drie oude bekenden terug. Trainer Thomas Reijgersberg en speelsters Judith Goedendorp en Mirthe van Staalduinen. Judith Goedendorp scoorde in de 104 wedstrijden voor Avanti maar liefst 260 treffers. Verder is zij de speelster met het hoogste rendement in de Avanti historie, 200%. Dus 2 keer meer scoren dan vissen. Dus geen goed nieuws voor Avanti dat zij nu tegenover ons staat. Overigens speelde Thomas Reijgersberg ook 80 wedstrijden voor Avanti voor hij terugging naar Fortuna.
De verwachting is dat Avanti vandaag een zware wedstrijd gaat krijgen. Ook in de voorbereiding speelde de ploeg nog tegen Valto op het veld, en daar was Valto sterker. Maar vandaag starten we weer bij 0-0 en is alles weer mogelijk. En ook vorige week liet de jonge onervaren ploeg zien wat er mogelijk is.
Om 2 uur start het hoofdprogramma vandaag met de U19 tegen Valto U19.
Commentator bij de livestream van 1 vandaag is Ruben Post en Jona Taal neemt de U19 voor zijn rekening.
Veel plezier bij de wedstrijden !
Wedstrijdprogramma:
Standen



Team van de Week
Spookies en F26
Avanti | Post Makelaardij

| Dames: | Heren: |
| 1 Merel Knetemann |
14 Tim van Dorp
|
| 3 José Hoek |
15 Lars Schmidt
|
| 4 Amy Peper | 16 Lars Molijn |
| 6 Sanne Munnik | 17 David Mast |
| 7 Floor Munnik |
18 Nathan Tuinder
|
| 8 Kirsten Tuinder |
19 Jordi van Zuidam
|
| 10 Sascha Hoefkens | 36 Pim Molijn |
| 11 Amber van Leuveren | 22 Melle Diepenhorst |
| 26 Linde Pijper |
23 Farian de Roo
|
| 5 Emma Grinwis | 33 Jasper Janssen |
| 30 Maddy Brouwer | 21 Merijn Post |
Coaches 1: Patrick den Hertog en Ronald Struijk
Teammanager 1: Edwin Kroeze
Coaches 2: Richard van Weert en IJsbrand Dijkshoorn
Teammanager 2: John Hagen
Verzorging: Jeanette Schreuder, Jasper Vedder
Valto

| Dames | Heren | ||
| Elise Rijsdijk | 2 | Thom Voskamp | 1 |
| Maaike Ridder | 6 | Koert Ridder | 9 |
| Mirthe van Staalduinen | 8 | Bart van Leeuwen | 11 |
| Sanne Rijsdijk | 22 | Martijn Dijkstra | 15 |
| Laura van der Eijk | 26 | Jasper van der Eijk | 21 |
| Mieke Stolze | 30 | Thijs Dijkstra | 27 |
| Judith Goedendorp | 32 | ??? | 28 |
| Pim Wayenberg | 29 | ||
| ???? | 33 | ||
| Tim Krapels | 39 | ||
| Coaches: Mark Tissink en Thomas Reijersberg | |||
Avanti U19

| Dames: | Heren: |
| 1. Mila Tiemens | 6. Jens Pot |
| 3. Tess Molijn | 7. Bas Plugge |
| 5. Noor Molijn | 12. Lucas Mast |
| 10. Fenna Brand | 14. Melle Knetemann |
| 17. Janne Kesting | 16. Ruben Schmidt |
Trainer/coach: Henk Jan Post, Ruben Post, Tim van Dorp
Verzorging: Annick Post


















